Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • breslauer
    Senior
    • 05-2002
    • 2690

    Czy ma ktoś ochotę na pierwszy piątek piwny w Nowym Roku? Jestem we Wro i chętnie zainauguruję rok w miłym towarzystwie.
    Tylko gdzie? Lamus? Raj? ZUPA?

    Comment

    • Basik
      Senior
      • 06-2006
      • 1308

      Ochota może i by była, ale my w ten weekend rozpoczynamy górski sezon 2014 r.

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Piwo w sobotę?
        Ja się wybieram zobaczyć co słychać w Zupach, Kontynuacjach i Academusach ( a może i do Szynkarni wpadnę zobaczyć czy mają coś vege :P )
        MM961
        4:-)

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          Umówiłem się dziś z Breslauerem do Lamusa.
          Ktoś chętny dołączyć? Albo jakieś inne propozycje?
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • Basik
            Senior
            • 06-2006
            • 1308

            My, niestety za chwilę wyruszamy do Wilczyna Leśnego na imprezkę z okazji Dnia Kobiet

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              Dziś imieniny teścia, czyli garniturowe picie wódki
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Basik
                Senior
                • 06-2006
                • 1308

                Czy jakaś większa ekipa byłaby dziś ewentualnie chętna na miasto ZUP/LAMUS/......?
                Do 17:30 czekam na zgłoszenia
                Last edited by Basik; 14-03-2014, 15:20.

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czy jakaś większa ekipa byłaby dziś ewentualnie chętna na miasto ZUP/LAMUS/......?
                  Do 17:30 czekam na zgłoszenia
                  Byłem wczoraj w Zupie, ale to już chyba za późno na zgłoszenie
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • Basik
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1308

                    To myśmy byli później

                    Comment

                    • brloin
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 530

                      Poszliscie jeszcze do zupy?
                      ja policzylem, ze wypilem w sumie 3 piwa wczoraj, a czulem sie wychdozac z kontynuacji jak po osmiu. i rano podobnie...
                      brloin; od Szczecina do Wrocławia

                      Comment

                      • Basik
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1308

                        A poszliśmy Po pierwsze do Jalapenos na hamburgery. To taki przybytek w Rynku, gdzie w weekend otwarte mają do 4 nad ranem, a następnie otwierają znów o 7:00. Jedzenie typu Tex Mex- ponoć beznadziejne (na Gastronautach mocno są za nie krytykowani). Natomiast hamburgery jedliśmy tam drugi raz- są smaczne i można zamówić wersję bardzo pikantną.
                        A potem, jakoś tak po drodze było do ZUP. Ekipa chciała się już chyba zbierać, ale byli dla nas wyrozumiali . Tam też spotkaliśmy Bombę. Zdaje się, że próbowaliśmy jeszcze Doctor Brew... W domu byliśmy coś ok. 4.

                        Nie wiem, jak się czujesz po 8 piwach, ale wstawanie w sobotę po Vanilla Shaku nie było łatwe. Teraz zwróciłam uwagę, że ta pyszność ma 13 % alk

                        Comment

                        • brloin
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 530

                          No ale bylo tego tyle co kot napłakał
                          Może całe szczescie :d
                          brloin; od Szczecina do Wrocławia

                          Comment

                          • dadek
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 4568

                            Nie będzie to piątek ani sobota ale poniedziałek i wtorek 24,25.03 gdy zawitam do Wrocka. Miło by się było spotkać na piwkach. Są chętni?
                            We wtorek planuję odwiedzić Widawę jak ktoś by się chciał wybrać to zapraszam.
                            Last edited by dadek; 22-03-2014, 19:48.

                            Comment

                            • dadek
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 4568

                              Dzięki Pendiemu dowiedziałem się, że obecnie Widawa czynna tylko czwartek - niedziela więc zostaję we wtorek na piwie we Wrocławiu. Macie mnie cały dzień do dyspozycji, dam się zaciągnąć do każdej fajnej knajpy.

                              Comment

                              • breslauer
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2690

                                W najbliższą sobotę, 5.04 będę we Wro - będą jacyś chętni na piwo?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎