Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.03.10 Giełda w Krzeszowie (zamiast Świdnicy)???)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #31
    Ale giełda w dużym mieście nigdy nie będzie miała takiego uroku, jak w małym. Można we Wrocławiu załatwić tanio salę, ale potem już się nie pójdzie na grilla na basen do Krzysia
    Wiem, że patrzę na to z punktu widzenia towarzyskiego - bo kolekcjonerem nie jestem - dla mnie giełdy to fajna zabawa i czas spotkań forumowiczów-i-nie-tylko, zakupy są tylko dodatkiem
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #32
      Faktycznie, to był kubeł zimnej wody.

      Mój pomysł był podyktowanym spontanicznym wieczorem, myślą o osobach, które już wcześniej ten termin sobie zarezerwowały, oraz (przede wszystkim?) tym, że mam możliwość to po prostu zrobić - spotkanie z giełdą i otoczką, wszystko w jednym miejscu (może w końcu nikt by na giełdę nie zaspał? ), a do tego dowóz prywatnym transportem (no bo w końcu tym razem nie sprawdzałam na mapie, ale już konkretne odległości samochodowe:
      - z "centrum" Świdnicy do "centrum" Krzeszowa jest 41 km wg licznika;
      - z "centrum" Krzeszowa do "centrum" Lubawki jest 9 km wg licznika. ).

      Do Wrocławia dojazd na pewno lepszy, ale 1,5-2 miesiące może być za mało, aby zarezerwować tanią dużą salę (za którą trzeba by było zapłacić), noclegi i piwo wyniosłyby wszystkich więcej, aniżeli weekend w Krzeszowie. No i nie byłoby już tak urokliwie
      Pomyślę.
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • mjp
        † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
        • 02-2004
        • 954

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
        Faktycznie, to był kubeł zimnej wody.

        [ciach]

        Pomyślę.
        Cyborg nie zniechęcaj się. Potraktuj to jako giełdę próbną. Jeśli wypali będzie można myśleć o następnych, jeśli nie, to przynajmniej będzie miłe, wyjazdowe spotkanie sekcji Wrocławskiej.
        Maciek
        Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mjp
          Cyborg nie zniechęcaj się. Potraktuj to jako giełdę próbną. Jeśli wypali będzie można myśleć o następnych, jeśli nie, to przynajmniej będzie miłe, wyjazdowe spotkanie sekcji Wrocławskiej.
          Właśnie stwierdziałm po nocnych różnych dywagacjach, że po prostu zorganizuję spotkanie kolekcjonerskie, coby tej całej niespożytej energii nie marnować na doło wanie się A może kiedyś w przyszłości coś większego z tego wyjdzie.
          Jak wrócę do Wro, to załóżę odpowiedni temat i podyskutuję z Adminem, aby ten tu wątek wrzucić do odpowiedniego działu
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
            Właśnie stwierdziałm po nocnych różnych dywagacjach, że po prostu zorganizuję spotkanie kolekcjonerskie, coby tej całej niespożytej energii nie marnować na doło wanie się A może kiedyś w przyszłości coś większego z tego wyjdzie.
            Jak wrócę do Wro, to załóżę odpowiedni temat i podyskutuję z Adminem, aby ten tu wątek wrzucić do odpowiedniego działu
            No i bardzo się cieszę, ja przyjadę na 100%, żeby zrobić tłok na stoiskach przywiozę etykiety browaru domowego CZPiP
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • cyborg_marcel
              Senior
              • 03-2003
              • 3467

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
              No i bardzo się cieszę, ja przyjadę na 100%, żeby zrobić tłok na stoiskach przywiozę etykiety browaru domowego CZPiP
              Trzymam za słow i przystępuję do działania
              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #37
                Jak będzie za mało kolekcjonerów, to mogę wziąć jakieś zalegające w kącie birofilskie szpargały i poudawać, że chcę je sprzedać. Jeśli znajdę możliwość dojechania w piątek późnym wieczorem albo wręcz prawie w nocy.

                Comment

                • remfire
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1334

                  #38
                  Moje pomysły zazwyczaj nie wzbudzaja entuzjazmu wśród sporej części forumowiczów, ale mimo tego poddam pod osąd to co przyszło mi do głowy już kilka dni temu.
                  Mam stosunkowo ( w porównaniu do większości forumowiczów) blisko do Krzeszowa , a Świdnicę traktuje prawie jak swoje miasto - poprostu jestem tak kilka razy w tygodniu, czasami nawet dwa razy dziennie. Zdaje więc sobie sprawę z różnic w mozliwościach dojazdu do obu miejscowości - Świdnica , pomimo pewnych trudności bije na głowę pod tym względem Krzeszów. Jesli jednak Cyborg zadeklarował(a) że będzie mozliwość dowozu busami ze stacji PKP(uzgodnionej) , to różnice właściwie się zacierają . Wydaje mi się jednak że m.in. z tego powodu Giełda nie powinna się zaczynać zbyt wcześnie.
                  Za Krzeszowem przemawiją też inne względy , a najważniejszy z nich to taki, że znalazł się ktoś kto ma możliwości i przede wszystkim chęci , aby zorganizowac tam Giełdę.
                  Czasami kubeł zimnej wody jest potrzebny aby nie wpaść w zbytni entuzjazm , ale chyba nie powinien on zniechęcać do działania. Uważam więc że należy pogaratulować Cyborgowi odwagi i entuzjazmi i trzymac kciuki za to aby w Krzeszowie obyło się coś - giełda , albo spotkanie miłosników piwa, kolekcjonerów itp
                  Osobiście deklaruję że mam wielką ochotę tam się wybrać - no chyba że nawiedzi nas jakaś klęska żywiołowa ( jak dwa lata temu Świdnicę na poczatku marca) , to wtedy będę miał problem z pracą
                  I na koniec pomysł o którym wpominałem na poczatku. Dolny Śląsk ma wiele pięknych zakątków , więc może potraktowac tegoroczną giełdę/spotkanie jako pretekst do zapoznania z jednym z nich. Może wogóle takie giełdy/ spotkania mogłyby odbywac się w różnych miejscach na Dolnym Śląsku ? Dotychczasowe Giełdy odbywały sie już w dwóch miejscowościach , więc może kolej na następne ? Wystarczy dodać w nazwie "Dolnośląska" i można zachować numerację i organizować tam gdzie będą mozliwości
                  To oczywiście wymaga zgody dotyczasowych organizatorów..... mam nadzieje że jeśli będzie trzeba , to przymyśla sprawę .
                  Last edited by remfire; 16-01-2007, 19:56.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #39
                    Zgadzam się w całej rozciągłości z postem Remfire, łącznie z tym, że jego wypowiedzi niekiedy nie wzbudzają entuzjazmu (zwłaszcza teoria spiskowa podziału forumowiczów na różne sekty)

                    Trzymam kciuki za Cyborga, a wiem, że sobie da radę - i niech tak będzie, kobiety zdominują piwne imprezy na Dolnym Śląsku, ha!
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • remfire
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 1334

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      Zgadzam się w całej rozciągłości z postem Remfire, łącznie z tym, że jego wypowiedzi niekiedy nie wzbudzają entuzjazmu (zwłaszcza teoria spiskowa podziału forumowiczów na różne sekty)
                      nie mam pojęcia o czym mówisz...
                      No, chyba że o tym pomyśle który miał sprowokować do dyskusji ( i chyba nawet się wtedy udało )
                      Last edited by remfire; 16-01-2007, 20:53.

                      Comment

                      • lukiper
                        Senior
                        • 02-2003
                        • 163

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                        Trzymam kciuki za Cyborga...
                        Również trzymam kciuki. Z punktu kolekcjonerskiego każda inicjatywa zasługuje na uznanie,. Jeżeli jest możliwość załatwienia sali i całej „otoczki” w tak krótkim czasie to można spróbować.
                        A za rok można by już zorganizować giełdę we Wrocku – taką z prawdziwego zdarzenia, upominki, loterie fantowe, jakieś konkursy dla piwowarów domowych jednym słowem wszystko co zachęci do licznego uczestnictwa w giełdzie. To jest do zrobienia!!!
                        www.pilsdeckchen.za.pl
                        www.wkk.free.ngo.pl

                        Comment

                        • remfire
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 1334

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukiper
                          A za rok można by już zorganizować giełdę we Wrocku – taką z prawdziwego zdarzenia, upominki, loterie fantowe, jakieś konkursy dla piwowarów domowych jednym słowem wszystko co zachęci do licznego uczestnictwa w giełdzie. To jest do zrobienia!!!
                          Ale musi być "Dolnośląska"

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukiper
                            A za rok można by już zorganizować giełdę we Wrocku – taką z prawdziwego zdarzenia, upominki, loterie fantowe, jakieś konkursy dla piwowarów domowych jednym słowem wszystko co zachęci do licznego uczestnictwa w giełdzie. To jest do zrobienia!!!
                            Wszystko jest do zrobienia. Rozumiem, że zgłaszasz się do organizacji?
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                              kobiety zdominują piwne imprezy na Dolnym Śląsku, ha!
                              To byłby raj dla LajboCKów

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              • Gacka
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 373

                                #45
                                Ja z synem,oraz kolega Piotrem P.,pojawie sie w Krzeszowie,lub Swidnicy . Kazda gielda,w kazdym miejscu, jest czyms naprawde milym&radosnym. Czekam wiec,i czytam BIZ,zeby sie dowiedziec, gdzie na D.Slasku odbedzie sie gielda
                                Viva Slask Wroclaw!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎