Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

koniec giełd w Świdnicy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    hiena!
    A ile to hienostwo go rudu kosztuje
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      #32
      Szkoda... jak dla mnie to była jedna z dwóch giełd, obok giełdy grodziskiej, która miała swój niepowtarzalny charakter.
      Dzięki Krzysiu za te, które się odbyły.
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #33
        Także mnie zasmuciła ta wiadomość . Od czterech lat byłem regularnie na giełdzie, do tego była to ona najbliższa. Podziękowania dla Krzysia za tamte giełdy

        Comment

        • Misiekk
          Senior
          • 05-2001
          • 913

          #34
          Jak to nie będzie? Że jak?
          Strasznie mnie to zmartwiło, tak bardzo napaliłem się na jubelka w Świdnicy. Bilety już od dawna zarezerwowane a tu taka wiadomość Wielka szkoda. Co ja teraz zrobię, gdzie spotkam na raz tylu forumowiczów. No cóż, klops!
          W takim razie nie pozostaje jak tylko podziekować Krzysiowi za wcześniejsze giełdy, ciekawą organizację, wspaniały klimat, trud włożony w Świdnicy, bardzo lubiłem tam jeździć. Krzysiu, Dzięki Wielkie!

          p.s. i tak przylece w marcu, tylko będe musiał inaczej sobie czas zagospodarować
          Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #35
            Zła strategia, panie i panowie. Teraz Krzysiu będzie nagminnie odwoływał imprezy, żeby znowu zainkasować tonę wazeliny.

            Lepiej go chyba jednak zrugać i postawić do pionu.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #36
              W pionie to on jest na avatarze Też mi żal, bo w tym roku zamierzałem odwiedzić z giełd m.in. Świdnicę.

              Comment

              • easy
                Senior
                • 04-2003
                • 204

                #37
                Nawet tak rzadkiemu "bywalcowi" jak ja jest przykro
                Przyciągam piwne magnesy... :-)

                Comment

                • kangurpl
                  Senior
                  • 03-2002
                  • 2660

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                  hiena!
                  Trzeba mu po prostu ..... dać banana
                  Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                  "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                  "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Comment

                  • pivaria
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 1538

                    #39
                    szkoda ruchów

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
                    Trzeba mu po prostu ..... dać banana
                    Mam do tego stosunek filozoficzny: nawet mi się nie chce komentować bo szkoda ruchów.
                    P.S. - I "hiena" i "dać banana" są szalenie merytorycznymi wątkami w dyskusji
                    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                    www.pivaria.pl
                    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23805

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
                      Mam do tego stosunek filozoficzny: nawet mi się nie chce komentować bo szkoda ruchów.
                      P.S. - I "hiena" i "dać banana" są szalenie merytorycznymi wątkami w dyskusji
                      Mi osobiście nie odpowiada reklamowanie się w takim wątku i dałem temu wyraz.

                      Po prostu umieść sobie link do swojej imprezy w podpise i będzie po sprawie.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        #41
                        A moim zdaniem to dobrze, że taka informacja znalazła się w tym temacie. Być może dzięki temu parę osób, które wybierały się do Świdnicy, zdecyduje się na wyprawę do Szczecina.

                        I chyba ciężko tu mówić o reklamie.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                          A moim zdaniem to dobrze, że taka informacja znalazła się w tym temacie. Być może dzięki temu parę osób, które wybierały się do Świdnicy, zdecyduje się na wyprawę do Szczecina.
                          No jasne, bo wceśniej wcale nie wiedzieli, że jest gieda w Szczecinie
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            #43
                            Może nie wiedzieli, a może wiedzieli ale nie brali jej pod uwagę? W każdym razie, nie widzę nic złego w tym, że Krzysiu zaprosił na swoja giełdę, skoro Krzysiu swoją odwołał

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              #44
                              Nieśmiała propozycja

                              A może... http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=66360 ?
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                                A moim zdaniem to dobrze, że taka informacja znalazła się w tym temacie. Być może dzięki temu parę osób, które wybierały się do Świdnicy, zdecyduje się na wyprawę do Szczecina.

                                I chyba ciężko tu mówić o reklamie.
                                Ogólne przyczyny rezygnacji były takie:
                                1. Kiepski dojazd i co za tym idzie, z roku na rok mniejsza frekwencja.
                                2. Brak sponsora.
                                3. Pewne sprawy osobiste.
                                4. Organizowanie innych giełd w zbliżonym terminie, co dodatkowo zmniejsza frekwencję.

                                Pozwolę sobie rozwinąć ten ostatni punkt.

                                Kolekcjonerem jestem od 23 lat, a od dwudziestu jeździłem na giełdy. Zawsze funcjonowała niepisana umowa, że organizatorzy giełd nie wchodzą sobie w paradę z terminami. Dlatego był i są takie terminy jak styczeń w Rybniku, luty w Krakowie, maj i październik w Tychach, wrzesień w Grodzisku, listopad w Radomiu czy właśnie marzec w Świebodzicach i Świdnicy. Po to tak dobierano terminy, aby giełdy nie były organizowane jedna po drugiej. A tymczasem co masz? 10 marca minigiełda w Gdańsku i 24 marca giełda w Szczecinie. To nie jest przypadkiem nakładanie się imprez? Jeśli chcesz wiedzieć, to właśnie wybranie terminu giełdy w Szczecinie na dwa tygodnie po mojej giełdzie przeważyło o tym, że zrezygnowałem z organizacji giełdy.

                                Mam dokładnie takie same odczucia jak Art. Co więcej, jest mi zwyczajnie w świecie przykro, że ktoś, kto chce uchodzić za poważnego człowieka, nie przyjmuje do wiadomości prostego faktu, że organizowanie giełdy jedna po drugiej wpływa negatywnie na obie. Dlatego zdecydowałem nie szarpać się więcej i nie dokładać do interesu, a moje zdanie poparli koledzy, z którymi od 14 lat tę giełdę organizowałem - Marek Andrzejewski i Darek Jarczewski.

                                Chciałem przekazać dobry i sprawdzony termin do Wrocławia, bo moim zdaniem tylko giełda we Wrocłaąwiu gwarantuje dużą frekwencję. Ale jak nie ma chętnych do zrobienia, to trudno. Niech sobie chętni jeżdżą do Szczecina.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎