Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

8 X Warka + dwustronna koszulka gratis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dj_toma
    Junior
    • 09-2009
    • 15

    8 X Warka + dwustronna koszulka gratis

    Promocja obowiązuje od 27 kwietnia do 2 maja. Cena za 8 wareczek w puszczce z koszulką w kartoniku za 19.49 zł w hipermarketach Carrefour. Zdjęcie z gazetki w załączniku.
    Attached Files
  • Radical
    Senior
    • 03-2008
    • 145

    #2
    Ciekawe tylko w jakim rozmiarze ta koszulka
    Radical.

    Comment

    • browar23
      Senior
      • 09-2006
      • 178

      #3
      To samo tyle że do 5 w stokrotce za 14,95

      Comment

      • Endrju
        Junior
        • 10-2010
        • 20

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browar23 Wyświetlenie odpowiedzi
        To samo tyle że do 5 w stokrotce za 14,95

        U mnie w stokrotce dają 2 talie kart.
        http://blog.endrjuu.cba.pl/

        Comment

        • marian1920
          Senior
          • 10-2003
          • 1333

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Endrju Wyświetlenie odpowiedzi
          U mnie w stokrotce dają 2 talie kart.
          a jakie to karty? Może jakieś foto. Pisałbym się na jedną talię

          Comment

          • Andre84
            Junior
            • 04-2009
            • 17

            #6
            Karty i mnie interesuja. Możnajakies foto??

            Comment

            • Endrju
              Junior
              • 10-2010
              • 20

              #7
              Może być ciężko, bo w domu będę dopiero 27.05, pogadam z rodziną, jak jeszcze są, to mi kupią i jakieś foto powinno być.
              http://blog.endrjuu.cba.pl/

              Comment

              • marian1920
                Senior
                • 10-2003
                • 1333

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Endrju Wyświetlenie odpowiedzi
                Może być ciężko, bo w domu będę dopiero 27.05, pogadam z rodziną, jak jeszcze są, to mi kupią i jakieś foto powinno być.
                karty już mam całkiem fajne

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #9
                  Promocyjny zestaw zawitał do Reala, cena 19,49 złotego.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎