Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotry
    Oj tam, oj tam !
    • 08-2005
    • 761

    my z basik nie bedziemy sie integrować, raczej - bo ze znajomymi bedziem wymieniać informacje o środowisku (WOS itp.) ale znając życie to i tak klepniemy się ze wszystkimi kuflem
    Last edited by piotry; 05-12-2008, 15:18.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Ja wpadam tylko na godzinę, tak wyszło, będę między 20 a 21 - będzie ktoś w ogóle o tej porze?? Może sobie w ogóle daruję
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • brloin
        Senior
        • 10-2002
        • 530

        bede z 2 znajomych, a przy dobrych witrach to i z trojka. ale my sie zintegrujemy jak najbardziej!
        powinnismy dotrzec na okolice 21
        brloin; od Szczecina do Wrocławia

        Comment

        • macas
          Senior
          • 02-2008
          • 680

          Ja się będę integrować u znajomych obchodząc Barbary i Andrzeja w jednym
          Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
          Beniamin Franklin

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            No to ja chyba sobie daruję te godzinę, jadę prosto na Sępolno na Barbary
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Jurandofil
              Senior
              • 10-2007
              • 976

              Dodatkowe spotkanie v Ceskim Raju

              Oprócz najbliższego piątku, proponuję zajrzeć do Ceskeho Raju również w czwartek. Nie wiem jeszcze w jakich godzinach znajdę się tam z kilkoma kumplami, ale na pewno bliżej wyjazdu powstaną szczegóły. Także jeśli ktoś jest zainteresowany pogawędką, to polecam Bogusławskiego 9 na wieczór 11 grudnia.
              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Przybędzie ktoś jutro na piwo? Slav w Warszawie, ale ja się chętnie bym wybrała, pod warunkiem, że będzie do kogo ryj otworzyć

                Tydzień temu był ktoś w końcu??
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Basik
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1308

                  Był, był.
                  My jutro tylko "przejazdem",aby załatwić Sylwka i odebrać to, co koleżanka zgubiła tydzień temu. W sobotę idziemy na koncert, więc przynajmniej jutro chciałam do książek zajrzeć.

                  Comment

                  • Wiktoria
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 796

                    Mnie nie będzie. Idę do dentysty.

                    Comment

                    • galadh
                      Senior
                      • 01-2008
                      • 105

                      Ja postaram się być, choć tylko gościnnie (czyli bez picia...). Odebrałbym słód, gdybyś mi Maruśka go przywiozła
                      Wstąp, nie leń się, a pij, niech się nie wstydam za cię.
                      Toć największe zwycięstwo, co wżdy piwo dusisz,
                      Przecięć choćbyś nigdy nie pił, na spowiedź musisz.

                      Jan z Kijan

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika galadh Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja postaram się być, choć tylko gościnnie (czyli bez picia...). Odebrałbym słód, gdybyś mi Maruśka go przywiozła
                        Gdybym przyjechała, to bym przywiozła, ale jak nikt się nie wpisze, że przyjeżdża na piwo, a nie tylko "przelotem", to nie przyjadę, bo szkoda mi będzie kasy (6,5 bus do Wro, potem 6,50 pociąg do Kątów + 20 zł taxi do domu)

                        Zatem kto chce mój ryj zobaczyć, to niech się wpisuje Kryzys finansowy, nie będę 30 dych wywalała, żeby się w samotności piwa napić - to mogę zrobić w domu
                        Last edited by Marusia; 11-12-2008, 15:10.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23807

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          nie będę 30 dych wywalała, żeby się w samotności piwa napić
                          Aż boję się spytać ile wydajecie jak pijecie w gromadzie ze Slavoyem
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            O, już myślałam, że przyjedziesz jutro na piwo W sumie moglibyście przyjechać, nocleg u mnie a w sobotę mogę Was odwieźć do Opola na dni porterowe
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              Ja mam akurat imprę firmową więc znowu odpadam :/
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • JAQBA
                                Senior
                                • 08-2006
                                • 1351

                                A u nas pomór

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎