Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - wątek archiwalny

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    [Browar nieznany] Argus Porter, tak to jakoś leci.
    Jak już napisałem w stosownym wątku, moim zdaniem raczej: Czechy, Pardubice, Argus Porter.

    Pod marką Argus w Czechach warzonych jest co najmniej 7 piw (u nas dostępny tylko Maestic) w Konradzie, Platanie i Vysokim Chlumcu.
    To nie problem zatem by dołączyć Porter z jeszcze jednego browaru. No i cena może być dzięki temu atrakcyjna.
    Last edited by Pendragon; 29-09-2015, 11:34.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      To jak ustalicie, to zmieńcie. Byłby to hit, bo Pardubicky jak był w TESCO, to chodził po 4zł i to za mikre 0,33, ale ustawić z 8,5 na 8,0% jest łatwo, więc może to być dobry trop.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        Kilka dni temu byłem w Pradze i do Lidla też zajrzałem. Argusów faktycznie cała masa -10-ka, 11-ka, 12-ka, strong, ciemny, pszeniczny... Ale portera nie było. Zatem troszkę dziwne by było, gdyby rzucili czeski porter na Polskę a w samych Czechach tego nie sprzedawali
        Last edited by chechaouen; 29-09-2015, 12:11.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
          ale ustawić z 8,5 na 8,0% jest łatwo, więc może to być dobry trop.
          Nie trzeba nic zmieniać, to piwo ma 8% http://www.porter.cz/nabidka/sortime...cky-porter.htm

          Czytałem czeski artykuł, że przygodę z puszkami ten browar dopiero zaczyna (data artykułu to połowa września) i do tej pory do puszek przelali ledwie 200 hekto.
          Więc nic dziwnego, że w sklepach czeskich tego nie widać było.
          Last edited by Pendragon; 29-09-2015, 12:36.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Myszon007
            Senior
            • 02-2007
            • 1208

            Wg mnie Argus Porter jest warzony w Łodzi.
            Tutaj małe porównanie opakowań - pierwsze zdjęcie - datowniki -
            Puszka 23.09.16 to Argus, puszka z kropkami i datą 22.05.17 to Porter Łódzki. Widać, że czcionka datownika identyczna.
            Drugie zdjęcie - wieczko i charakterystyczny czerwony otwieracz - puszka otwarta to Porter łódzki, zamknięta - Argus - są identyczne.
            Attached Files
            ♪♫

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              eeee jedno już przeterminowane i przelane już dwa razy do nowej puszki :]

              To byłby hit w klasie porterów, aby poszukiwać z jak największa liczbą kropek, bo takie z czterema byłyby świetnie już wyleżakowane :]
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • kostas
                Senior
                • 08-2014
                • 212

                W Polo Market jest już dostępny nowy Żywiec Saison rzekomo przeceniony z 4,29 zł na 3,89 zł. Jak na nowość, to chyba warto.
                Browar Domowy El Greco na Facebooku

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kostas Wyświetlenie odpowiedzi
                  W Polo Market jest już dostępny nowy Żywiec Saison rzekomo przeceniony z 4,29 zł na 3,89 zł. Jak na nowość, to chyba warto.
                  Do tego nie liczą kaucji za butelkę zwrotną, więc wychodzi jeszcze taniej o 0,35 zł .

                  Comment

                  • kostas
                    Senior
                    • 08-2014
                    • 212

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                    Do tego nie liczą kaucji za butelkę zwrotną, więc wychodzi jeszcze taniej o 0,35 zł .
                    A ja myślałem że to kasjer się pomylił. Później sobie przypomniałem że butelki są lub nie naliczane automatycznie do rachunku. Jeszcze się zapytał "Buteleczki są?"
                    Last edited by kostas; 30-09-2015, 16:40.
                    Browar Domowy El Greco na Facebooku

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      U mnie pani na kasie spokojnie sprawdziła, czy butelka Saisona jest zwrotna, zrobiła dziwną minę i ... kazała mi sobie zabrać butelkę na wymianę .

                      Comment

                      • kostas
                        Senior
                        • 08-2014
                        • 212

                        To już nie pierwszy raz jak mają problemy z butelkami z Żywca, i nie tylko zresztą tam. Pamiętam jak w Intermarche były wszystkie warianty Żywca po 2,89 zł - kaucja, której nie naliczano przy kasie. To ci dopiero była okazja
                        Browar Domowy El Greco na Facebooku

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10737

                          W Intermarche 8-14.10 Grodziskie Bernardyńskie i smakowe po 2.99 oraz Piotrek z Bagien AAA i White Ipa po 6,99
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎