Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

BIURO RZECZY ZGUBIONYCH I ZNALEZIONYCH

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    OK, póki jest ciepło, chodzę w krótkich

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      Kufel wytłaczany pasuje do rysopisu przedstawionego przez Marka33 i uzupełnionego przez Naczelnika. Jest u nas
      Poza kuflem Marka i portkami Arcego w naszym worze ze zgubami są:

      -kufel pewnej marki co to ją reklamowała Mariola o kocim spojrzeniu z ciemnozielonym napisem, białym koziołkiem na czerwonym tle i złotymi ornamentami z datą 1845
      -szklanka tej samej marki co opisany powyżej kufel z czarnym napisem, koziołkiem (biały na czerwonym tle) i nieco startymi złotymi ornamentami (także data 1845)


      Kto się przyznaje?
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        Skoro kufel Marka znalazł się u nas, to z przyjemnością informuję autora tych słów:
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
        (...)Znalazca, zostanie nagrodzony równowartością w PLN, w chwili doręczenia , lub dokonany zostanie przelew
        , że znaleźne i tak nie będzie przyjęte

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
          Skoro kufel Marka znalazł się u nas, to z przyjemnością informuję autora tych słów:, że znaleźne i tak nie będzie przyjęte
          Dokonamy przelewu złocistą walutą , za pomocą znalezionego naczynia

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            1. Jerzy - mam Twój scyzoryk
            2. Znalazłysmy z Siostrąąąą szaro-bury sweterek, za mały na Arka, Jerzego i Slavoya - może Irona? Jest do odbioru w Kadach
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              Nie przyznajemy się!

              Ja bym stawiała na JAcksona ....
              Last edited by Małażonka; 04-01-2006, 19:22.

              Comment

              • jerzy
                piwoholik
                • 10-2001
                • 4705

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                1. Jerzy - mam Twój scyzoryk
                A właśnie w pociągu się zastanawiałem czy go wziąłem czy nie - ale szukać w plecaku mi się nie chciało.
                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                Comment

                • siostraaa
                  Member
                  • 02-2005
                  • 90

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  2. Znalazłysmy z Siostrąąąą szaro-bury sweterek, za mały na Arka, Jerzego i Slavoya - może Irona?
                  Arek jest głęboko przekonany że wspomniany sweterek należy do Slavoya

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika siostraaa
                    Arek jest głęboko przekonany że wspomniany sweterek należy do Slavoya
                    A przynajmniej są świadkowie, że S. ten "za mały" sweterek nosił
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Jestem ciekaw ,kto mógł zostawić u nas w domu koszulkę "browarową" z hasłem" Lud pragnie pszenicy" i z nickiem Abernacka
                      Proszę się więc szybko przyznać


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10836

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                        Jestem ciekaw ,kto mógł zostawić u nas w domu koszulkę "browarową" z hasłem" Lud pragnie pszenicy" i z nickiem Abernacka
                        Proszę się więc szybko przyznać
                        Dzięki za przypomnienie ! Od siebie dodam, że oprócz koszulki zapomniałem Pirata Mocnego oraz Bosmana. Stasznie nam ich brakowało w pociągu!
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Biuro rzeczy znalezionych - III Warsztaty Piwowarskie we Wrocławiu

                          Uprzejmie informuję, że w wyniku pomroczności jasnej zajumałem komuś egzemplarz książki "Jak warzyć piwo" Ziemowita Fałata. Rzeczona ksiązka leżała na ławce, przy stole do prezentowania piw domowych - po degustacji skitrałem ją do swojej torby z giftami i teraz chciałbym oddać. Jeżeli znajdzie sie własciciel to proszę na priv, w celu ustalenia adresu, pod który mam ją przesłać. Jeżeli nie to za kilka dni/tydzień pozwolę sobie wrócić do tematu, aby podarować książeczkę jakiemuś początkującemu piwowarowi, bowiem mi nie będzie przydatna.
                          Przepraszam osobę, która została z książki ogołocona i postaram się jakoś zrekompensować straty.

                          PS Osoby, które coś znalazły lub zgubiły mogą korzystać z tego tematu według potrzeby
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • mark33
                            Idę po piwo do piwnicy.
                            • 04-2005
                            • 3283

                            Wielkie dzieki dla Ironów za przywiezienie mojego kufelka pozostawionego na zlocie w Rybaczówce. Wasze zdrowie

                            Comment

                            • Stolp
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 492

                              Zaginione etykiety ze spotkania przedgiełdowego w Żywcu

                              Zdarzylo się tak, że nabyłem kilka starszych etykiet - szczegóły dla ewentualnego znalazcy - na spotkaniu przed giełdą w Żywcu. Zapakowane były w kopertę i włożone do teczki o porterze wydawanej osobom zwiedzającym browar. Teczka leżała wraz z innymi na stoliku, przy którym praktycznie cały czas ktoś był. Niestety po kolejnym powrocie z baletów pod sceną okazało się, że teczki z etykietami już nie ma. Ponieważ teczka była jedną z kilku i leżała chyba na wierzchu byćmoże ktoś po prostu wziął ją jako suwenir reklamowy nie zwracając dokładnej uwagi na zawartość - oprócz etykiet w teczce były pocztówki i książeczka o historii portera.
                              Ewentualnego "szczęśliwego" posiadacza lub znalazcę proszę o kontakt - nagroda do uzgodnienia.
                              Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
                              Szukam
                              e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
                              https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

                              Comment

                              • dkrasnodebski
                                cymbał
                                • 05-2003
                                • 2316

                                Zgubiłem dwa długopisy Brackie. Ostatnie miejsce pobytu: ręce Pieczarka. Pieczarek powiedział, że mi je zwróci i pewnie tak się stało ale ni cholery nie mogę sobie przypomnieć gdzie je wsadziłem. Zapewne zostały na stole przy którym siedzieliśmy w sobotnie popołudnie tuż po zakończeniu giełdy.
                                Może ktoś z szanownego towarzystwa zna dalszy los moich zgub?
                                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                                www.radoslawstolar.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎