Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Dla etykieciarzy - Harnaś w Lidlu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wiktoria
    Senior
    • 07-2003
    • 796

    Dla etykieciarzy - Harnaś w Lidlu

    Informacja dla tych, którzy zbierają tzw. odmoczki: w Lidlu pojawił się Harnaś 660 ml z dopiskiem "LIDL" na krawatce, w cenie 2,66 zł.
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    #2
    Jak nie ma dopisku na etykiecie głownej to niestety do kolekcji sie nie liczy

    Comment

    • Wiktoria
      Senior
      • 07-2003
      • 796

      #3
      Ja zbieram z wszelkimi zmianami, dlatego napisałam .

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #4
        Ano chyba że tak. Ja też kiedyś tak próbowałem ale potem te promocje mnie wykończyły i ograniczyłem się do różnic na ecie głownej

        Comment

        • Wiktoria
          Senior
          • 07-2003
          • 796

          #5
          No tak, to czasem bywa dość męczące, szczególnie, kiedy pojawi się po kilka różnych kontr na 0,5 i 0,66 l.

          Comment

          • kamcio1990
            Senior
            • 11-2010
            • 300

            #6
            Ten Harnaś dostępny był w Lidlu już we wrześniu bodajże tamtego roku.

            Comment

            • Wiktoria
              Senior
              • 07-2003
              • 796

              #7
              To widocznie nie zauważyłam. Jakoś nie zwracałam nigdy uwagi na Harnasia. Natomiast tym razem prawie weszłam w stoisko z nim, bo ustawili je w zupełnie innym miejscu.

              Comment

              • Dax13
                Junior
                • 01-2012
                • 3

                #8
                Wiem że trochę nie na temat, ale czy komuś udało się znaleźć kod pod kapslem na drugiego harnasia?

                Comment

                • lapetti2
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 05-2006
                  • 8

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dax13 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wiem że trochę nie na temat, ale czy komuś udało się znaleźć kod pod kapslem na drugiego harnasia?
                  Uprzejmie informuję że odkąd pojawiła się ta promocja rocznie znajduję około 5 kodów na darmowego Harnasia. W ciągu ostatnich dwóch lat zdarzyło mi się nawet znaleźć po jednym kodzie na już wygranych "darmowych" promocyjnych puszkach

                  ps.
                  zapomniałem dodać że nie jestem hurtownią, a w czasie trwania promocji wypijam około skrzynki Harnasia.

                  ps2.
                  u mnie w Lidlu Harnaś 0,66 jest w cenie 2,22zł.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎