Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.06.15 - Wycieczka do Cieszyna - zapisy zakończone

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    #16
    Toć to szantaż normalny,
    chociaż jak ktoś nie potrafi podać swoich danych personalnych
    To może na wycieczce będzie potrzebny sznurek w pętelkami na ręce (widziałem kiedyś przedszkolaków w ten sposób wyprowadzonych na wycieczkę)
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl Wyświetlenie odpowiedzi
      Toć to szantaż normalny,
      chociaż jak ktoś nie potrafi podać swoich danych personalnych
      To może na wycieczce będzie potrzebny sznurek w pętelkami na ręce (widziałem kiedyś przedszkolaków w ten sposób wyprowadzonych na wycieczkę)
      Jakbyś spędził dwie godziny na sporządzaniu listy do ubezpieczenia to miał byś na to inne spojrzenie. po to Art prosił by podano mu dane e-mailem, aby miał ułatwione zadanie, ale nie jeden śle PW, inny e-mail, ale nie na ten adres co trzeba, inny podaje dane przez GG, jeszcze inny zapomina. Pamiętajcie, że forum się rozrasta i naprawdę dużo czasu zajmują inne prace z nim związane i nie ma co utrudniać. tak ciężko jest się podporządkować jakiejś prośbie?

      O sznurku pomyślę
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        Dołączam się do Maggyka - naprawdę, szlag trafia, jak się ludzie zgłaszają różnymi kanałami, a zwłaszcza telefonicznie jak jadę autem i nie mam jak zanotować

        Ale to chyba walka z wiatrakami, ile razy nie napiszę :zgłaszać się na PW, lub zgłaszać się w temacie, to i tak dostaję mailem, gadulcem, smsem i co tam jeszcze jest
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Dołączam się do Maggyka - naprawdę, szlag trafia, jak się ludzie zgłaszają różnymi kanałami, a zwłaszcza telefonicznie jak jadę autem i nie mam jak zanotować

          Ale to chyba walka z wiatrakami, ile razy nie napiszę :zgłaszać się na PW, lub zgłaszać się w temacie, to i tak dostaję mailem, gadulcem, smsem i co tam jeszcze jest
          Dlatego przy następnej okazji będzie kara 5 zł, a potem się zdecyduje co z tą karą zrobić - np. zasili fundusz zlotowy i tyle. Biorąc pod uwagę ilość imprez - sponsoring na zlot może nie być potrzebny
          Last edited by Maggyk; 12-06-2007, 15:37.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • kangurpl
            Senior
            • 03-2002
            • 2660

            #20
            Ale mnie napadły
            Babski gang normalnie, przecież to była taka nieudana jak widzę forma poparcia.
            No to po
            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #21
              Kangur, ja nie do Ciebie, Ty masz osobny wp... za niebytność na Warsztatach


              Ekhm, to pisałam ja, Marusia oczywiście
              Last edited by slavoy; 12-06-2007, 16:49.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                #22
                Tak się przez moment zastanawiałem, dlaczego Slavoy chce mi wp..........

                A warsztaty, tak w skrócie:
                - pojawiła się ostatnio nowa firma w branży SYGNITY w wyniku fuzji dwóch innych.
                Ostatnie miesiące to wiadomo: na górze walka o stołki, a na dole zastanawianie się kogo wyp............
                U mnie było nas 4 do roboty i 2 do nadzoru aby tych 4 zarobiło na całą szóstkę.
                Jak trzeba było kogoś zredukować to kto wyleciał?
                .... Oczywiście jeden z tej czwórki, musiałem być na miejscu - żebym to nie był ja.
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #23
                  Spoko, żartowałam. Jeszcze nie wprowadziłam obowiązku bywania na Warsztatach Ale brakowało nam Ciebie, to chyba fajnie, prawda
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • jerzy
                    piwoholik
                    • 10-2001
                    • 4705

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jeży pewnie nie, ale Jerzy da radę
                    Jerzy da rade, ale zwłoki Jerzego mogą nie dać. Z moimi zwłokami ostatnio coraz gorzej...
                    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                    Comment

                    • Bombadil13
                      • 05-2005
                      • 2479

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                      A Ci (oprócz olrusa, który podsyłał dane specjalnym kanałem), którzy nie potrafią czytać i przesyłać danych potrzebnych do ubezpieczenia zgodnie z poleceniami Admina mają wielki minus i nie ma, że boli. Przy następnej okazji wprowadzi sie jakiś regulamin w stylu, kto podeśle dane w inny sposób niż wymagane płaci 5 zł. A ja się potem zastanowię jak je wydać
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jakbyś spędził dwie godziny na sporządzaniu listy do ubezpieczenia to miał byś na to inne spojrzenie. po to Art prosił by podano mu dane e-mailem, aby miał ułatwione zadanie, ale nie jeden śle PW, inny e-mail, ale nie na ten adres co trzeba, inny podaje dane przez GG, jeszcze inny zapomina. Pamiętajcie, że forum się rozrasta i naprawdę dużo czasu zajmują inne prace z nim związane i nie ma co utrudniać. tak ciężko jest się podporządkować jakiejś prośbie?
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dołączam się do Maggyka - naprawdę, szlag trafia, jak się ludzie zgłaszają różnymi kanałami, a zwłaszcza telefonicznie jak jadę autem i nie mam jak zanotować
                      Ale to chyba walka z wiatrakami, ile razy nie napiszę :zgłaszać się na PW, lub zgłaszać się w temacie, to i tak dostaję mailem, gadulcem, smsem i co tam jeszcze jest
                      A ja po cichutku zaprotestuję.
                      Jestem ostatnio tak zawalony pracą, że mocno się zastanawiam czy wogóle do Żywca przybyć. Chęc spotkania się z Wami póki co wygrywa ze zdrowym rozsądkiem i jadę, ale kompletnie nie mam czasu na przeglądanie poczty. Jedynie od czasu do czasu odwiedzam browar.biz by nic ważnego mi nie umknęlo (a i tak nie udalo mi się na czas zapisać na degustację pszenicy ).
                      11 .06 otrzymalem od ARTa wiadomość na PW by podać swe dane i odpowiedzialem na PW. Skoro otrzymalem wiadomość na PW to i na PW odpowiedzialem. Źle zrobilem? Widać tak
                      Rozumiem Wasze problemy i natlok pracy, ale zrozumcie i innych, którzy nie spędzają polowy życia przed komputerem. Do ew. kary (w przyszlości) oczywiście zastosuję się z radością, ale w każdym przypadku odrobina zrozumienia i życzliwości nie zaszkodzi. A ten kto jest krystalicznie czysty i bezblędny niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem (lub pięciozlotówką)- jeśi nie będzie to kobieta odddam
                      Zdrowie organizatorów wycieczki do Cieszyna i ogromne podziękowania
                      Poszukuję

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        #26
                        Bo lepiej jest byśmy to my połowę życia przed nim spędzali, gdyż Ty nie masz czasu
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • Bombadil13
                          • 05-2005
                          • 2479

                          #27
                          No to jeszcze jedno. Oto trość maila od ARTa
                          "Witam serdecznie!
                          Wycieczka do Cieszyna rozpocznie się ok. 10.00 wyjazdem naszego
                          autokaru spod żywieckiego głównego dworca PKP.
                          Ponieważ podróżującym trzeba wykupić ubezpieczenie - bardzo proszę
                          o niezwłoczne podesłanie danych osobowych każdego uczestnika do mnie:
                          Imię i nazwisko
                          Pełny adres zamieszkania
                          Dane są konieczne WYŁĄCZNIE do ubezpieczenia - nie będą
                          wykorzystane w innym celu.
                          Planujemy aby ok. 10.20-30 odebrać także osoby z ośrodka Fregata
                          (jeśli Ty należysz do tych osób, proszę wraz z ww. danymi adresowymi
                          dać mi o tym znać).
                          Z góry dzięki za szybkie podesłanie danych.
                          pozdrowienia z Browaru!
                          Art [Artur Szudrowicz]"
                          Gdzie tu jest napisane, że mam odpowiedzieć mailem? Ja nie widzę

                          PS. Przepraszam ART, że bez pozwolenia ujawniam naszą prywatną korespondencję
                          Last edited by Bombadil13; 12-06-2007, 20:08.
                          Poszukuję

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23805

                            #28
                            Ok, rozumiem że każdy ma jakieś swoje zajęcia, ale jeśli deklaruje udział w jakiejś imprezie, no to niechaj się też tego pilnuje. A napisałem do Cię na PW, żeby Ci miejsce nie przepadło, więc nie marudź

                            Mam głównie uwagi do ludków którzy nie potrafili się zastosować do prośby, która myślę była jasno sformułowana. Przy 60 osobach jest doprawdy spory młyn (nie pisząc już o tch osobach które się zapisują i potem rezygnują) i dlatego chcę mieć wszelką korespondencję w jednym miejscu - tu w skrzynce email w wydzielonym folderze żeby było jak najmniej pomyłek.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Bombadil13
                              • 05-2005
                              • 2479

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              A napisałem do Cię na PW, żeby Ci miejsce nie przepadło, więc nie marudź
                              I jestem Ci za to bardzo wdzięczny
                              Poszukuję

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23805

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                                No to jeszcze jedno. Oto trość maila od ARTa
                                {...}

                                Gdzie tu jest napisane, że mam odpowiedzieć mailem? Ja nie widzę

                                PS. Przepraszam ART, że bez pozwolenia ujawniam naszą prywatną korespondencję
                                sam sobie odpowiedziałeś. nie obrażam się jakoś specjalnie ani nie jestem zdenerwowany tą sytuacją, ot zwykle korzysta się z tej samej formy komunikacji. chyba już szczytem byłoby zamieszczanie prośby żeby mój rozmówca odpowiedział tym samym kanałem, albo żebym wymieniał kanały, którymi nie powinien się za mną kontaktować
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎