Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brloin
    Senior
    • 10-2002
    • 530

    cholera, ale mnie ominelo...
    a wracalem z wawy akurat lamanym transportem - od 19 do 3.30.
    myslalem, ze o tej porze nawet nie warto sprawdzac czy ktos jest, a mozliwe, ze byl.
    i ta staruszke wtedy, babcie wlasna, przez pasy....
    a pojechalem glupi do domu i sie w sobotni wieczor tloczylem z obcymi za kare. ech...
    brloin; od Szczecina do Wrocławia

    Comment

    • ppns
      Senior
      • 10-2002
      • 1737

      Najtwardsi zakończyli biesiadowanie ok 1.20 .

      piwoppns@wp.pl

      Comment

      • Basik
        Senior
        • 06-2006
        • 1308

        Czy ktoś wybiera się do Raju w dniu dzisiejszym? A może ktoś wybiera się, tylko jeszcze o tym nie wie (tak jak i ja nie wiedziałam jeszcze 5 min temu )? Jakoś przed 20.00 będziemy ja i Jerzy, a po 21.00 to i Piotry powinien dojechać.

        Comment

        • breslauer
          Senior
          • 05-2002
          • 2690

          Trafił mi się niespodziewany przyjazd do Wro - jest ktoś chętny do Raju w sobotę 26.02 ?

          Comment

          • piotry
            Oj tam, oj tam !
            • 08-2005
            • 761

            my z basik będziemy dzisiaj

            Comment

            • bomba_z_wrocka
              Senior
              • 07-2007
              • 222

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
              Czy ktoś wybiera się do Raju w dniu dzisiejszym? A może ktoś wybiera się, tylko jeszcze o tym nie wie (tak jak i ja nie wiedziałam jeszcze 5 min temu )? Jakoś przed 20.00 będziemy ja i Jerzy, a po 21.00 to i Piotry powinien dojechać.
              Basia , czy tobie i jerzemu , te wspolne spotkania , przed przyjazdem piotra,
              za bardzo w krew nie wchodza.
              Cos mnie chyba w uchu swedzi , to i moze zawitam na chwile.
              Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

              Comment

              • chemmobile
                Senior
                • 03-2009
                • 2168

                A ja właśnie wychodzę, dawno w Czeskim nie byłem
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23809

                  Dobrze się składa, Jarasty coś ostatnio marudził, że słabo dbacie o frekwencję
                  Last edited by ART; 25-02-2011, 18:06.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5052

                    To może ja dziś wpadnę na nealko lub małą desitkę?...
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • darekd
                      Senior
                      • 02-2003
                      • 12238

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer Wyświetlenie odpowiedzi
                      Trafił mi się niespodziewany przyjazd do Wro - jest ktoś chętny do Raju w sobotę 26.02 ?
                      Myślę, że mi się uda wpaść na chwilę wieczorkiem w sobotę

                      Comment

                      • chemmobile
                        Senior
                        • 03-2009
                        • 2168

                        Długo dziś nie mogłem zabawić, ale
                        haha, trafiłem na dwie nowości:
                        1. Konstancin pszeniczny
                        2. Brloin z zapuszczoną brodą (no jak mamę kocham, nie poznałem kolegi; to już drugi brodacz po slavoy'u)
                        Last edited by chemmobile; 25-02-2011, 21:17.
                        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer Wyświetlenie odpowiedzi
                          Trafił mi się niespodziewany przyjazd do Wro - jest ktoś chętny do Raju w sobotę 26.02 ?
                          Tym razem nie dam rady, bo jadę na narty. Do następnego
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • Basik
                            Senior
                            • 06-2006
                            • 1308

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bomba_z_wrocka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Basia , czy tobie i jerzemu , te wspolne spotkania , przed przyjazdem piotra,
                            za bardzo w krew nie wchodza.
                            Cos mnie chyba w uchu swedzi , to i moze zawitam na chwile.
                            Ale zdajesz sobie sprawę, że ten post, który cytowałeś zamieściłam kilka tygodni temu
                            A wczoraj żegnali mnie w Raju współpracownicy. Efekt jest taki, że być może dziś w domu odbędzie się mały pokaz warzenia.

                            Zanim jednak trafiliśmy do Raju, odwiedziliśmy Kuźnię- pani ładnie nalała Rezane (po pierwsze świetne wyszły jej proporcje, a po drugie- lała tak jak lubi Piotry, czyli bez gazu), jedzonko też było pyszne. Tylko w gulaszu i w placku po węgiersku mało było mięsa. Ale zwróciliśmy uwagę, więc naiwnie myślę, że może się poprawią

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                              to już drugi brodacz po slavoy'u)
                              Trzeci - nasz Antonio ostatnio też wrócił do Rumcajsowania
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • brloin
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 530

                                o przepraszam - ja nie zapuszczam brody. ja sie tylko rzadko gole!
                                brloin; od Szczecina do Wrocławia

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎