Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    To co - sobota u Pepika, chętni:
    - Marusia
    - Slavoy
    - Jerzy
    - Ewwa
    - Mjp
    - Tabletka
    - Carlberg

    Tych dwoje ostatnich jeszcze nie wiedzą, że są chętni, ale się dowiedzą

    Jak się na jutro ktoś skusi, to ja w sumie mogę wpaść, bo i tak będę we Wro.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Ja do Pepika także postaram się przyjść, choć nie wiem o której wrócę z nartków
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        To dziś nikogo nie będzie? Mam targać kości do jakiegoś Lamusa, czy nie?
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Qboland
          Senior
          • 04-2006
          • 242

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          To dziś nikogo nie będzie? Mam targać kości do jakiegoś Lamusa, czy nie?
          Targaj. Z tego co wiem to Kuźnia około 18, Pepek i Jaqba się tam umawiali

          Comment

          • Qboland
            Senior
            • 04-2006
            • 242

            Ja też powinienem tam zawitać.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Qboland Wyświetlenie odpowiedzi
              Targaj. Z tego co wiem to Kuźnia około 18, Pepek i Jaqba się tam umawiali
              O Boże, ale Kuźnia - ja nie chcę mieć jutro kaca Może jednak Armine chociaż?
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • brloin
                Senior
                • 10-2002
                • 530

                ja sie dzis moge pojawic gdziestam. w kazdym razie po 21
                brloin; od Szczecina do Wrocławia

                Comment

                • jerzy
                  piwoholik
                  • 10-2001
                  • 4705

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  O Boże, ale Kuźnia - ja nie chcę mieć jutro kaca
                  Niedawno wypiłem tam 9 kufli Skalaka. Zero śladu kaca, nikt ze znajomych też się nie skarżył. Chyba jesteś jakoś uprzedzona do tego piwa i tyle.
                  browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                  Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Tak się składa, że nie tylko ja po tym piwie mam kaca - jak Ty nie masz, to się ciesz, ale nie sugeruj innym, że głupoty piszą.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      To co - sobota u Pepika, chętni:
                      - Marusia
                      - Slavoy
                      - Jerzy
                      - Ewwa
                      - Mjp
                      - Tabletka
                      - Carlberg
                      To co, jakoś po 17.00 się meldujemy? Jackson, chyba dałeś sobie siana z nartami w taką pogodę?
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jackson, chyba dałeś sobie siana z nartami w taką pogodę?
                        Dajcie se spokuj z nartami, w Czechach woda płynie po stokach.

                        Milicka podsekcja dziś się udaje na golonki na pewną działke. 5 sztuk zapeklowano, do tego pszeniczniaki.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • fidoangel
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 3489

                          Nie ma podsekcji milickiej-jedna osoba to za mało
                          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie ma podsekcji milickiej-jedna osoba to za mało
                            ooo przepraszam, czy dwóch piwowarów i jeden adept to mało? Do tego jeszcze dwóch piwoszy, którzy zrozumieli co to dobre piwo?
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • fidoangel
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 3489

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                              ooo przepraszam, czy dwóch piwowarów i jeden adept to mało? Do tego jeszcze dwóch piwoszy, którzy zrozumieli co to dobre piwo?
                              Nic z tego kolego mam taką opcję jako "zielonynick" i sprwadziłem:w Miliczu jesteś tylko TY.
                              Ale zanim wyjdziecie na tę działkę możecie to zmienić .
                              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nic z tego kolego mam taką opcję jako "zielonynick" i sprwadziłem:w Miliczu jesteś tylko TY.
                                Ale zanim wyjdziecie na tę działkę możecie to zmienić .
                                No bo widzisz, moi wychowankowie się nie ujawniają. W takim razie ogłaszam secesje.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎