Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Zakładając, że taka sytuacja miałaby miejsce na wspólnej imprezie (bo inaczej ciężko byłoby o taki zbieg okoliczności), podtrzymuję to co napisałem.

    W chwili obecnej w drugiej części świata przebywa kilku Forumowiczów. Z wszystkimi chętnie bym się spotkał.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SNOOP
      No nie wiem, czy znasz tu wszystkich browarowiczów i czy zaprosił byś kogoś z drugiej części świata na wspólne oblewanie...

      Arcy napewno nie zna wszystkich, ale nie imprezujemy ze wszystkimi. Na przykład Ciebie nie znamy - miło by było, jakbys uzupełnił profil, przedstawił sie nam, a nie od razu wpychał w temat z wątpliwościami co do nasej uczciwości. To chyba niezbyt dobry początek, popraw się Twoje zdrowie
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        widać, że jesteś juniorem (bez urazy), ale sam jeszcze nie wszystkich znam, wielu mnie za to zna i w tym gronie rzeczywiście niczego bym się nie obawiał, no może kaca na drugi dzień

        Comment

        • sopista
          Senior
          • 01-2003
          • 1747

          Tablica pod numery rejestracyjne autka mojego kolegi z którym byłem na giełdzie, a zakupiona na stoisku ze słodami i innymi garnkami została na giełdzie. Może ktoś ją spotkał?

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Do Hacjendy dotarły, ale potem zniknęły, trzy tablice okolicznościowe, moja, Slavoya i Naczelnika. Podejrzewamy, że forumowicze w ferworze pakowania zgarnęli je niechcąco, posiadacze nadmiernej ilości tablić mogą się przyznać na PW
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Gdyby Ark zastanawiał się, gdzie podział się jego długopis z browaru ORIFLAME to podpowiadam - przebywa obecnie w pewnym dużym mieście nad Wartą

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                W Hacjendzie znaleziono słód palony - najprawdopodobniej Kangura. Właściciela proszę o kontakt w celu ustalenia sposobu przekazania.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • Ark
                  .
                  • 04-2003
                  • 414

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                  Gdyby Ark zastanawiał się, gdzie podział się jego długopis z browaru ORIFLAME to podpowiadam - przebywa obecnie w pewnym dużym mieście nad Wartą
                  Spokojnie, pewnie kiedyś osobiście go odbiorę
                  Wtedy będziesz miał za swoje
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Ark
                    .
                    • 04-2003
                    • 414

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                    W Hacjendzie znaleziono słód palony - najprawdopodobniej Kangura. Właściciela proszę o kontakt w celu ustalenia sposobu przekazania.
                    Jeśli w podłuznej przezroczystej reklamówce typu 'kiszka' (z małą dziurką z boku) to mój. Jeśli tak, to możesz go zatrzymać
                    Last edited by Ark; 20-06-2005, 16:54.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • dkrasnodebski
                      cymbał
                      • 05-2003
                      • 2316

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ark
                      Jeśli w podłuznej przezroczystej reklamówce (z małą dziurką z boku) to mój. Jeśli tak, to możesz go zatrzymać
                      Panie Arku! 85% procent tego słodu było pana a reszta moja
                      Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                      www.radoslawstolar.pl

                      Comment

                      • Ark
                        .
                        • 04-2003
                        • 414

                        Masz rację, chyba jeszcze nie doszedłem do siebie . Więc jeśli słód znaleziony przez Maggyka jest nasz, to się dogaduj w kwestii odbioru
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          jakaś trąba (bo zapewne natrąbiona ) zaiwaniła z GABowej skrzynki Ahumbowe piwo przeznaczone dla ARTa - było nawet podpisane
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • naczelnik
                            Senior
                            • 08-2003
                            • 1884

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                            Do Hacjendy dotarły, ale potem zniknęły, trzy tablice okolicznościowe, moja, Slavoya i Naczelnika...
                            A moja koszulka też dotarła?
                            Czy może kogoś przyozdabia?
                            Popieram domowe browary!

                            Polakom gratulujemy naczelnika

                            Zamykam browar.
                            Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                            gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              • 05-2004
                              • 5615

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ark
                              Jeśli w podłuznej przezroczystej reklamówce typu 'kiszka' (z małą dziurką z boku) to mój. Jeśli tak, to możesz go zatrzymać
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
                              Panie Arku! 85% procent tego słodu było pana a reszta moja
                              A więc chłopaki wasz słód jest u mnie w domku. No to teraz musicie się tylko dogadać jak go odebrać lub też ustalić, że mi go podarujecie
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                                jakaś trąba (bo zapewne natrąbiona ) zaiwaniła z GABowej skrzynki Ahumbowe piwo przeznaczone dla ARTa - było nawet podpisane
                                Nie wierzę!
                                Czyżby komuś zasmakowało i było mu mało?
                                Chyba jednak chciał uchronić Arta przed niestrawnościami
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎