Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Godziny otwarcia giełd

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    Odnośnie giełdy w Żywcu to informuję że na placu do godziny 5:55 trwało przygotowywanie tego co niezbędne a czego wcześniej sie nie dało porozkładać. o 5:52 zagrała muzyka a o 6:00 dane mi było zaobserwować kosmiczna scenerię.
    bez brody...

    Comment

    • BROWARIEC
      • 10-2002
      • 429

      marcopolok napisał(a)
      o 6:00 dane mi było zaobserwować kosmiczna scenerię. [/B]
      Księżycową?
      Żadna płaca nie hańbi...
      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • marcopolok
        Senior
        • 10-2001
        • 2334

        Coś podobnego widziałem wcześniej tylko raz w życiu. Był lipiec jakieś 16 lat temu i na dworzec PKP w B-Białej podstawili pociąg do Szczecina.

        I te skoki przez okna do przedziałów
        bez brody...

        Comment

        • BROWARIEC
          • 10-2002
          • 429

          marcopolok napisał(a)
          I te skoki przez okna do przedziałów [/B]
          Żadna płaca nie hańbi...
          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            I na tym proponuję zakończyć temat, bo i tak już chyba nic się z niego nie uda wykrzesać, ani wysnuć sensownych wniosków.

            Comment

            • arzy
              Senior
              • 06-2002
              • 2814

              breslauer napisał(a)
              I na tym proponuję zakończyć temat, bo i tak już chyba nic się z niego nie uda wykrzesać, ani wysnuć sensownych wniosków.
              A może nie koniec
              Wiosenna giełda w Tychach jest od godziny 8.00, a jesienna od 6.00.
              Czyżby za sprawą tej ankiety
              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              Bractwo Piwne
              Skład Piwa
              Piszę poprawnie po polsku!

              Comment

              • arzy
                Senior
                • 06-2002
                • 2814

                Odświeżam temat, a to za sprawą giełdy w Radomiu i głosów jakie pojawiły się na temat wczesnej godziny otwarcia.
                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • grzeber
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2869

                  Mi ta godzina specjalnie nie przeszkadza. Żeby dojechać do Radomia z Warszawy porzeba ok 2-2,5 godziny więc wolę wyjechać po godzinie 2 niż 3 bo i tak się nie wyśpię Co innego gdyby giełda miała się zacząć o 8 (co bym wolał) ale to chyba nie wchodzi w grę.

                  W zeszłym roku giełda miała się rozpocząć o godzinie 6, jak dojechaliśmy ok 5:30 to na sali było już trochę ludzi i można powiedzieć że giełda się rozpoczynała.
                  pozdrawiam
                  www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                  Comment

                  • grzeber
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2869

                    zythum napisał(a)w innym wątku
                    Godzina 5.00 to już zaczynamy bawić się w absurdy. Proponuję 01.00. Mimo, że mam blisko nie zamierzam wstawać o 2.00 nad ranem aby dojechać.
                    Zythum ty musisz wstać o 2 w nocy bo masz blisko ale osoby jadące przez pół Polski i tak wyruszają późnym wieczorem więc dla nich to nie jest większa różnica.

                    Ja jestem takiego zdania, że kilka razy w roku mogę wstać wczesnym świtem aby odwiedzić giełdę, jakakolwiek bedzie godzina rozpoczęcia to będe się starał być na czas.
                    pozdrawiam
                    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                    Comment

                    • zgrredek
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 315

                      Nigdy nie jest tak, że wszyscy przybywają punktualnie. Nic się nie stanie jeśli ktoś zjawi się godzinę, czy dwie póżniej.
                      www.collections.pl
                      Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

                      Comment

                      • biermann
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 2552

                        Prawda jest taka, że na godziny otwarcia giełd najwięcej narzekają Ci, którzy przyjeżdżaja tam w celach towarzyskich lub głównie po piwo. Kolekcjonerzy z duuużym zacięciem chcą przeważnie by sala była otwarta jak najwcześniej. A gdy sa warunki i miejsce wiele osób "walczy" już dużo wcześniej niz jakaś tam 6 czy nawet 5. Wystarczy czasem zobaczyć co sie dzieje gdy przed giełda jest zorganizowany nocleg. Wymiany i inne handle odbywają sie często prawie całą nocke. Przykład z zagranicy giełda w Hamm tam wiadomo, że nie otworzą sali przed bodajże 9 ale tak spora ilość osób (więcen niż na nie jednej małej polskiej giełdzie) przybywa w nocy i nawet przed bladym świtem otwiera swoje stoiska przy samochodach.
                        Jak komus bardzo zależy to wczesne godziny nie przeszkadzają. A inni ?Niech sobie przyjdą później, nie mając pretensji, że ktoś wszedł wcześniej na sale.
                        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                        Comment

                        • maleństwo
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 847

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                          Jestem za 8-9.
                          Godzina 6 jest godziną wręcz nieludzką. Nawet do roboty się tak wcześnie nie chodzi!
                          zi
                          Chodzi się, chodzi. Niestety. Przez 4 lata tak się męczyłam. Już o 6 zaczynaliśmy robotę. Bleee...A wracająć do giełdy, to cieszę się, że mam tak blisko. I będę na 99%.

                          Comment

                          • krzyspx
                            Member
                            • 04-2005
                            • 62

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika masumi
                            Zapraszam serdecznie na XI Giełdę Birofiliów w Krakowie, 18 lutego, tam gdzie zwykle, czyli DK Krakus, ul. Reymonta w godzinach 6,00 - 12,00
                            od 6 rano ???!!!! to kiedy Ty śpisz ? Poważnie - AM czy PM

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10845

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzyspx
                              od 6 rano ???!!!! to kiedy Ty śpisz ? Poważnie - AM czy PM

                              Coś mi się wydaje, że ty nigdy nie byłeś na polskiej giełdzie Niestety polskie giełdy mają to do siebie, ze zaczynają się o nieludzkich porach !
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • Titus_Fox
                                Senior
                                • 10-2005
                                • 400

                                najlepszym przykładem kwiatowa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎