Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sherman
    Senior
    • 09-2005
    • 305

    Czas podać jakieś konkrety, proponuję Instytut w ten piątek? Co Wy na to rozchorowani i nie rozchorowani?

    Comment

    • monne
      Senior
      • 02-2006
      • 914

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
      Pamiętam, pamiętam - i bardzo bym chciał, abyś pomimo problemów zdrowotnych dołączyłą do nas.
      Ja też bardzo bym chciała, ale nic z tego. W południe idę do ortopedy , a potem kurowania się c.d.
      .



      Comment

      • Radegast
        Senior
        • 02-2001
        • 1124

        Dla schorowanych: piwko mieszamy z miodem lub sokiem, podgrzewamy i przykryci w lozeczku wypijamy, zalecam okolo 6 takich grzancow

        Powrotu do zrowia
        Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

        Comment

        • Wiktoria
          Senior
          • 07-2003
          • 796

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sherman
          Czas podać jakieś konkrety, proponuję Instytut w ten piątek? Co Wy na to rozchorowani i nie rozchorowani?

          Ja jestem za. Będę, jeśli mi się nie pogorszy.

          Comment

          • JAQBA
            Senior
            • 08-2006
            • 1351

            Ok, pasi mogę być po 19
            Albo mi się polepszy, albo legnę do wyra. Niechaj mój organizm podejmie wreszcie jakąś decyzję - chorować albo nie. Przeziębienia mam już dość

            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
              O, JAcku - mamy szansę na spotkanie beznikotynowe!
              Po ostatnich wpisach widzę, że szanse poszły się j***ć.
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Jerzy, jesteś ostatnio przesympatyczny.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • jerzy
                  piwoholik
                  • 10-2001
                  • 4705

                  Tak to jest gdy muszę pić do lustra.
                  browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                  Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                  Comment

                  • monne
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 914

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Radegast
                    Dla schorowanych: piwko mieszamy z miodem lub sokiem, podgrzewamy i przykryci w lozeczku wypijamy, zalecam okolo 6 takich grzancow
                    A coś na zwichnięta kostkę? Jakiś okład piwny?
                    .



                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      Czy jest szansa na ustanowienie co drugiego spotkania bez palenia papierosów przy stole?

                      Z powodu ciągłego zadymienia odpada Jerzy, ja szczerze mówiąc też nie mam już na bierne palenie zdrowia i chęci.

                      Może w imię tolerancji uda się zrobić naprzemiennie jeden piatek palący, a drugi niepalący (oczywiście przy stoliku - fajka na zewnątrz mi nie przeszkadza).

                      Co na to palący?
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Po ostatnich wypowiedziach Jerzego to nie wiem, czy mam ochotę się z nim spotykać, bo się bym bała, że go zbrukam swoją obecnością. Bardzo mi przykro, że Jerzy próbuje zainicjować rozłam albo wymusić w tak niemiły sposób na palących niepalenie. Ja mogę rzucić palenie w ogóle, ale na pewno nie dlatego, że Jerzy robi rankingi forumowiczów
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • monne
                          Senior
                          • 02-2006
                          • 914

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          Po ostatnich wypowiedziach Jerzego to nie wiem, czy mam ochotę się z nim spotykać, bo się bym bała, że go zbrukam swoją obecnością. Bardzo mi przykro, że Jerzy próbuje zainicjować rozłam albo wymusić w tak niemiły sposób na palących niepalenie. Ja mogę rzucić palenie w ogóle, ale na pewno nie dlatego, że Jerzy robi rankingi forumowiczów
                          Ale pytanie było
                          Czy jest szansa na ustanowienie co drugiego spotkania bez palenia papierosów przy stole?
                          Poddałabyś się takiej inicjatywie? Wytrwałabyś?
                          .



                          Comment

                          • jerzy
                            piwoholik
                            • 10-2001
                            • 4705

                            No i w tym momencie próby JAcksona aby mnie jednak wciągnąć na regularne browarowe spotkania spełzają na niczym.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                            Bardzo mi przykro, że Jerzy próbuje zainicjować rozłam albo wymusić w tak niemiły sposób na palących niepalenie.
                            W tym rzecz, że ja właśnie starałem się takiego rozłamu nie robić.
                            Last edited by jerzy; 04-01-2007, 22:19.
                            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                            Comment

                            • JAQBA
                              Senior
                              • 08-2006
                              • 1351

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                              Czy jest szansa na ustanowienie co drugiego spotkania bez palenia papierosów przy stole?

                              Z powodu ciągłego zadymienia odpada Jerzy, ja szczerze mówiąc też nie mam już na bierne palenie zdrowia i chęci.

                              Może w imię tolerancji uda się zrobić naprzemiennie jeden piatek palący, a drugi niepalący (oczywiście przy stoliku - fajka na zewnątrz mi nie przeszkadza).

                              Co na to palący?
                              Już to wcześniej proponowałam ale bez odzewu
                              Nadal jestem za lecz knajpa musi być dla niepalących. Widok innych kurzących zamęczył by mnie

                              Comment

                              • Wiktoria
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 796

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                                Czy jest szansa na ustanowienie co drugiego spotkania bez palenia papierosów przy stole?

                                Widzę, że znowu przerabiamy ten sam temat. A co z ludźmi palącymi przy innych stolikach?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎