Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    Jedna taka koleżanka wczoraj zaobserwowała dziwną rzecz a mianowicie, im dłużej siedzieliśmy tym brzydsze kelnerki piwo przynosiły. Na koniec już same brzydkie były
    Dziwne, bo z urodą kelnerek zawsze na odwrót bywało.
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • cayman9
      Junior
      • 07-2011
      • 17

      dziękuję wszystkim za fajny spot i mile przyjęcie
      co do kolejnych spotkań... jeżeli zechcecie się ze mną pomęczyć następnym razem to... jasne że tak
      otwieracz przetestowany na dwóch piwkach... działa aż miło

      a co do urody kelnerek... kurcze, po mnie chyba dużo osób nie przynosiło piwa

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Cayman, słyszałam, że Bomba wątpi w Twoje kolejne z nami spotkanie, ale nim się nie przejmuj, jego nikt nikt nie lubi, tak tylko z litości go zapraszamy

        Do zobaczenia na Szkółce 21 sierpnia.

        Dzięki, że Amber jak zwykle zabija, oraz za sympatyczną sobotnią grillowankę, tak się szkolne czasy przypomniały (starych nie ma, impreza w domu)
        Last edited by Marusia; 07-08-2011, 16:40.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • bomba_z_wrocka
          Senior
          • 07-2007
          • 222

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Cayman, słyszałam, że Bomba wątpi w Twoje kolejne z nami spotkanie, ale nim się nie przejmuj, jego nikt nikt nie lubi, tak tylko z litości go zapraszamy

          Do zobaczenia na Szkółce 21 sierpnia.

          Dzięki, że Amber jak zwykle zabija, oraz za sympatyczną sobotnią grillowankę, tak się szkolne czasy przypomniały (starych nie ma, impreza w domu)
          Zebym wiedzial ,ze mnie tak "obsmarujesz", to zabral bym boczek z lodowki
          A tak musisz go targac na wies
          Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

          Comment

          • cayman9
            Junior
            • 07-2011
            • 17

            mam nadzieję że fajnie wam się grillowało
            ja niestety sobotę miałem średnią....
            w każdym razie czekam na kolejne spotkanie

            Comment

            • markus1
              PremiumUżytkownik
              • 04-2010
              • 23

              Dzięki wszystkim za piątkowe i sobotnie spotkanie Miło było poznać Nowopoznanych i odwiedzić dobrze Znanych w "Piwnej Stolicy Polski".

              Comment

              • bomba_z_wrocka
                Senior
                • 07-2007
                • 222

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika markus1 Wyświetlenie odpowiedzi
                Dzięki wszystkim za piątkowe i sobotnie spotkanie Miło było poznać Nowopoznanych i odwiedzić dobrze Znanych w "Piwnej Stolicy Polski".
                Marek , mamy nadzieje ze" nastepna raza" , bedziesz mial wiecej czasu na "grilowanie"
                Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23807

                  Pomimo sympatycznej obsługi i ciekawego piwa, to Academus jednak bardziej randkowy niż karczemny klimat. Piwnica nada wyciska też siódme poty z człowieka...

                  Fajna była powtórka tematu po latach. Dzięki za miłe spotkanie
                  Last edited by ART; 08-08-2011, 14:02.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • bomba_z_wrocka
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 222

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pomimo sympatycznej obsługi i ciekawego piwa, to Academus jednak bardziej randkowy niż karczemny klimat. Piwnica nada wyciska też siódme poty z człowieka...

                    Fajna była powtórka tematu po latach. Dzięki za miłe spotkanie
                    Art , przypomnij sobie jak sie pociles "karczemnie" na pierwszej randce
                    I jakos przezyles i jest tobie dobrze.
                    Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                    Comment

                    • JAQBA
                      Senior
                      • 08-2006
                      • 1351

                      Dzięki za spodkanie i gościnę - do zobaczyska, idę się wieszać

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23807

                        MMMM dzisiaj na forum widzę że jest jakaś skomasowana akcja zamiany T na D i B na P, chyba weekend jeszcze trzyma
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Idziemy zaraz sprawdzić, czy Czeski Raj jeszcze stoi Będzie ktoś? My planujemy być koło 19. Potem jest jeszcze opcja przejścia do Nietoty lub Academusa
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • brloin
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 530

                            ja moze w pozniejszych okolicach wieczornych.
                            za to raczej na pewno jutro na siatke z wlochami - o 15
                            brloin; od Szczecina do Wrocławia

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brloin Wyświetlenie odpowiedzi
                              ja moze w pozniejszych okolicach wieczornych.
                              za to raczej na pewno jutro na siatke z wlochami - o 15
                              Jutro to jeszcze nie wiem. Dojazd będzie mocno utrudniony ze względu na zjazdy przeróżne we Wrocku
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • galadh
                                Senior
                                • 01-2008
                                • 105

                                Witam wszystkich po długiej przerwie!

                                Tydzień temu wróciłem do Polski i myślę sobie, że mam ochotę na piwo Spotykacie się jeszcze gdzieś? Piątki aktualne?

                                Pozdrawiam,
                                Andrzej
                                Wstąp, nie leń się, a pij, niech się nie wstydam za cię.
                                Toć największe zwycięstwo, co wżdy piwo dusisz,
                                Przecięć choćbyś nigdy nie pił, na spowiedź musisz.

                                Jan z Kijan

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎