Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Na Białoruś bez wizy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kolesław
    Senior
    • 03-2004
    • 1130

    #31
    Dzięki,
    Pytam bo bilet jest na okaziciela (nie imienny), przynajmniej ja takie mam. To właściwy bilet?

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #32
      Zarówno w 2014 jak i teraz bilety nie są na imienne. Ja nie znalazłem miejsca gdzie byłoby moje imię i nazwisko, a że kupowałem dla kolegi również to w trakcie kupna nie było opcji wyboru okaziciela. Więc nie wiem jakie ty masz?!

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
        A środki finansowe w jakiej wysokości na dobę?
        Podają różnie w zależności 22-24 € w dowolnej walucie na dzień. A wynika pewnie z różnic kursowych BYN do €.

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          #34
          No to jakaś stówa. Nawet jak na Białoruś niedużo.

          Comment

          • Kolesław
            Senior
            • 03-2004
            • 1130

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Zarówno w 2014 jak i teraz bilety nie są na imienne. Ja nie znalazłem miejsca gdzie byłoby moje imię i nazwisko, a że kupowałem dla kolegi również to w trakcie kupna nie było opcji wyboru okaziciela. Więc nie wiem jakie ty masz?!
            Właśnie takie mam

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #36
              Mam jeden bilet na zbyciu za 7 rubli na 27.06. Nie skorzystam w tym terminie. Ktoś? ...lubi badminton?
              Last edited by e-prezes; 07-05-2019, 12:10.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #37
                Już nieaktualne!
                Niemniej na takim bilecie można się udać m.in. na festiwal piwa Brovar Day w Witebsku o którym pisałem wielokrotnie w tym wątku. Jeszcze można je nabyć w atrakcyjnych cenach na stronie ticketpro.by

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #38
                  Udało mi się załatwić wynajem busa 15 os. by skorzystać z opcji bezwizowej strefy brzeskiej w najlepszym zabytkowym wariancie. Przy 15 os. koszt transportu po trasie jak niżej 77 PLN. Start i koniec w Brześciu. Do tego przepustka-voucher bezwizowy 50 zł oraz dwa noclegi (nad tym jeszcze pracuję, ale skoro w Mińsku płaciliśmy 50-80 zł to na prowincji powinno być taniej.
                  Trasa w Yandexie i w Googlu z delikatnymi różnicami.

                  1. Pałac Sapiehów-Potockich w Wysokim.
                  Brak informacji o zwiedzaniu. Obecnie ruiny w niewielkiej części odtworzone.
                  2. Wieża/baszta w Kamieńcu
                  Zwiedzanie: 10-17:30 (od 17:15 już nie sprzedają biletów). Poniedziałek i wtorek nieczynne. Druga środa każdego miesiąca wstęp wolny. Cena wstępu 2,67 rubla.
                  3. Pałacyk Szwykowskich w Prużanie
                  Zwiedzanie: 10-13 i 14-18. Zamknięte poniedziałek i wtorek.
                  Cena 3 ruble za osobę. Przewodnik 8 rubli. 4,5 rubla wycieczka po mieście.
                  4. Pałac Sapiehów w Różanie
                  Czynne: 9-13 i 14-18. Zamknięte poniedziałek i wtorek.
                  Cena 3 ruble, przewodnik 8 rubli.
                  5. Łysków
                  Na trasie z Różany do Porozowa przed miejscowością Łysków, a za Osocznikami po lewej stronie obwałowania po średniowiecznym zamku. W centrum kościół Misjonarzy pod wezwaniem Św. Trójcy. Na cmentarzu przykościelnym grób Franciszka Karpińskiego.
                  6. Dwór Bogudzięki Buttowt-Andrzeykowiczów w Porozowie
                  Brak możliwości zwiedzania wewnątrz.
                  7. Świsłocz
                  Główna atrakcja to budynek Gimnazjum z 1806 roku pobudowanego przez Wincentego Tyszkiewicza, w którym pobierali nauki m.in. Konstanty Kalinowski, Romuald Traugutt, Wiktor Heltman, Józef Paszkowski, Józef Ignacy Kraszewski i Napoleon Orda. Przed budynkiem pomnik Traugutta pierwotnie zniszczony przez sowietów w 1940 roku. Poza tym urokliwy park po zespole dworskim Tyszkiewiczów z początku XX wieku.
                  8. Dworek Niemcewiczów w Skokach
                  Obecnie Muzeum Historii i Pamięci Dwór Niemcewiczów.
                  Cena wstępu 2,5 rubla, 6 rubli przewodnik, 2,5 rubla fotografowanie.
                  9. Twierdza Brzeska
                  Na terenie twierdzy jest ekspozycja Muzeum Historycznego, gdzie pod zadaszeniem można oglądać średniowieczne miasteczko odkopane na wyspie szpitalnej twierdzy. Jest też możliwość wejścia na wyspę zachodnią (lotniczą) będącą częścią granicy z BY).
                  Czynne: 10-18. Poniedziałki i wtorek nieczynne.
                  Wstęp: 2,67 rubla, fotografowanie 0,80 rubla. Pierwsza środa miesiąca jest z wstępem za free.

                  Ktoś byłby chętny?
                  Last edited by e-prezes; 27-07-2019, 16:19.

                  Comment

                  • Warzywo
                    Senior
                    • 08-2016
                    • 955

                    #39
                    Nie widzę terminu...

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Do tego przepustka-voucher bezwizowy 50 zł oraz dwa noclegi (nad tym jeszcze pracuję, ale skoro w Mińsku płaciliśmy 50-80 zł to na prowincji powinno być taniej.
                      No nie wiem, właśnie dzisiaj wróciłem, wydaje mi się że było tanio, 50 złotych od osoby, było nas trzech, mieszkanie w blokasie, warunki bardzo dobre, ale Ty szukasz noclegu dla większej grupy, może znajdziesz coś na lepszych warunkach.

                      Ps. Tomek, dzięki za info.
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        #41
                        Termin się zrobi jak będę wiedział, że jest tyle chętnych. Strefa bezwizowa nie ma ograniczeń czasowych jak "okno" Igrzysk Minsk 2019 jak niedawno byłem.
                        Darek99 odnosisz się do ceny transportu czy do noclegu? Planuję w Prużanie lub Różanie i wiem, że drogo nie będzie. Kwestia terminu jest istotna, ale nie wiem czy jest tyle chętnych.

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          #42
                          Chodziło mi o ceny noclegu w Brześciu, wyszukane przez booking, cena 50 złotych od osoby, mieszkanie to trzy pokoje w bloku na osiedlu blisko centrum, tak jak już pisałem warunki bardzo dobre.
                          Pociąg z Warszawy do Brześcia to koszt 60 złotych, z powrotem to samo, na granicy nie trzepią, także nie było źle.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎