Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    No ale napiszcie coś o tym Konstancinie pszenicznym.
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • bomba_z_wrocka
      Senior
      • 07-2007
      • 222

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brloin Wyświetlenie odpowiedzi
      o przepraszam - ja nie zapuszczam brody. ja sie tylko rzadko gole!
      Czyzbys mial problem, z utrzymaniem maszynki do golenia ?.
      W tej prawidlowej pozycji.. hehehe.
      Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

      Comment

      • breslauer
        Senior
        • 05-2002
        • 2690

        No i znowu mam niespodziewany wypad do Wro - będę w Raju jutro ok. 19.00

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Jutro to spora część z nas będzie w Zielonej Górze już na dobrej fazie o tej porze
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Wiem, że nie piątek, ani sobota, ale za jakieś pół godziny w Czeskim Raju wyląduje duet Antoś@Slavoy i zapraszają na wspólne niedzielne
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • cyborg_marcel
              Senior
              • 03-2003
              • 3467

              Dzień prawie dobry!
              Chętnie się spotkam z tymi, którzy się ze mną chętnie spotkają.
              Wiktoria, JAckson> pamiętajcie, że macie u mnie piwo, więc lepiej, żebyście przyszli.
              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

              Comment

              • Wiktoria
                Senior
                • 07-2003
                • 796

                No, to Koleżanka termin wymyśliła... Pep do czerwca nie pije, a ja zdążyłam się umówić na jutro z sąsiadką na zakupy do Korony. Nie wiem jak będzie. Jeśli dotrę, to dość późno.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wiktoria Wyświetlenie odpowiedzi
                  No, to Koleżanka termin wymyśliła... Pep do czerwca nie pije, a ja zdążyłam się umówić na jutro z sąsiadką na zakupy do Korony. Nie wiem jak będzie. Jeśli dotrę, to dość późno.
                  O kurde - ciężko to sobie wyobrazić
                  A co - wątroba Mu strajkuje?

                  P.S. Żeby nie było OT - mnie niestety nie będzie
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Wiktoria
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 796

                    Nie wątroba, tylko podłą wodę tu mamy. Zakamienił się i trzeba go teraz odkamienić .

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      To niech dolewa do piwa Calgonu
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        Qrde, Wiktoria, no! To wymyśl każdy dowolny dzień i godzinę (byle nie środa o 8:00 rano), a ja się dostosuję. Nie przeżyję już dłużej Cię nie widzieć. Zawsze możemy perwersyjnie udać się do Witaminki.

                        Iron, niech Ci będzie, że się za Tobą stęskniłam - trzeba było spontanicznie do Bierhalle w niedzielę przyjść.
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • Wiktoria
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 796

                          To może za tydzień 01.04? Pep ma wtedy wyjazd poza Wrocław i nie będzie mu przykro.

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dzień prawie dobry!
                            Chętnie się spotkam z tymi, którzy się ze mną chętnie spotkają.
                            Wiktoria, JAckson> pamiętajcie, że macie u mnie piwo, więc lepiej, żebyście przyszli.
                            W piątek wyruszam na piwo. Zgadamy się gdzieś, jeśli piątek Ci pasuje
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                              To niech dolewa do piwa Calgonu
                              A Ty co, pan Zając ze Strzelec?
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • cyborg_marcel
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 3467

                                To co? Jutro po pracy JAckson, a za tydzień nie po pracy Wiktoria?
                                Szkoda, że Was w tym samym czasie nie zobaczę, ale to by już było za dużo tego dobrego chyba.
                                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎