Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Giełda na Kresach - potrzebna czy nie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sindirelka Wyświetlenie odpowiedzi
    ... ogóle ludzie jeżdżą choćby towarzysko ...
    To wiem, że wiele osób jeździ towarzysko i sam ich rozumiem, bo też żaden ze mnie kolekcjoner (IMHO). Jest to powód do spotkania, porozmawiania na różne, w tym i tematy piwne. Przychylam się jednak do zdania Krzysia.

    Comment

    • Grothesk
      Senior
      • 11-2005
      • 811

      #32
      To ja trochę z innej beczki, ale piwnej, więc w temacie. Byłem ostatnio w Puławach w mikrobrowarze Trzy Korony. Kompleks hotelowo/restauracyjno/browarowy ma tak ogromną salę, że gdyby zrobić tam giełdę to pomieściłoby się spokojnie 500 osób (słownie: pięćset). Pomyślałem sobie nawet popijając ich pszenicę, że ciekawą sprawą mogłoby być zorganizowanie giełdy birofiliów właśnie w Puławach, w mikrusie. To byłoby tak między Bugiem a Wisłą i między Białą Podlaską a Lublinem. :-) Oczywiście nikomu nic nie ujmuję ani nie dodaję, ale tak sobie pomyślałem, że miejsce nadawałoby się idealnie na imprezę piwną. Dojazd jest wcale nie gorszy niż do Lublina, o wiele lepszy niż do Białej Podlaskiej, a Salę mają tam tak ogromną, że gdyby uznać to za salę giełdową to byłaby to jedna z największych sal giełdowych, w jakiej do tej pory giełdy się odbywały.

      Nie jestem przekonany czy pomysł taki spodobałby się właścicielowi Trzech Koron ani tego czy ktokolwiek z Puławian podjąłby temat i pociągnął dalej, ale kto wie, może wykrakałem i ktoś pomysł urzeczywistni?

      Odnośnie giełdy w Białej Podlaskiej, wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że marketing giełdy mocno kulał. Organizacja na najwyższym poziomie, ale marketing i reklama na innych imprezach - żadna. Nikogo nie powinno dziwić to, że nawet duże imprezy jak Tychy czy moja zapyziała impreza w Poznaniu reklamuje się stosownie wcześniej karteczką z info o imprezie, i to rozdawanej nawet na pół roku wcześniej na wielu innych giełdach w Polsce. Nawet nie tyle, aby każdy kto kartkę dostał na giełdę taką czy owaką pojechał, ale aby o giełdzie mówiono, a to już jest jakaś mniejsza lub większa połowa sukcesu. Marketingowego sukcesu. Bialska giełda, o ile sięgam pamięcią, miała zawsze dobrą organizację, dobrą grochówkę i doborowe towarzystwo. Ostatnimi czasy frekwencja gości spadła na pysk, co dało się odczuć w roku ubiegłym. A szkoda. To ciekawe urozmaicenie grafika imprez, bo jeśli giełda bialska by wypadła z terminarza to zostawiłaby dziurę pomiędzy trzecią sobotą marca na giełdę szczecińską a trzecią sobotę maja na giełdę tyską.

      Sprawa nie jest do końca przegrana. Uważam, że gdyby porządnie przysiąść i pomyśleć - co robić dalej, to można dojść do sensownych konkluzji i giełdę uratować od zapomnienia.

      A może by tak połączyć imprezy - tzn. giełdę lubelską z giełdą bialską? :-) Czy to by godziłoby w czyjś za przeproszeniem interes, albo honor? Nie sądzę. Myślę, że sprawa także byłaby do obgadania przez organizatorów. Pomyślcie panowie i panie, a nóż widelec uda się! :-)

      pozdrawiam,
      Tomek

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #33
        Z tego co słyszałem od chłopaków z BP to w tym roku nie będzie. Uważam zresztą, że jest za późno na organizację w tym roku. Osobiście nie mam nic przeciw giełdzie w Lublinie jako jedynej po wschodniej stronie Polski, a pomysł giełdy w Puławach traktuję na razie jako mało realny. Zobaczymy za rok...

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #34
          O giełdzie organizowanej przez Grześka Korneluka w 2002 roku pozytywnie wypowiadał się W. Szamov na stronie Pawła Egorova. A ten fragment świadczy, że takich wymian kolekcjonerskich na wschodzie nadal brakuje:

          Generalnie o wizycie, mogę powiedzieć, że wymiana w Białej Podlaskiej ze względu na położenie ( zaledwie 85 km od Brześcia ) ma dobre perspektywy na przyszłość, jak najbardziej w dogodnym miejscu w Polsce, aby sprostać kolekcjonerów europejskich WNP i krajów bałtyckich z ich polskimi kolegami.
          Dziś tę funkcję pełni giełda w Warszawie. Lubelska nadal pozostaje regionalną.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #35
            To może już czas na reaktywację?

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎