Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAQBA
    Senior
    • 08-2006
    • 1351

    Myślę, że się udało. Na 3 próby dodzwonienia się, po 3-kroć odebrała automatyczna sekretara Będę jeszcze próbować mając nadzieję, że nie mają imprezy wyjazdowej lub tzw. zamkniętej Jakby co to rezerwnę w Kuźni, najwyżej się odmówi

    Comment

    • JAQBA
      Senior
      • 08-2006
      • 1351

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAQBA Wyświetlenie odpowiedzi
      Myślę, że się udało. Na 3 próby dodzwonienia się, po 3-kroć odebrała automatyczna sekretara Będę jeszcze próbować mając nadzieję, że nie mają imprezy wyjazdowej lub tzw. zamkniętej Jakby co to rezerwnę w Kuźni, najwyżej się odmówi
      O w mordę Kuźnia juz zarezerwowana

      Comment

      • mjp
        † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
        • 02-2004
        • 954

        Znaczy dzisiaj każdy przychodzi z własnym piwem i pijemy gdzieś pod płotem?
        Maciek
        Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

        Comment

        • ewwa53
          Senior
          • 01-2005
          • 170

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mjp Wyświetlenie odpowiedzi
          Znaczy dzisiaj każdy przychodzi z własnym piwem i pijemy gdzieś pod płotem?
          W kwestii formalnej..
          Czy tam jest jakiś płot??
          Nawet nasz ukochany kubeł nam skasowali, to o takich fanaberyjach jak płot, to Ty zapomnij.
          Ale można przyjść z krzesełkiem wędkarskim

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            No to jak w końcu? bo nie wiem, gdzie się zjawić...

            Comment

            • Basik
              Senior
              • 06-2006
              • 1308

              Idziemy na 19.00 do teatru, ale jeżeli napiszecie do 18.00 gdzie będziecie, to może jakoś do Was później dotrzemy.
              Ewentualnie poprosimy jakiś smsik
              Last edited by Basik; 29-02-2008, 17:34.

              Comment

              • slavoy
                Senior
                • 10-2001
                • 5052

                Ja po półgodzinnym wyczekiwaniu na wichurze na busik, zrezygnowałem.
                Smacznego piwka życzę, gdziekolwiek siedzicie
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • JAQBA
                  Senior
                  • 08-2006
                  • 1351

                  Wylądowaliśmy w kąciku w Lamusie - Armine zamknięta na głucho

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    A może po Warszawsku zagaję temacik spotkania

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dziady... Wy już wiecie co.(...)


                    I dalej kilka możliwych odpowiedzi (wpisywać się tylko numerkami,będzie szybciej):

                    1)
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na początek gdy kubki smakowe jeszcze nie stępione lepsza pszenica (...)...
                    2)
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    Hm, interesująca opcja, Wujciu. Ale mogę nie zdążyć, chyba wolałbym bezpiecznie i drobnomieszczańsko się w knajpie spotkać.
                    3)
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jeśli będę jeszcze w formie, to może dołączę do Was po koncercie, chyba że już będzie b. późno, albo Wy już nie będziecie w formie
                    4)
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Chłopa Wam pewnikiem podrzucę, ale też raczej wieczorową porą.
                    (...) niech i chłop mój ma troszeczkę luzu...
                    5)
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
                    Choróbsko mnie jakoweś chwyciło, nie mam ani powonienia ani smaku, więc nawet piwa nie piję. Na trzeźwo to pisalem
                    6)
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
                    jeśli szanowne grono nie miałoby nic przeciwko, dołączyłbym z chęcią na kilka piwek(...). jestem dyspozycyjny od ósmej, tylko, niestety, nie mogę całej nocy przebalować, bo robota nie pozwala. proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. ale się nie obrażę, jeśli komisja odbywa posiedzenie zamknięte. czekam na odpowiedź. cześć!
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • ewwa53
                      Senior
                      • 01-2005
                      • 170

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                      A może po Warszawsku zagaję temacik spotkania
                      Fii..iii...iidooo
                      Weź bez takich, co?
                      A poza tym i tak nie wyczerpałeś wszystkich możliwości
                      Btw. kącik w Lamusie ma jedną przewagę nad kaflami - nie wisi nad głową głośnik, więc spokojnie się dało pogadać.
                      Się pytam, co dzisiaj z Pepikiem - wczoraj byli chętni (tak z liczenia na palcach wychodzi mi 5 i 1/2 chętnego). Bo nie wiem, czy wlec st... znaczy Kol. Małżonka w dalsze krzaki na huragan i podobno prawie pewną śmierć, czy zadowolić się bliższymi krzakami na Kozanowie i Pepikiem po południu...

                      Comment

                      • Basik
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1308

                        My rezygnujemy. W taką pogodę to tylko na zakupy do supermarketu

                        Comment

                        • mjp
                          † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
                          • 02-2004
                          • 954

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                          My rezygnujemy. W taką pogodę to tylko na zakupy do supermarketu
                          Jak się wybierzecie na zakupy do Leclerca, to potem już macie blisko...
                          Maciek
                          Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

                          Comment

                          • fidoangel
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 3489

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                            My rezygnujemy. W taką pogodę to tylko na zakupy do supermarketu
                            Albo do Teatru,albo do Opery,albo do Kina,albo kiedyś indziej,albo gdzieś indziej ...

                            A My to co??????????? Niegodni??????????
                            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                            Comment

                            • mjp
                              † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
                              • 02-2004
                              • 954

                              Wstępnie na dzisiaj do Pepika:
                              Ewwa53
                              Mjp
                              Breslauer
                              Ktoś jeszcze chętny?
                              Maciek
                              Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

                              Comment

                              • fidoangel
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 3489

                                Nas można doliczyć a Hania jak będzie wracać z szychty to zobaczy co leją
                                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎