Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.10.26, godz. 19 - Po Drugiej Stronie Lustra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    2012.10.26, godz. 19 - Po Drugiej Stronie Lustra

    Ekhm, Warszawiacy! (Najpierw napisałem "Warszawioki", ale pomyślałem, że się te delikatne stworzenia jeszcze poobrażają...)
    Ma ktoś ochotę jutro na jakieś piwo w PDSL? Tak się ułożyło, że mam jutro wolny wieczór we Stolycy.
    Godzina - powiedzmy 19.

    Kolejno odlicz! (he, he )
    Dick Laurent is dead.
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    #2
    A nie masz też wolnej soboty, rozkwit promocji piwnych wtedy jest. Jestem trochę zaziębiony, muszę się oszczędzać, zdrowie postanowiłem wystawić na szwank w sobotę. Chyba, że mi się polepszy jutro, to się pojawię. Dziś zrobiłem autem ponad 500 km, może się okazać, że jutro się zdrowotnie "wyłożę".

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #3
      Mnie nie będzie
      Chyba że w sobotę, wtedy zamierzam odwiedzić PDSL i walnąć z dyńki
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #4
        Tylko piątek. W sobotę wieczór we Wro muszę być.
        Wyjazd partyzancki, to i piwo partyzanckie. Najwyżej pożłopię do (drugiej strony) lustra i ululam się na smutno

        A co do premier - mało mnie łechtają, bo mam jeszcze od metra zaległości w spijaniu nowych dziwolągów
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • Justi
          Senior
          • 09-2006
          • 133

          #5
          Ja się zgłaszam na ochotnika. Jeszcze tam nie byłam chociaż lokal jest oddalony od mojej pracy jakieś 800 m... Więc chętnie obadam przy tej okazji
          I won't change to fit your plan, take me as I am!

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            Załamka, w piątek wizytacja, w sobotę wizytacja i dwie premiery, a jeszcze myślałem o skoczeniu do Czeskiej Baszty właśnie w piątek... Wystawiłem parę rzeczy na allegro, jak do jutra któraś pójdzie, może coś z tego będzie. Zdzwonimy się.

            Comment

            • Komar_Pafnucy
              Senior
              • 08-2005
              • 1114

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              Wystawiłem parę rzeczy na allegro, jak do jutra któraś pójdzie, może coś z tego będzie. Zdzwonimy się.
              Wystaw te gacie, co ci się spruły na pewnej imprezie. Dodaj w opisie: "ręcznie szyte".

              Multitap Crawl
              Multitap Crawl na Facebook

              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                Wystaw te gacie, co ci się spruły na pewnej imprezie. Dodaj w opisie: "ręcznie szyte".
                Same się nie spruły

                Mnie dobija burdelowa aranżacja PDSL...
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • Komar_Pafnucy
                  Senior
                  • 08-2005
                  • 1114

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                  Same się nie spruły

                  Mnie dobija burdelowa aranżacja PDSL...
                  Ty chyba w burdelu nie byłeś! Eeeee... to znaczy, ten tego, powinieneś ty mu zszywać te gacie!

                  W ogóle to nie wiedziałem, że z ciebie taki esteta i koneser architektury wnętrz praskich kamienic.

                  Multitap Crawl
                  Multitap Crawl na Facebook

                  "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                  Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Czasem odezwie się w nim człowiek cywilizowany...

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                      Same się nie spruły

                      Mnie dobija burdelowa aranżacja PDSL...
                      O ja durny, dlaczego wybrałem przedwczoraj Gorączkę Złota? Tak miałbym i piwo i burdel w jednym - na delegacji rzecz bezcenna

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        #12
                        Kaźdy ma jakieś złe wspomnienia i w związku z tym negatywne skojarzenia. Iron widocznie źle wspomina jakiś burdel.

                        Comment

                        • slavoy
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 5052

                          #13
                          Telefon o 11:30 "czy przedłuża pan pobyt o kolejną dobę", w czasie gdy łeb rozsadza Dyniamit, potrafi zepsuć straszne chwile do końca
                          Dziękuję całej ekipie za miłe doprowadzenie do stanu ciężkiego. Właśnie się leczę dynią w PDSL.

                          P.S.
                          Dawno nie byłem ciemną nocą na pętli Okęcie

                          -
                          Napisano z irytyjącego telefonu z polskimi znakami.
                          Dick Laurent is dead.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #14
                            Mnie też ktoś mózg napompował... Ale co to, wczoraj na dynię narzekałeś, a dzisiaj się nią leczysz?

                            -
                            Napisano w stronę irytującego telefonu z polskimi znakami.

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                              łeb rozsadza Dyniamit
                              Czyli nazwa okazała się adekwatna Mam nadzieję, że oprócz tej cechy (no bo nie zalety przecież) posiada jakieś sympatyczne walory aromatyczno-smakowe?
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎