Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Żywieckie giełdowanie - 06.2004

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maleństwo
    Senior
    • 10-2003
    • 847

    iron napisał(a)
    A zdjęcia pojawią się w odpowiednim temacie najwcześniej jutro.
    Nie mogę się doczekać. Tym bardziej, że mnie nie było na giełdzie, to chociaż sobie pooglądam.

    Comment

    • marcopolok
      Senior
      • 10-2001
      • 2334

      maleństwo napisał(a)
      Nie mogę się doczekać. Tym bardziej, że mnie nie było na giełdzie, to chociaż sobie pooglądam.
      to coś w tym stylu co ja
      bez brody...

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        A zdjęcia pojawią się w odpowiednim temacie najwcześniej jutro.
        oczekując na zdjęcia bez autoryzacji, pozwolę sobie w ramach przypływu infantylnej złośliwości zamieścić w niniejszym temacie zagadkę nożną
        Attached Files
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • BROWARIEC
          • 10-2002
          • 429

          Dołączam się do wielkich podziękowań dla Pawła i Marco, a także dla wszystkich forumowiczów z Hacjendy i nie tylko. Bawiłem się świetnie ale niestety z przyczyn osobistych - krótko i ostatecznie nie mogłem nawet skosztować piwka tyle ile bym chciał.
          Dodam, że sytuacja w domu została opanowana i już jest prawie dobrze.
          Hannibal - sorry za brak transportu - mam nadzieję, że jakoś sobie poradziłeś...
          Cieszę się, że mogłem poznać wiele osób, które wcześniej znałem tylko z widzenia i z kompa.
          Mam nadzieję, że przy następnej okazji (Zlot?) nic mi już nie przeszkodzi i będę mógł się w końcu normalnie upodlić jak to nakazuje stary obyczaj
          DO ZOBACZYSKA!!! ZDROWIE ORGANIZATORÓW!!!

          P.S. Mam nadzieję, że ogórki i smalec smakowały?
          Żadna płaca nie hańbi...
          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • maryhh
            Senior
            • 02-2001
            • 1895

            małe podziękowania giełdowe
            Marusi za miłą podróż i piwka
            Uli (szczególnie) i Pjęknikowi
            Marcopolokowi za giełdę, hacjendę i Żuka
            Grzesiowi za giełdę
            Za bigosssssss
            Andiemu za wędzone
            Krzysiowi za piwko i pomoc przy Żuku
            Pawłowi za gościnę i zaraźliwy spokój ducha
            Mamie Marka za ugoszczenie i strawę (jajecznica z grzybami i rosół!!) oraz za miłe pogaduszki przy giełdowym stole
            Za portery po cztery
            Pieczarkowi za zdjęcia
            Slavoyowi za piwko i płytki (choć teraz z innym płytkami mam do czynienia)
            Carlbergowi i Tabletce za to że zostali
            Tabletce za kierowncze stanowisko za kierownicą
            Staremu Kocurowi za godne reprezentowanie forum w środkach masowego przekazu
            Pieci, że choć przez chwilę był
            Za koszulkę z pięknym motywem............ góralskim
            Za portera, którego nie można było spożyć w Cieszynie (nie przeżyłbym gdybyście go pili)
            Za mecz Holandia - Czechy .......... wynik nie zmienił się niestety podczas oglądania powtórki dnia następnego
            Za nowo poznanych - głównie Pudlarza
            Dla dziewczyn z Elbląga
            Artowi dziękować nie powinienem - banany obiecywał i nic z tego

            i dla wszystkich hacjendowiczów za miłe archelologiczno-muzyczno-egzystencjalne rozmowy i wspólnie spędzony czas

            późno już... mam nadzieję tylko, że nikogo nie pominąłem
            Last edited by maryhh; 23-06-2004, 01:31.
            Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
            "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
            do lekkiej pracy jestem za ciężki"

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              ART napisał(a)
              oczekując na zdjęcia bez autoryzacji, pozwolę sobie w ramach przypływu infantylnej złośliwości zamieścić w niniejszym temacie zagadkę nożną
              Ponieważ doskonale wiem, czyje to nogi (całościowe zdjęcie mamy na wyposażeniu ), wypowiadać się litościwie nie będę

              Comment

              • marcopolok
                Senior
                • 10-2001
                • 2334

                No to jeszcze tutaj i komplet


                Tutaj wyróżnienie w podziękowaniach dla naszego kochanego Miśkka
                Dzielnie mnie zastępowałeś w hacjendzie przyjacielu

                Wyróznienie dla kierowców Forumowej Kolumny Transportu Kołowego
                Wielkie Dzięki.


                W przyszłym roku prawdopodobnie IV Żywieckie Giełdowanie odbędzie się w nowej dużo wygodniejszej i specjalnie pod tym kątem dobranej lokalizacji.
                bez brody...

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  O... tutaj nie zrobiło mi się zbyt wiele fotek, żeby nie powiedzieć, że jedna
                  Zajrzyj tu

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    Choc byłem tylko przez króciutki momencik bardzo dziękuje za miło spędzony czas - cieszę się, ze mogłem poznać nowych Forumowiczów i zamienic choć po zdaniu i łyku piwka z tymi, których już znałem
                    oby nigdy nic nie staneło mi już na przeszkodzie, aby bawić się z Wami od początku do końca
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      A my z Marusią dopiero dzisiaj oficjalnie zakończyliśmy Żywieckie Giełdowanie.
                      Została wydobyta z zamrażarki i hucznie spożyta ostatnia porcja Żywieckiego Bigosu.

                      uuuhh... aż poczulim górskie powietrze we włosach

                      Marco! Na przyszły rok jeszcze większy gar prosimy!
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎