Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Sobota z *****, 15 września 2001, Wrocław

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maja
    Senior
    • 05-2001
    • 1170

    #31
    ERRATA

    nie "do", ino "Go"

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #32
      No dobra, uratowałaś swój honor tym sprowadzaniem Krzysia na manowce, aczkolwiek on już był dość mocno sprowadzony
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #33
        No nie gadaj, miałem ciąg do domu, ale ciemno, zimno, wichura, niekorzystny układ połączeń MPK i PKP ...
        I siedzę sobie ja spokojnie na dworcu, a tu kto? Maja i Człowiek z Kłodzka. I zasuwają tekst, że jak szli, to **** był jeszcze otwarty. Aluzję zrozumiałem od razu i udaliśmy się tam ponownie.
        A patelnią nie dostałem, bo trochę zygzakowałem i żona nie mogła mnie trafić

        Comment

        • Faltarn
          Senior
          • 04-2001
          • 133

          #34
          Żałuje, że nie było mnie z wami ale w ten łykend jak i trzy poprzednie byłem w rozjazdach (tym razem Żeglarskie Mistrzostwa Polski ZHP w klasie Omega, w których notabene razem z załogą zajeliś mu 3 miejsce). Najbliższe łykendy takrze spędzam poza domem takrze w tygodniu mam mase roboty i wstyt sie przyznać braki czasowe co owocuje drastycznym spadkiem mojej aktywności na Forum, jednak uczynię wszystko co w mojej mocy aby to poprawić.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #35
            Hej, rzeczywiście dawno Cię nie było
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Andi
              Senior
              • 07-2001
              • 1915

              #36
              Originally posted by Krzysiu
              No nie gadaj, miałem ciąg do domu, ale ciemno, zimno, wichura, niekorzystny układ połączeń MPK i PKP ...
              I siedzę sobie ja spokojnie na dworcu, a tu kto? Maja i Człowiek z Kłodzka. I zasuwają tekst, że jak szli, to **** był jeszcze otwarty. Aluzję zrozumiałem od razu i udaliśmy się tam ponownie.
              A patelnią nie dostałem, bo trochę zygzakowałem i żona nie mogła mnie trafić
              Czasem zaluje a z drugiej strony sie ciesze ze mnie tam nie bylo-mnie ciezko upic i nie chodze zygzakiem i mnie moja zona napewno by trafila.-moge möwic tylko o szczesciu ze mnie tam nie bylo i ze mam tak daleko do domu bo po powrocie napewno bym juz wytrzezwial.
              Ale nasjwazniejsze ze wszyscy sie dobrze bawili i nikt po imprezie nie znalazl sie na liscie zaginionych.
              Przy organizowaniu nastepnej imprezy dajcie troche wczesniej znac a byc moze sie tez znajde
              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

              http://www.andreas-kronkorken.de

              Comment

              • Fruńka
                Gość
                • 07-2001
                • 95

                #37
                Nooo było fajniście i dzięki Organizatorowi. A kto nie był niech żałuje.

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #38
                  I ja wspominam to spotkanie miło. Może poza lekkim podtruciem Szwejkiem. Na szczęście drugiego dnia, jeszcze w godzinach rannych udaliśmy się do miejscowej lecznicy zwanej Spiż. Działanie napoju tam przygotoewanego było prawie natychmiastowe. Dzięki temu można było wykonać wcześniej założony program zwiedzania. Tylko trochę szkoda rejsu...
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #39
                    A po imprezie "U Marusi"....
                    Attached Files
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #40
                      Po imprezie ??? I zostało wam piwo ?????

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #41
                        Krzysiu, Ty już pustych butelek od pełnych nie rozróżniasz
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #42
                          Kurde, nie mam okularów. Wydawało mi się, że są zakapslowane

                          Comment

                          • Simon
                            † 1964-2008 Piwosz w Raju
                            • 02-2001
                            • 993

                            #43
                            Według opisu w czasie imprezy konsumowano:
                            1. Szwejka
                            2. Spiża
                            3. Fortunę
                            Na ww zdjęciu nie występuje żadne z ww marek piw.
                            A zatem..
                            1. Czy prezentowane piwo pochodzi z innej imprezy ?

                            2. A może spożycie rzeczonego piwa nastąpiło w momencie utrudniającym przypomnienie okoliczności jego spożycia i stosowny opis ?
                            3. W każdym razie wcale nie chodzi mi o podanie nazwy tej skądinąd zacnej marki
                            PRZETO OGŁASZAM KONKURS NA NAJLEPSZY OPIS USPRAWIEDLIWIAJĄCY POJAWIENIE SIĘ W(nie)W CZY TEŻ SFOTOGRAFOWANYCH BUTELEK PO W(nie)W PIWIE ?

                            nagrodą będzie zgrzewka w(nie)w piwa !
                            Simon

                            Comment

                            • Kudłaty
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 1972

                              #44
                              W czasie imprezy "U Marusi ", uczestnicy stwierdzili , że niema dobrego piwka i postanowili udać się na zwiad .
                              W pobliskim sklepie zwrócili uwagę na ładną etykietę (zielono-żółtą) i butelke. Po skonsultowaniu się z kasjerką, która wychwalała pod niebo piwo z Piastowskiego browaru. Nie namyślając się długo zakupili większą ilość tego zacnego piwa, chowając wszystko do zakupionej wcześniej foliówki (patrz na zdjęcie ). Idąc z powrotem na impreze stwierdzili, że muszą jak najszybciej zdegustować zakupiony towar. Jak juz zaczeli pić, to nie mogli przestać . I tak obalili całą reklamówke. Gdy wrócili do Marusi jedynym znakiem po ich libacji była foliówka wypełniona pustymi butelkami, których szkoda im było wy rzucić . Widząc to Marusia wyjeła swój piękny aparat i zrobiła piękne zdjęcionko niestety bez naszych bohaterów , które można zobaczyć na forum.

                              Comment

                              • Maja
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 1170

                                #45
                                Simon napisal/a
                                PRZETO OGŁASZAM KONKURS NA NAJLEPSZY OPIS USPRAWIEDLIWIAJĄCY POJAWIENIE SIĘ W(nie)W CZY TEŻ SFOTOGRAFOWANYCH BUTELEK PO W(nie)W PIWIE ?

                                nagrodą będzie zgrzewka w(nie)w piwa !
                                OK, ale organizatorze konkursowy zapomniałeś podać termin nadsyłania prac - dziś ni mam czasu, a z chęcią wzięłabym udział !!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎