Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Dębowe Mocne w Żabce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wiktoria
    Senior
    • 07-2003
    • 796

    Dębowe Mocne w Żabce

    Jeśli już było, to nie bijcie . Właściwie nie wiem, na czym polega ta promocja, ale u mnie w Żabce do zakupów (niekoniecznie KP) dokładają konserwę Dębowego 0,33 (ja akurat do 4 Żubrów 0,66 dostałam 2 puszki, ale widziałam, jak ktoś przede mną dostawał je również do Tatry). Może ktoś rozwinie - ja wyskoczyłam do sklepu w połowie spotkania z sąsiadką i nie czytałam żadnych informacji o promocjach (inne sklepy już były zamknięte ).
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    #2
    chyba ciężko będzie, bo mało kto z tu przebywających takie "poważne" zakupy robi

    Comment

    • Wiktoria
      Senior
      • 07-2003
      • 796

      #3
      To było do kolekcjonerów konserw. Uwierz, że dla kolekcji czasem trzeba się poświęcić .

      Comment

      • gryzli
        Junior
        • 10-2005
        • 24

        #4
        Byłem w Żabce, dowiedziałem się że wszystkie puszki już "zeszły", mieli aż zgrzewkę. Promocja polega na tym, że do dowolnych dwóch piw dostaję się taką puszeczkę.
        Całe szczęście w drugiej Żabce udało mi się jeszcze taką puszkę dorwać.

        Comment

        • Wiktoria
          Senior
          • 07-2003
          • 796

          #5
          Fajnie, że informacja się przydała .

          Comment

          • makbeth
            Member
            • 04-2011
            • 80

            #6
            Wczoraj do Masterów z Witnicy i porterów w Żabce dostałem dwie takie puszeczki. Zdaje się, że za każde dwa piwa (niezależnie od marki) jedna puszeczka 0,33 l Dębowego

            Comment

            • kruger_nr1
              Senior
              • 11-2005
              • 801

              #7
              Najpierw puszka 0,33 stała na widoku i ludzie się dopytywali ile kosztuje itp., a ekspedientka odpowiadała. Byłem za jakiś tam czas i myślałem że już nie ma, bo puszka zniknęła, kilka osób przedemną kupowało po kilka piw a nawet i kilkanaście i nie dostało puszki. Ja jednak zapytałem i dostałem bez problemu puszkę...więc chyba tylko dla ,,exkluzywnych klientów " je mają...
              Kolekcja puszek piwnych:
              http://puszkikrugera.web-album.org/

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
                (...) kilka osób przedemną kupowało po kilka piw a nawet i kilkanaście i nie dostało puszki. Ja jednak zapytałem i dostałem bez problemu puszkę...więc chyba tylko dla ,,exkluzywnych klientów " je mają...
                Przede mną też klient kupił 8 Harnasi, poczekałem aż wyjdzie i się spytałem o małą puszkę Dębowego do 2 piw. Pani przytaknęła, zajrzała pod ladę czy jeszcze są. jeszcze były.
                Sądzę, że spora część tych piw trafia bezpośrednio do domów pracowników Żabki
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • browar23
                  Senior
                  • 09-2006
                  • 178

                  #9
                  U mnie tak samo przede mną chłopaczek kupił zgrzewka piwa 24 sztuk i nic a ja się zapytałem i dostałem 2 puszki ale żadnego plakatu nie ma 0 informacji

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎