Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Adam XVI w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    #76
    A nie, w pracy nie pijam, chyba że kawę. Póki co, za zdrowie nieletniej toast muszę
    wznosić kawą, ale potem naprawię ten błąd.

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #77
      No i naprawiła ten błąd tak gorliwie, że dziś spóźniła się do pracy z racji syndromu dnia następnego
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #78
        Ale przynajmniej Gaba będzie zdrowa. Lubię się tak poświęcać...

        Comment

        • Nika
          Gość
          • 05-2003
          • 48

          #79
          Małażonka napisał(a)
          Ale przynajmniej Gaba będzie zdrowa. Lubię się tak poświęcać...
          Dziękuję w imieniu Gaby. Jestem przekonana, że jeśli znów uda się jej ukraść puszkę Warki Strong z zawartością, to wypije ją na Twoją cześć
          Wiadomości z wczoraj: bawiła się beczką /na szczęście pustą/ pozostawioną przez Andrzeja

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #80
            Nika napisał(a)

            Wiadomości z wczoraj: bawiła się beczką /na szczęście pustą/ pozostawioną przez Andrzeja
            A więc jednak i beczka się Jej spodobałą. Szkoda, że jest nieletnia, powinna zacząć się udzielać na forum. Ale podobno u psów wiek się inaczej liczy, trzeba tylko dobrze pomnożyć i można ją rejestrować.

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #81
              Małażonka napisał(a)
              A więc jednak i beczka się Jej spodobałą. Szkoda, że jest nieletnia, powinna zacząć się udzielać na forum. Ale podobno u psów wiek się inaczej liczy, trzeba tylko dobrze pomnożyć i można ją rejestrować.
              W pełni się zgadzam. Gotów nawet jestem napisac dla Gabci list rekomendacyjny do Admina
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #82
                Jeden pies już się na forum rejestrował - Łajka ma na imię, mieszka ze swoją rodzinką w Smolcu...
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  #83
                  To drogę ma już przetartą... Art, co Ty na to?

                  Comment

                  • Nika
                    Gość
                    • 05-2003
                    • 48

                    #84
                    Hej, pakując się dziś i wyjeżdżając z NWW znalazłam słowackie piwo /bardzo sprytnie ukryte/ - uczciwego właściciela proszę o zgłoszenie się do mnie - piwko przywiozłam do wawy i tęsknie wypatruje prawowitego pana Już wiem, że nie przywózł go Adam XVI Śląski...

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      #85
                      Małażonka napisał(a)
                      To drogę ma już przetartą... Art, co Ty na to?
                      pamiętam żem był ostro wkurzon na tego Jegomościa, dzięki któremu Łajka trafiła na Forum
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        #86
                        Ale Ci chyba już wkurzenie minęło...
                        A Gaba, to dzielny brytan, mający niezłą kolekcję petów, ostatnio nawet beczułki zaczęła zbierać...

                        Comment

                        • Nika
                          Gość
                          • 05-2003
                          • 48

                          #87
                          ART napisał(a)
                          pamiętam żem był ostro wkurzon na tego Jegomościa, dzięki któremu Łajka trafiła na Forum
                          Temat Brytfana, jak podejrzewam, już umarł; tak więc już nie będziesz miał powodów do zdenerwowania, Arcie: wróciła Pańcia z Pańciem i Gabi ma absolutny szlaban na wszystko, co nie jest związane z Juniorem Pedigree Pal Bo ma teraz rosnąć...
                          Dzięki, Małażonko, za pamięć o Brytfance, która chciała samodzielnie decydować o swoim żywocie; jak na razie jej kolekcja PETów /obfitra/ i beczek /skromna/ nie została skonfiskowana...
                          Ale nic to! - Zima nasza! /bo wtedy znów obejmę stróżówkę na włościach w NWW/
                          I teraz z innej beczki, bo zagranicznej - czy naprawdę to piwo słowackie sprytnie ukryte nie doczeka się właściciela?

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #88
                            Przynależność tego piwa chyba zginęła w mrokach imprezy. Myślę, że spokojnie możesz je wychylić, próbując okiem wyobraźni sprofilować, stargetować, a nawet skserować tajemniczego właściciela, który tak naprawdę nie wiadomo czy w ogóle istniał.

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #89
                              Re: Adam XVI w Warszawie

                              Czasu od mojego nawiedzenia Warszawy minęło sporo, a ja dopiero teraz mam parę fotek. I się zastanawiam czy je mogę zamieścić. Więc pytam zainteresowanych - czy nie będą mieć co do tego obiekcji.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                #90
                                PS

                                Chodzi głównie o fotki z momentu konsumpcji ciepłego Leszka z sokiem, z puszki, przez rurkę.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎