Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie! Błagam, tylko nie to, które kiblem śmierdzi
    Ale dlaczego??? (chociaż nie wiem jakie masz na myśli, bo ja zasadniczo nie palę) Przecież jeszcze nie ma zakazu!!!
    MM961
    4:-)

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Są pewne granice Zauważ, że nie palimy Męskich, czy innych wcieleń dawnych Popularnych, tylko jednak mniej smrodliwe fajki. Zapewniam Cię, że wyczułbyś różnicę

      A takie kiblowe cygaro to kiedyś Mjp przyniósł do Lamusa, pół wieczoru się zastanawiałam, dlaczego tak kiblem śmierdzi wokół, dopóki dymu nie powąchałam
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
        Są pewne granice Zauważ, że nie palimy Męskich, czy innych wcieleń dawnych Popularnych, tylko jednak mniej smrodliwe fajki. Zapewniam Cię, że wyczułbyś różnicę

        A takie kiblowe cygaro to kiedyś Mjp przyniósł do Lamusa, pół wieczoru się zastanawiałam, dlaczego tak kiblem śmierdzi wokół, dopóki dymu nie powąchałam
        Dla mnie naprawdę nie ma różnicy. Ciuchy, włosy i skóra śmierdzą tak samo. A ból głowy może nawet gorszy. W tych starych fajkach było mniej dodatków do tytoniu. Polepszyły się filtry, ale ja jestem po tej drugiej stronie.

        Ale uspokoję Cię - nie będę szukał specjalnie śmierdzących
        MM961
        4:-)

        Comment

        • brloin
          Senior
          • 10-2002
          • 530

          chyba by trzeba jeszcze latakie zafajczyc
          brloin; od Szczecina do Wrocławia

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brloin Wyświetlenie odpowiedzi
            chyba by trzeba jeszcze latakie zafajczyc
            o madafaka No ale nic to, jak smrodzić, to na maksa
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Basik
              Senior
              • 06-2006
              • 1308

              Piotry też będzie przez chwilkę. Przy okazji pewnie Wam opowie o pewnym eksperymencie degustacyjnym

              Comment

              • Pepek
                Senior
                • 04-2003
                • 1499

                No to papieroski zaraz się zrobi, cygarko też wezmę (wcale nie śmierdzące, całkiem porządne). I do zobaczenia na pysznym

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Mamy rezerwacją przy stole 8-śmioosobowym od 18.30. Ja już zakupiłam 2 paczki Cameli
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Ja niebawem wyruszam zakupić jakieś palne przybory i po 18 powinienem dotrzeć
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • skitof
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 2478

                      Czy to spotkanie tylko dla palaczy, czy bezpalący też się mogą dołączyć?

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        W związku z wprowadzeniem zakazu palenia w Czeskim Raju od 15 listopada (poniedziałek) wzywam wszystkich palaczy, oraz tych, którzy chętnie się z nami po raz ostatni powędzą na spotkanie 12 lub 13 listopada - trzeba się najarać na zapas
                        Jak wyżej, drogi kolego, jak wyżej
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • skitof
                          Senior
                          • 11-2007
                          • 2478

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jak wyżej, drogi kolego, jak wyżej
                          Acha, czyli dziś królują Rauchbiery - wędzone na zimno No to się dołączę.

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            Było wszystko, co można wyjarać legalnie, z sziszą włącznie
                            Czuję się tak nakopcony, że długo po dyma sięgnę.
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              A ja się wyjątkowo dobrze czuję. Pewnie dlatego, że sam trochę dymu dołożyłem.
                              Jednak nie chciałbym powtarzać takich wyczynów zbyt często
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • darekd
                                PremiumUżytkownik
                                • 02-2003
                                • 12205

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                                A ja się wyjątkowo dobrze czuję. Pewnie dlatego, że sam trochę dymu dołożyłem.
                                Jednak nie chciałbym powtarzać takich wyczynów zbyt często
                                No, zrobiłeś niezły dym

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎