Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Godziny otwarcia giełd

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    #61
    Krzysiu, czy uważasz że zrobienie podobnej ankiety wśród uczestników giełdy to dobry pomysł czy zły ??? Może po takiej ankiecie bedzie wszystko jasne i każda giełda będzie miała swoje godziny otwarcia.
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #62
      Krzysiu napisał(a)

      . Ale wkurza mnie fakt, że ktoś podnosi rękę na uświęconą tradycję tylko dlatego, że nie chce mu się rano podnieść tyłka.
      .
      Krzysiu!
      Ty masz prawo mieć swoje zdanie jako Krzysiu.
      Ty masz prawo mieć swoje zdanie jako organizator, mało tego masz prawo organizować je o której chcesz i jak długo chcesz.
      Ale TY jako ORGANIZATOR nie POWINIENEŚ z lekceważeniem odnosić się do uczestników, niezależnie od tego czy są w mniejszości czy w większości. I tylko o to mi chodzi. A jeśli nie rozumiesz tej subtelnej różnicy to trudno.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #63
        [QUOTEAle wkurza mnie fakt, że ktoś podnosi rękę na uświęconą tradycję tylko dlatego, że nie chce mu się rano podnieść tyłka.

        Podtrzymuję swoje zdanie - na razie forumowicze są w mniejszości, więc giełdy i tak będą się zaczynały skoro świt. A jak komuś to nie pasuje, może po prostu nie przyjechać.[/B][/QUOTE]

        ...że ktoś podnosi rekę na tradycję.... - to tradycja powinna tę rękę odrąbać - tak mi się od razu nasunęły, czyjeś bardzo podobne słowa...

        ...nie chcę sie podnieść tyłka - szkoda, ze nie mozesz zrozumieć pewnej rzeczy, są ludzie, którzy doskonale sie czują jak wstają wraz ze słońcem, są też tacy dla których poranne wstawanie jest koszmarem i nie jest to kwestia lenistwa bądź nie ale tylko i wyłącznie organizmu, na który wpływ nie mamy; więc z tym tyłkiem nie jest zupełnie tak, że to tylko lenistwo....

        ....na razie forumowicze są w mniejszości....-hmmm, ja na forum jestem od niecałego roku, a na giełdy - jeżdżę od 1995 roku...zresztą jest tu na forum wielu kolekcjonerów, którzy również wolą późniejsze rozpoczynanie giełd, no ale wszyscy są w mniejszości

        ... A jak komuś to nie pasuje, może po prostu nie przyjechać...- dziekuję za sugestię i tę formę "zaproszenia"
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • arzy
          Senior
          • 06-2002
          • 2814

          #64
          Organizatorzy !!!

          Krzysiu napisał(a)
          Podtrzymuję swoje zdanie - na razie forumowicze są w mniejszości, więc giełdy i tak będą się zaczynały skoro świt.
          OBOP jak i inne tego typu instytucje nie przeprowadzają swoich ankiet na całej populacji, a co za tym idzie nie ma pełnego obrazu danego problemu, ale... widać nastawienie ludzi do danego problemu. Tak samo jest TUTAJ. Powinno to dać do myślenia ORGANIZATOROM.
          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          Bractwo Piwne
          Skład Piwa
          Piszę poprawnie po polsku!

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            #65
            Odp: Organizatorzy !!!

            Tego typu ośrodki przeprowadzają badania na próbce REPREZENTATYWNEJ. Nie jest tak, że biorą do ankiet pierwszych z brzegu 1000 osób. Oni szukają kobiety z wyższym wykształceniem z miasteczka do 20 tys., robotnika z wykształceniem średnim z miasta pow. 100 tys, rolnika ponad lat 60, studenta uczelni techn. z małego ośrodka akademickiego itd.itp. Jest to starannie wybrana grupa właśnie pod względem reprezentatywności.
            Tymczasem forumowicze jest to grupa bardzo nietypowa. Po prostu są to osoby z dostępem do internetu. To dokładnie tak samo, jak przeprowadzanie sondaży wyborczych wśród osób posiadających samochód japoński. I na tej podstawie wysnuwanie wniosków co do wyniku wyborów. Mógłbym wskazać jeszcze kilka czynników, które powodują, że ankieta co do godzin rozpoczynania giełdy jest bardzo wybiórcza. To raczej emanacja frustracji kilku/kilkunastu osób, którym się nie chce wstawać.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23812

              #66
              no nie wiem czy Forumowicze stanowią taką zdecydowaną mniejszość na giełdach jak to próbuje się przedstawić w temacie... jeśli średnia giełda przyciąga ok 100 osób i znajdzie się wśród nich choćby tylko połowa Forumowiczów która wzięła udział w powyższej ankiecie to stanowić będzie ok 1/4 uczestników. czy to nadal mało?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Cyrkonia
                Senior
                • 10-2001
                • 1936

                #67
                Odp: Odp: Organizatorzy !!!

                pieczarek napisał(a)
                Tego typu ośrodki przeprowadzają badania na próbce REPREZENTATYWNEJ. Nie jest tak, że biorą do ankiet pierwszych z brzegu 1000 osób. Oni szukają kobiety z wyższym wykształceniem z miasteczka do 20 tys., robotnika z wykształceniem średnim z miasta pow. 100 tys, rolnika ponad lat 60, studenta uczelni techn. z małego ośrodka akademickiego itd.itp. Jest to starannie wybrana grupa właśnie pod względem reprezentatywności.
                ....
                To akurat nazywa się "wybór kwotowy" Założenie: próba jest reprezentatywna jeżeli jej struktura oparta na kilku istotnych cechach (np. wiek, płeć, wykształcenie) jest identyczna ze strukturą badanej zbiorowości.
                W przypadku giełdowiczów należałoby raczej przeprowadzić badanie pełne niż badanie na próbie

                Koniec wykładu ....
                www.stat-gra.pl

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #68
                  Jasne, Pieczarku, tylko weź pod uwagę, ze równie dobrze możnaby tak samo traktować wszystkie wypowiedzi na forum dotyczące piwa - w końcu w skali kraju jesteśmy w mniejszości? No i dzięki za epitety

                  Jest takie powiedzenie: "Lenistwo matką/ojcem postępu". Jakby wszystko od wieków było wciąż takie samo, bo taka jest tradycja, to byśmy jeszcze koła nie wynaleźli. Tradycje są dobre i złe - np. wydawało mi się, że niejako "walczymy" z tradycją chlania wódy w Polsce, hę?

                  Na kazdy temat są conajmniej dwa spojrzenia i wydaje mi się, że można przedstawiać swoje OPINIE, a nie PRAWDY OBJAWIONE. A jak ktoś nie widzi dwóch stron, to - przypomina mi się piękny cytat z filmu Kusturicy "Arizona Dream" - ryba, która na początku ma oczy po obu stronach głowy, po jakims czasie te oczy przesuwają się na jedną stronę. Czy to lepiej czy gorzej? Po prostu inaczej.

                  Ja jednak wolę widzieć obie strony.
                  Last edited by Marusia; 07-05-2003, 21:57.
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • arzy
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 2814

                    #69
                    Ten temat nie powstał dletego żebyśmy sobie tylko pogadali, ale również po to aby zwrócić uwage ludzi związanych z giełdami odnośnie godzin otwrcia.
                    A co do osób zabierających w tym temacie głos to są tu ludzie, za pewne, w róznym wieku i z różnym wykształceniem.
                    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    Bractwo Piwne
                    Skład Piwa
                    Piszę poprawnie po polsku!

                    Comment

                    • ppns
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 1737

                      #70
                      Odp: Odp: Odp: Organizatorzy !!!

                      Cyrkonia napisał(a)
                      [..]Założenie: próba jest reprezentatywna jeżeli jej struktura oparta na kilku istotnych cechach (np. wiek, płeć, wykształcenie) jest identyczna ze strukturą badanej zbiorowości.
                      [..]
                      Koniec wykładu ....
                      Koniec wykładu :" Z socjologią na Ty".

                      Ciekawe , czy inni organizatorzy giełd , poza oczywiście Krzysiem i Pivarią , czytają ten temat
                      piwoppns@wp.pl

                      Comment

                      • Żywiec
                        Senior
                        • 12-2001
                        • 1571

                        #71
                        Odp: Odp: Odp: Odp: Organizatorzy !!!

                        ppns napisał(a)


                        Ciekawe , czy inni organizatorzy giełd , poza oczywiście Krzysiem i Pivarią , czytają ten temat
                        Ja czytam uważnie!!!

                        Comment

                        • ppns
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1737

                          #72
                          Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Organizatorzy !!!

                          Żywiec napisał
                          Ja czytam uważnie!!!
                          Mea culpa !

                          Jak mogłem się zapomnieć i nie uwzględnić w mojej wypowiedzi , że Żywiec z Żywca , gdzie warzą mojego ulubionego Żywca , także jest forumowiczem.
                          piwoppns@wp.pl

                          Comment

                          • arzy
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 2814

                            #73
                            Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Organizatorzy !!!

                            Żywiec napisał(a)
                            Ja czytam uważnie!!!
                            a wynika coś z tego czytania
                            może jakies przemyślenia ?
                            Last edited by arzy; 08-05-2003, 10:53.
                            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            Bractwo Piwne
                            Skład Piwa
                            Piszę poprawnie po polsku!

                            Comment

                            • Żywiec
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 1571

                              #74
                              Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Organizatorzy !!!

                              arzy napisał(a)
                              a wynika coś z tego czytania
                              może jakies przemyślenia ?
                              Przemyslenia? Patrz temat VIII MGB Żywiec 2003 - plan giełdy.

                              Comment

                              • arzy
                                Senior
                                • 06-2002
                                • 2814

                                #75
                                Plan jest OKI
                                ale czy w związku z tym tematem będzie się można spodziewać jakiś zmian odnośnie przyszłej giełdy
                                nie chce narzucać swojego skromnego zdania, ale może więcej osób wypowie się na ten temat
                                chce tylko pomóc, nie chce byc źle zrozumianym
                                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                Bractwo Piwne
                                Skład Piwa
                                Piszę poprawnie po polsku!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎