Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sherman
    Senior
    • 09-2005
    • 305

    Czy ktoś będzie dzisiaj ok 17-17:30 w Lamusie? Bo mniej więcej o tej godzinie będę w mieście i mógłbym wpaść na jedno.

    Comment

    • brloin
      Senior
      • 10-2002
      • 530

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sherman Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy ktoś będzie dzisiaj ok 17-17:30 w Lamusie? Bo mniej więcej o tej godzinie będę w mieście i mógłbym wpaść na jedno.
      bede kolo 19.30, moze ciut pozniej
      brloin; od Szczecina do Wrocławia

      Comment

      • Wiktoria
        Senior
        • 07-2003
        • 796

        My się wybieramy dzisiaj na piwo, ale trochę później. No i nie wiem, czy do Lamusa, bo jeśli nikt nie zamierza tam być ok. 19.00, to pójdziemy gdzieś indziej.
        Widzę, że jednak nie będziemy sami.
        Last edited by Wiktoria; 21-12-2007, 15:32.

        Comment

        • CarlBerg
          Senior
          • 09-2003
          • 968

          19. Tabletka
          20. CarlBerg
          Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
          Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

          Comment

          • Basik
            Senior
            • 06-2006
            • 1308

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            no właśnie, żarłoki i pijaki
            Ktoś chyba nam zazdrości I z pewnością ma czego

            Comment

            • Tabletka
              Senior
              • 11-2003
              • 194

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wiktoria Wyświetlenie odpowiedzi
              My się wybieramy dzisiaj na piwo, ale trochę później. No i nie wiem, czy do Lamusa, bo jeśli nikt nie zamierza tam być ok. 19.00, to pójdziemy gdzieś indziej.
              Widzę, że jednak nie będziemy sami.
              .... a może w końcu zawitacie w sobotę do Pepika, wieki już się nie widzieliśmy....

              Comment

              • Wiktoria
                Senior
                • 07-2003
                • 796

                Poza wszystkim tym, co zazwyczaj wstrzymuje nas przed wizytami w tym miejscu (odległość, tłumy, i nie ten dzień tygodnia), to jutro/dziś i tak mamy za dużo roboty przedświątecznej i nie da rady.

                Comment

                • Sherman
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 305

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sherman Wyświetlenie odpowiedzi
                  Postaram się przyjść ok 18.
                  Staranie staraniem, ale roboty jest za dużo i nie dam rady dojechać dzisiaj. Smacznego.

                  Comment

                  • Basik
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1308

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sherman Wyświetlenie odpowiedzi
                    Staranie staraniem, ale roboty jest za dużo i nie dam rady dojechać dzisiaj. Smacznego.
                    To my za Ciebie , a na pocieszenie:

                    Comment

                    • breslauer
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2690

                      Ponieważ jestem ciągle we Wrocławiu bardzo chętnie wybiorę się na piwo w piątek 28.12 - miejsce jest mi obojętne, dostosuję się. A więc, kto może jutro? liczę na Jerzego i Mjp oraz Ewwę.

                      Comment

                      • ewwa53
                        Senior
                        • 01-2005
                        • 170

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ponieważ jestem ciągle we Wrocławiu bardzo chętnie wybiorę się na piwo w piątek 28.12 - miejsce jest mi obojętne, dostosuję się. A więc, kto może jutro? liczę na Jerzego i Mjp oraz Ewwę.
                        Piątek mamy już zajęty.
                        A jak z Twoją sobotą? Będziesz jeszcze? Czy już wracacie do dom?
                        Bo może wtedy by się dało umoczyć dzioba?

                        Comment

                        • jerzy
                          piwoholik
                          • 10-2001
                          • 4705

                          A mnie jakieś przeziębienie lub grypsko usiłuje od wczoraj rozłożyć, więc nigdzie się z domu nie ruszam i piję grzańce. Mam nadzieję, że do jutra wydobrzeję.
                          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                          Comment

                          • JAQBA
                            Senior
                            • 08-2006
                            • 1351

                            Bartek w Armine czy pszenica w Lamusie ?
                            Ja osobiście spróbowałabym Bartka - może dobry ?

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Będę! Znikam z netu, rezerwacji nie robię, bo nie wiem, ile nas będzie i ci zdecydujecie. Zadzwonię po południu do JAQBY żeby Was namierzyć
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Wiktoria
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 796

                                Ja też bym chętnie spróbowała Bartka (w Lamusie byliśmy tydzień temu). Przyjedziemy do Armine.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎