Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrażenia po warszawskiej giełdzie 23.02 ...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • angasc
    Senior
    • 04-2006
    • 977

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witekk Wyświetlenie odpowiedzi
    Cisnie mi sie na mysl tylko jeden komentarz po Twojej wypowiedzi... Nie byles na gieldzie to... cytujac Ciebie: "morda w kubel i nie wydawac glosu".

    No i nie obrazaj ludzi, ktorzy kulturalnie wymieniaja swoje poglady i doswiadczenia.
    Miałeś kiedykolwiek udział w organizacji jakiejkolwiek imprezy dla klkuset osób?. Jeśli nie to się chłopczyku nie wymądrzaj, bo jesteś cienki jak pośladki węża. Jeśli kiedykolwiek zorganizujesz giełdę lepsza niż ta którą opisujesz, to wówczas będziesz mógł sie wypowiadać. A póki co: morda w kubeł.
    A jeśli chodzi o obrażanie, to najpierw spójrz na siebie. Twoje słowa obrażają Beerdoktora i Jego przyjaciół. To Oni a nie Ty zorganizowali te imprezę. Gdybyś choć palcem ruszył, to miałbyć prawo cokolwiek komentować. Nie podobało się? To zrób lepiej. A dopiero później odnoś sie do innych.
    Last edited by angasc; 26-02-2008, 22:51.

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #17
      off topic

      angasc, może lepiej nie pij już więcej tylko idź spać - bo żółć i nienawiść się z ciebie wylewa...
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • witekk
        Member
        • 03-2007
        • 60

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
        Miałeś kiedykolwiek udział w organizacji jakiejkolwiek imprezy dla klkuset osób?. Jeśli nie to się chłopczyku nie wymądrzaj, bo jesteś cienki jak pośladki węża. Jeśli kiedykolwiek zorganizujesz giełdę lepsza niż ta którą opisujesz, to wówczas będziesz mógł sie wypowiadać. A póki co: morda w kubeł.
        A jeśli chodzi o obrażanie, to najpierw spójrz na siebie. Twoje słowa obrażają Beerdoktora i Jego przyjaciół. To Oni a nie Ty zorganizowali te imprezę. Gdybyś choć palcem ruszył, to miałbyć prawo cokolwiek komentować. Nie podobało się? To zrób lepiej. A dopiero później odnoś sie do innych.
        Nieobecni nie maja glosu, prawda stara jak swiat. Nie byles tam - nie baw sie w adwokata.

        Comment

        • angasc
          Senior
          • 04-2006
          • 977

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
          angasc, może lepiej nie pij już więcej tylko idź spać - bo żółć i nienawiść się z ciebie wylewa...
          Jerzy.
          Kocham Wrocław i jego mieszkańców tylko nieznacznie mniej niż Warszawę i Warszawiaków. I zapewniam cie że jestem ( wyjątkowo ) na 100% trzeźwy.
          Ale nie jestem w stanie zrozumieć typowo polskiego krytykowania wszystkich i wszystkiego tylko po to by sie wypowiedzieć. W moim odczuciu prawo do krytyki ma tylko ten, kto potrafi zrobić coś lepiej. A jeśli nie zrobił, to niech lepiej zamilknie.

          Comment

          • witekk
            Member
            • 03-2007
            • 60

            #20
            [QUOTE=angasc;746219]
            to się chłopczyku nie wymądrzaj, bo jesteś cienki jak pośladki węża.
            A póki co: morda w kubeł.

            To teksty jak z lumpow z bramy... Moze jestes z nimi kims wsrod swoich kolegow, bo tu raczej zachowujesz sie zenujaco...

            Comment

            • angasc
              Senior
              • 04-2006
              • 977

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witekk Wyświetlenie odpowiedzi
              Nieobecni nie maja glosu, prawda stara jak swiat. Nie byles tam - nie baw sie w adwokata.
              OK. Nie będę się bawił w adwokata. Pod warunkiem że Ty nie będziesz pisał głupot jeśli nie brałeś udziału w organizacji. Powtarzam: prawo do krytyki ma tylko ten, kto zrobił to lepiej. A jeśli palcem nie ruszył i tylko przyjechał na gotowe, to niech zamilknie. A jak Mu się nie podobało, to niech zrobi to lepiej.
              I dopiero wówczas będzie mógł się do tematu odnosić.
              Last edited by angasc; 26-02-2008, 23:09.

              Comment

              • witekk
                Member
                • 03-2007
                • 60

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
                OK. Nie będę się bawił w adwokata. Pod warunkiem że Ty nie będziesz pisał głupot jeśli nie brałeś udziału w organizacji. Powtarzam: prawo do krytyki ma tylko ten, kto zrobił to lepiej. A jeśli palcem nie ruszył i tylko przyjechał na gotowe, to niech zamilknie. A jak Mu się nie podobało, to niech zrobi to lepiej.
                I dopiero wówczas będzie mógł się do tematu odnosić.
                Dobra nie ma sensu dalsza taka dyskusja. Ja jednak nadal uwazam, ze kazdy ma prawo do oceny miejsca, sytuacji w jakiej sie znalazl i tyle.

                Comment

                • angasc
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 977

                  #23
                  [QUOTE=witekk;746228]
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
                  to się chłopczyku nie wymądrzaj, bo jesteś cienki jak pośladki węża.
                  A póki co: morda w kubeł.

                  To teksty jak z lumpow z bramy... Moze jestes z nimi kims wsrod swoich kolegow, bo tu raczej zachowujesz sie zenujaco...
                  Pobędziesz trochę na forum, to sie przyzwyczaisz.
                  Jeśli będziesz się czepiał ludzi którzy próbują cokolwiek robić, nieważne czy lepiej czy gorzej, ale robią, zamiast siedzieć w domu i pisać głupie komentarze na forum, to sie przyzwyczaisz do moich podsumowań. Póki co zostałeś mianowany jednym z moich ulubionych adwersarzy. Bo to bardzo fajnie jest pisać do kogoś, kto nie nie jest w stanie zrozumieć nawet najprostszych zasad.

                  Comment

                  • delvish
                    Senior
                    • 11-2004
                    • 3508

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witekk Wyświetlenie odpowiedzi
                    uwazam, ze kazdy ma prawo do oceny miejsca, sytuacji w jakiej sie znalazl i tyle.
                    Trudno odmówić koledze racji.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ale nie jestem w stanie zrozumieć typowo polskiego krytykowania wszystkich i wszystkiego tylko po to by sie wypowiedzieć...
                    A ja nie rozumiem typowo polskiej nieumiejętności dyskutowania.
                    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                    (Frank Zappa)

                    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                    Comment

                    • danio_145
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 723

                      #25
                      A ja uważam, że każdy ma prawo do oceny giełdy jeśli na takowej był. Nie można mówić, że wszystko cacy jeśli tak nie jest. Nikt tu na Beerdoctorze psów nie wieszał a składane uwagi powinny tylko pomóc i nakreślić na co zwrócić uwagę w roku następnym.

                      Comment

                      • angasc
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 977

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witekk Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dobra nie ma sensu dalsza taka dyskusja. Ja jednak nadal uwazam, ze kazdy ma prawo do oceny miejsca, sytuacji w jakiej sie znalazl i tyle.
                        A nie uważasz, że najpierw należało podziękować Organizatorom za ich wysiłek?
                        A dopiero później wyrazić swoje uwagi i spostrzeżenia? Najlepiej sugerujc pomoc przy organizacji kolejnych imprez?
                        Witekk, ja do Ciebie osobiście nic nie mam. Ale o wiele więcej byś uzyskał gdybyś zamiast TYLKO KRYTYKOWAĆ zaproponował jakieś lepsze rozwiązania. Krytykować to potrafi byle ....... . Przawdziwego, wartego szacunku człowieka poznaje się po konstruktywnych wnioskach i propozycjach na przyszłośc. Mówić krótko: gdybys zamiast opieprzać zaproponował pomoc i jakieś sensowne rozwiązania - byłbyś super kumplem. A tak stałeś sie tylko krytykiem. Którego jedynym celem jest destrukcja a nie rozwój dla wspólnego dobra.

                        Comment

                        • angasc
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 977

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                          A ja uważam, że każdy ma prawo do oceny giełdy jeśli na takowej był. Nie można mówić, że wszystko cacy jeśli tak nie jest. Nikt tu na Beerdoctorze psów nie wieszał a składane uwagi powinny tylko pomóc i nakreślić na co zwrócić uwagę w roku następnym.
                          Zdecydowanie masz rację. Każdy ma prawo do oceny. Nie można mówić że jest cacy, jeśli nie jest.
                          Tylko pokaż mi JAKIKOLWIEK cytat, który zachęciłby Beerdoctora do pracy w przyszłym roku. Ja na Jego miejscu pierdolnąłbym to wszystko i kazał Wam się bujać. ŻADNEGO dobrego słowa.
                          Macie prawo do krytyki. Ale konstruktywnej. A nie do krytyki w celu udupienia człowieka który tak wiele zrobił. A jak na razie WSZYSTKIE Wasze wpisy w tym temacie do tego się sprowadzają. Stąd moja interwecja. Nie znam Beerdoctora, nie byłem na giełdzie. Ale wiem że włożył w organizację tej imprezy mnóstwo serca, zaparcia, dobrej woli i kasy. NIKT tutaj Mu nie powiedział ani jednego dobrego słowa.

                          Comment

                          • Piecia
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 3307

                            #28
                            a ja uważam, że temat nadaje się do Przechmielin, bo z RZECZOWĄ dyskusją nie ma to nic wspólnego - Giełda jaka była, taka była - Ci, którzy byli - widzieli - Beerdoctor - DZIĘKI! (z podkreśleniem i wykrzyknikami)
                            Koniec i bomba,
                            Kto nie pije ten trąba !!!
                            __________________________
                            piję bo lubię!

                            Comment

                            • angasc
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 977

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
                              Beerdoctor - DZIĘKI! (z podkreśleniem i wykrzyknikami)
                              Pierwszy odważny. Bez sarkazmu. I na poważnie.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #30
                                Angasc, ogólnie to się z Tobą zgadzam, ale popracuj chłopie nad formą bo tak to będziemy mieć tu jedynie niezbyt przyjemne wymiany inwektyw. Post http://www.browar.biz/forum/showpost...1&postcount=26 mógł od razu paść z Twej strony i byłoby rzeczowo i na poziomie a tak wyszła z tego nieprzyjemna pyskówka. Poza tym pozytywne zdania o giełdzie ze wspomnianymi zastrzeżeniami zostały zawarte w temacie giełdowym:



                                zatem nie wszyscy do tej pory tylko psioczyli.

                                Temat zostanie za chwil kilka zamknięty a chętnych do rzeczowej dyskusji zapraszam do wątku wspomnianego przeze mnie wyżej. Nie ma potrzeby mnożyć wątków. Szczególnie że łatwo podzielić sobie dyskusję na komentarze przed imprezą jak i po imprezie.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎