Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • monne
    Senior
    • 02-2006
    • 914

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wiktoria
    A co z ludźmi palącymi przy innych stolikach?
    Powiemy im, że mają nie palić i sami wyjdą .
    .



    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
      Czy jest szansa na ustanowienie co drugiego spotkania bez palenia papierosów przy stole?
      Ciekawy pomysł - np. raz na jakiś czas można by zrobić spotkania jak na cześć Breslauera = na samym dole Małgosi kulturalnie Portera sączyć
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wiktoria
        Widzę, że znowu przerabiamy ten sam temat. A co z ludźmi palącymi przy innych stolikach?
        Na inne osoby nie mamy raczej wpływu. Na szczęście nasze knajpy mają góra po kilka stołów więc i innych ludzi w miarę mało (często połowa, albo i 3/4 knajpy to my). Największe stężenie jest jednak w momencie gdy palimy sobie pod nosem. Poza tym to taka forma szacunku wśród nas: ja szanuję Twoje prawo do palenia, a Ty moje do oddychania
        MM961
        4:-)

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Ława w Instytucie zarezerwowana. Ja zostaję dziś w domu, palić za mnie będzie Slavoy

          A tak serio: ja jestem zawsze za rozwiązywaniem problemów i na pewno da się pogodzić palenie z niepaleniem. Natomiast odrzucam - i to chyba normalne - wszelkie formy szantażu (jak będziecie palić, nie będę przychodzić na spotkania)
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            Faktycznie szantaż nie jest wskazaną formą wywierania wpływu na znajomych z którymi potem mamy z przyjemnością spędzać czas przy piwie.
            Jednak może się zdarzyć, że względy zdrowotne( inne) rzeczywiście mogą uniemożliwić brania udziału w spotkaniach z papierosami - wtedy nieprzychodzenie nie jest formą szantażu.
            Czy da się więc zorganizować co drugie spotkanie bez fajek?
            Wiem, wiem. Mogę co drugie spotkanie nie przychodzić jak mi nie pasuje dym, ale tego właśnie chciałbym uniknąć.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • JAQBA
              Senior
              • 08-2006
              • 1351

              Qboland dziś nie przybędzie - odrabia w nowej pracy

              Comment

              • Wiktoria
                Senior
                • 07-2003
                • 796

                Jeśli o mnie chodzi, to w knajpie, gdzie inni będą palić, nie dam rady się powstrzymać.

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wiktoria
                  Jeśli o mnie chodzi, to w knajpie, gdzie inni będą palić, nie dam rady się powstrzymać.
                  Nie wierzę, to byłby nałóg
                  Czyli musisz palić przy stoliku, inne miejsca typu (kontuar podczas zamawiania piwa, świeże powietrze) nie wchodzi w grę?
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                    kontuar podczas zamawiania piwa
                    Człowieku, toż Pani Ela do nalewaka nie mogłaby się dopchać, każdy palacz zamawiałby po 0,25 piwa co 5 minut
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                    świeże powietrze
                    Fuj

                    A znowu serio: niestety Jacku, Twoje propozycje są równoznaczne z dwoma osobnymi stolikami. Pamiętasz Oleśnicę? Palacze po prostu ciągle przesiadywali na kanapie w korytarzu

                    Podtrzymuję swoją propozycję palenia "na zmiany", czyli nie więcej niż dwie osoby naraz
                    Last edited by Marusia; 05-01-2007, 12:41.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Wiktoria
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 796

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                      Nie wierzę, to byłby nałóg
                      Czyli musisz palić przy stoliku, inne miejsca typu (kontuar podczas zamawiania piwa, świeże powietrze) nie wchodzi w grę?

                      Po prostu, kiedy czuję dym papierosowy, to chce mi się palić. A propozycja dwóch stolików chyba byłaby najlepsza.
                      Last edited by Wiktoria; 05-01-2007, 12:44.

                      Comment

                      • Sherman
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 305

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia

                        A znowu serio: niestety Jacku, Twoje propozycje są równoznaczne z dwoma osobnymi stolikami. Pamiętasz Oleśnicę? Palacze po prostu ciągle przesiadywali na kanapie w korytarzu
                        A podczas szkolenia wychodziliśmy tylko na przerwach, dlatego można by znaleźć knajpę dla niepalących lub przynajmniej z wydzieloną częścią. Tylko że takich knajp jest mało, a z dobrym piwem wcale

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                          A znowu serio: niestety Jacku, Twoje propozycje są równoznaczne z dwoma osobnymi stolikami. Pamiętasz Oleśnicę? Palacze po prostu ciągle przesiadywali na kanapie w korytarzu
                          Nic lepszego nie jestem w stanie w tym momencie wymyślić.

                          Dzisiaj postaram się przyjść zakładając, że na początek przypada spotkanie z możliwością palenia Pewnie w terminie spotkania bezpapierosowego coś mi i tak wypadnie
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Ja od poniedziałku i tak nie palę i dziś mnie nie będzie, więc róbcie, co chcecie

                            Palenie na zmiany nie pasuje? Ostatnio w Armine wszyscy nieplący się zachwycali, jak palacze siedzieli w dwóch różnych kątach stołu, rzez co dym się nie kumulował. Przy paleniu na zmiany efekt będzie ten sam. W twarzi tak staram się nikomu nie dmuchć
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              Nie chce mi się wychodzić dziś z domu, zamiast na zajęcia i na piwo idę zaraz spać.

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                              Ostatnio w Armine wszyscy nieplący się zachwycali, jak palacze siedzieli w dwóch różnych kątach stołu, rzez co dym się nie kumulował.
                              Póki Cyborg nie został jedyną niepalącą osobą (?) w towarzystwie

                              Dobra, ja się dostosuję do reszty, bo i tak z racji niewypłacalności zbyt często przychodzić nie będę. Na pewno milej i dłużej można siedzieć w ograniczonym dymie tudzież jego braku
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              • JAQBA
                                Senior
                                • 08-2006
                                • 1351

                                [QUOTE=cyborg_marcel]Nie chce mi się wychodzić dziś z domu, zamiast na zajęcia i na piwo idę zaraz spać.


                                Cyborg nie pękaj damy radę

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎