Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

oficjalnie: 3miasto 13.02.2004

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    #61
    Odp: .

    Simon napisał(a)
    niestety, choroba mnie zmogła...nie dotarłem
    Niebawem spotykamy się jeszcze raz... Jak następnym razem się nie pojawisz to...

    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      #62
      Imprezka naprawde udana. Pifo lało się na całego /Amber Koźlak + Specjal z EB/. Wracając do domciu żałowałem że już to koniec, na następne spotkanko dopiero za miesiąc. Ps.Czekam zniecierpliwością na zdjęcia z tego wydarzenia na forum.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #63
        Imprezka extra. Zawiódł tylko właściciel. Zabrakło amberka i fula i koźlaka. Stąd ten specjal.
        Nie zawiódł natomiast Makaron. Przywiózł piwo z własnego browaru.
        Ciągle tylko myli mi się, które mogę wypić już w święta a które ma leżeć do maja.
        No i nie zawiedli pozostali uczestnicy z którymi powymieniałem się piwami fabrycznymi.
        Gdy będzie okazja na pewno stawię się na kolejne spotkanie grupy Trójmiejskiej
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • Rolek
          Senior
          • 08-2001
          • 1038

          #64
          Ahumba napisał(a)
          Imprezka extra. Zawiódł tylko właściciel. Zabrakło amberka i fula i koźlaka. Stąd ten specjal.
          (...)
          W sumie nic dziwnego, że zabrakło. Patrząc na filigranowy kufelek Leto, wielkości małego wiadra, była to tylko kwestia czasu .

          Comment

          • piokl13
            Senior
            • 06-2003
            • 946

            #65
            Generalnie to jakieś fatum wisi nad naszymi spotkaniami. Zawsze brakuje piwa ...

            Comment

            • piokl13
              Senior
              • 06-2003
              • 946

              #66
              Odp: .

              Simon napisał(a)
              niestety, choroba mnie zmogła...nie dotarłem
              Tak z innej beczki, mam pytanie, które chciałem zadać na spotkaniu. Czy amberkowa impreza jest nadal planowana na 02.05?

              Comment

              • sponsor
                Senior
                • 10-2003
                • 132

                #67
                Rolek napisał(a)
                W sumie nic dziwnego, że zabrakło. Patrząc na filigranowy kufelek Leto, wielkości małego wiadra, była to tylko kwestia czasu .
                Ja bardzo przepraszam ale zarówno Leto jak i moja skromna osoba zwykliśmy pijać właśnie z takich naczynek (cóż zrobić, że w lokalu było takie jedno )
                Tres Piwowares

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #68
                  piokl13 napisał(a)
                  Generalnie to jakieś fatum wisi nad naszymi spotkaniami. Zawsze brakuje piwa ...
                  Ha, też to mieliśmy. Po prostu dzwońcie wcześniej do namierzonego lokalu i uprzedzajcie, że będzie potrzeba więcej piwa niż zwykle
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #69
                    abernacka napisał(a)
                    Wracając do domciu żałowałem że już to koniec, na następne spotkanko dopiero za miesiąc.
                    A coś stoi na przeszkodzie, żeby umówić się wcześniej? Przełamcie te magiczne 30 dni
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      #70
                      Łatwo powiedzieć. Praca, dom, rodzina + uczelnia zmuszają nas do spotykania sie raz na 30 dni /niestety/. Ale może niedługo...
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Rolek
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 1038

                        #71
                        abernacka napisał(a)
                        Łatwo powiedzieć. Praca, dom, rodzina + uczelnia zmuszają nas do spotykania sie raz na 30 dni /niestety/. Ale może niedługo...
                        Pomyślmy... Z pracy i szkoły można zrezygnować. Zostaje dom i rodzina .
                        No tak - z domu też można zrezygnować, będzie trochę kasy na z rodziną .

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          #72
                          Rolek napisał(a)
                          Pomyślmy... Z pracy i szkoły można zrezygnować. Zostaje dom i rodzina .
                          No tak - z domu też można zrezygnować, będzie trochę kasy na z rodziną .
                          Wydaje mi się że moja Ania by mi tego nie darowała
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • Simon
                            † 1964-2008 Piwosz w Raju
                            • 02-2001
                            • 993

                            #73
                            właściciel lokalu przed spotkaniem zapewniał, że piwa jest dość...
                            Następną imprezę to chyba w brow... no, trochę się zapędziłem
                            Simon

                            Comment

                            • Makaron
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 2107

                              #74
                              Simon napisał(a)
                              właściciel lokalu przed spotkaniem zapewniał, że piwa jest dość...
                              Zgodziłbym się z właścicielem pod warunkiem,że spożycie piwa Amber byłoby przeciętne. A tutaj wpadła grupa zorganizowana rządna piwka niebutelkowego, nie specjala i jeszcze w szkle to jak mogło tego piwa nie zabraknąć!
                              Last edited by Makaron; 16-02-2004, 18:55.
                              "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                              Comment

                              • Makaron
                                Senior
                                • 08-2003
                                • 2107

                                #75
                                Simon napisał(a)
                                Następną imprezę to chyba w brow... no, trochę się zapędziłem
                                Nie drażnij tygrysków
                                "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎