Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • macas
    Senior
    • 02-2008
    • 680

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
    No i stało się! Jest gęstwa 2001 "z pierwszego tłoczenia".
    Mnie nie będzie w piątek wiec proszę się dogadywać z Macasem.Co prawda on jeszcze nie wie , że będzie dzielić ale się dowie jeszcze dzisiaj.

    Już się dowiedziałem wezmę jutro parę słoiczków Uruqeli
    Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
    Beniamin Franklin

    Comment

    • Jarasty
      PremiumUżytkownik
      • 05-2007
      • 187

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
      To spytaj czy w piątek (czyli jutro) będzie jakieś ciekawe piwo i daj znać.
      a czeka na was Kocour Pale Ale

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
        a czeka na was Kocour Pale Ale
        Człowieku, z torbami mnie puścisz - bojkotuję dziś Kocoura, zobowiązuję się wypić maks 2 sztuki - potem wracam do Svijan i Policki
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
          a czeka na was Kocour Pale Ale
          Będę go badał
          MM961
          4:-)

          Comment

          • brloin
            Senior
            • 10-2002
            • 530

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
            Będę go badał
            na ile się orientuję, to nie masz uprawnień do badania kotów
            na szczęście ja z kolegą mamy i dokonaliśmy badania i oceny już w zeszłym tygodniu dzięki uprzejmości Jarastego i całej ekipy Raju.
            Wynik badania: spośród kotów Pale Ale, IPA, Ken, ten pierwszy jest najsympatyczniejszy, a do tego wg mnie zupełnie rasowy z niego brytyjczyk
            brloin; od Szczecina do Wrocławia

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brloin Wyświetlenie odpowiedzi
              na ile się orientuję, to nie masz uprawnień do badania kotów
              na szczęście ja z kolegą mamy i dokonaliśmy badania i oceny już w zeszłym tygodniu dzięki uprzejmości Jarastego i całej ekipy Raju.
              Wynik badania: spośród kotów Pale Ale, IPA, Ken, ten pierwszy jest najsympatyczniejszy, a do tego wg mnie zupełnie rasowy z niego brytyjczyk
              Faktycznie nachmielenie pierwsza klasa

              Zakupiłem sobie także na wynos, ale właśnie butelka wypadła z lodówki i się zepsuła :/

              Wczorajsze spotkanie nawiedziło sporo dawno nieoglądanych w realu twarzy.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • brloin
                Senior
                • 10-2002
                • 530

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                Zakupiłem sobie także na wynos, ale właśnie butelka wypadła z lodówki i się zepsuła :/
                a ostrzegałem, że będzie bieda....
                brloin; od Szczecina do Wrocławia

                Comment

                • Wiktoria
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 796

                  Czy ktoś wybiera się dziś na piwo? Pytam tak na wszelki wypadek, bo ja mam inne spotkanie, ale jeśli tam mi się nie spodoba, to nie wiem, czy wracać do domu, czy kierować się do Was.

                  Comment

                  • Basik
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1308

                    My się dziś pojawimy, ale pewnie gdzieś tak w granicach 20.00. Musimy wcześniej odwiedzić Castoramę.

                    Comment

                    • macas
                      Senior
                      • 02-2008
                      • 680

                      Ja jutro piję STOUTA IRLANDZKIEGO, z kija w Belfaście , więc sie dzisiaj pakuję
                      Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                      Beniamin Franklin

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Ja dziś piję Jagiełłę w Warszawie, jutro piwo w Koszalinie u Kowala, a pojutrze jakieś piwa w Gdańsku, więc raczej na spotkanie we Wrocku się nie wyrobię
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • JAQBA
                          Senior
                          • 08-2006
                          • 1351

                          A my tradycyjnie będziemy

                          Comment

                          • brloin
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 530

                            Widać tydzień trochę wyjazdowo-spotkaniowy. My z Martą ruszamy wygranym na weekend fordem - kierowniczka mało wprawiona, więc może być nerwowo Do Warszawy zawitamy wieczorem dopiero i jeśli coś wypijemy to raczej jutro i nie będzie to w czeskim raju.
                            brloin; od Szczecina do Wrocławia

                            Comment

                            • tomasz_z
                              Junior
                              • 11-2008
                              • 5

                              Korzystając z zaproszenia kolegi MJP również zamierzam po raz pierwszy się pojawić.
                              Mam nadzieję, że odnajdę to miejsce, w którym zamierzam napić się piwa oraz wypalić smaczną fajkę.
                              Niestety Wrocław jeszcze wciąż stoi tajemnicą - mieszkam tu zaledwie od 1 października.

                              Mam nadzieję, że znajdę miejsce, i że mnie przygarniecie (jak zapewniał kolega MJP).

                              Comment

                              • brloin
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 530

                                Z pewnością nie kłamał.
                                Widzę, że kącik fajczarski powoli staje się kątem, a może nawet kąciskiem dla pykaczy
                                brloin; od Szczecina do Wrocławia

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎