Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin_wc
    Senior
    • 09-2005
    • 2115

    Nie do końca wiadomo co piwowar miał na myśli, na pewno nazwa bez sensu. Mnie smakowało to piwo, szczególnie jako chwilowa przerwa w stoutach.

    Comment

    • Basik
      Senior
      • 06-2006
      • 1308

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Wygrała ekipa piwowarów domowych.
      A kto jest przegranym?
      Last edited by Basik; 10-11-2013, 17:55.

      Comment

      • Marcin_wc
        Senior
        • 09-2005
        • 2115

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
        A kto jest przegranym?
        Pewnie reszta świata.

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          Jakby co, to jutro Liverpool
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • slavoy
            Senior
            • 10-2001
            • 5052

            Ktoś chętny na popiwkowanie dziś, w Lamusie na ten przykład?
            Dick Laurent is dead.

            Comment

            • Basik
              Senior
              • 06-2006
              • 1308

              Niestety, nas nie będzie

              Comment

              • chemmobile
                Senior
                • 03-2009
                • 2168

                Slavoy, wielość zastosowanych kanałów komunikacji wskazuje, że bardzo ci się chce Wpadnę na jedno, może dwa piwka... góra trzy lub cztery i raczej po 18.00.
                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  mam firmową impre ale jak będzie nudno to może wpadnę. Slavoy do której planujesz być na mieście?
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    Proszę nas dopisać do stolika.
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • Basik
                      Senior
                      • 06-2006
                      • 1308

                      No dobra, może będzie Piotry, ale to wielce niepewne. Wieczorem wrócił ze szkoleń z Warszawy i ma trochę do nadrobienia w pracy. Ja natomiast od 14:00 się szkolę. Na godzinę 20:00 zaplanowana jest kolacja, zatem raczej trudno mi będzie do Was dołączyć. Zwłaszcza, że od rana c.d.

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                        mam firmową impre ale jak będzie nudno to może wpadnę. Slavoy do której planujesz być na mieście?
                        Nie wiem. Ile da radę/będzie mi się chciało. Muszę jutro wstać w miarę używalny o jakiejś cywilizowanej godzinie
                        Ustalam początek na 18:30~19:00. Jakiś stolik się zaklepie.
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • jerzy
                          piwoholik
                          • 10-2001
                          • 4705

                          Dziś szczęśliwy piątek trzynastego - zgadzam się, że to trzeba opić.
                          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                          Comment

                          • piotry
                            Oj tam, oj tam !
                            • 08-2005
                            • 761

                            ja wpadnę - w pracy jeszcze siedzę basia na szkoleniu - to co tak sam mam w domu siedzieć ...

                            Comment

                            • slavoy
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 5052

                              Wielkie dzięki dla wszystkich obecnych za świetną zabawę. Dla innych też dzięki za nieodpowiedzenie nawet fakju na SMS

                              Dla przypomnienia, chodziło o ten film. Twórca tegoż popełnił wcześniej serię takich reklam dla Levi's:
                              The year: 1999The product: Levi's Sta-Prest TrousersThe puppet: Flat EricThe song: Flat BeatThe artist: Mr. Oizo, aka Quentin Dupieux


                              Quentin Dupieux aka Mr.Oizo worked on this Levi's Flat Eric campaign with me on this denim campaign. Since then our portfolios have boosted.

                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • Basik
                                Senior
                                • 06-2006
                                • 1308

                                Również dziękujemy za przesympatyczne, piątkowe spotkanie.

                                Slavoy, obejrzeliśmy wczoraj zapowiedzi opony... Na razie wystarczy, że zmęczyliśmy wczoraj Pacific Rim. Z takich dziwnych filmów, to Piotry na spotkaniu wspominał o The World's End.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎