Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Minizlot dla twardzieli - Janów 11-14.XI.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Ja najmocniej przepraszam, ale mimo deklarowanych chęci, nie będę mógł się wybrać. Ubolewam nad tym strasznie, ale banku nie da się oszukać, a końcówka roku (czyli tak od połowy października) to u mnie naprawdę spore wydatki.

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      Zythum - to nas już zaliczyłeś do tej (niestety) mniejszośći co to chce jechać na wszystkie dni?

      No i weź i coś zrób, to niektórym nie pasuje, nie rób, też niedobrze.
      Ludzie - ruszać d..y do Janowa na wszystkie dni, bo jak nie to w ryj (po trzykroć)
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        Na razie na cały wyjazd zadeklarowali się: Małażonka, Iron, Zythum plus poza forumowi znajomi. Cały czas z nadzieją czekam, że jednak zbierze się jeszcze 5 osób z forum (byłoby wtedy 8 osób z forum plus znajomi).
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • peter_1000
          Senior
          • 05-2003
          • 583

          Pisząc deklarowany czas pobytu miałem na myśli od czwartku do soboty (wyjeżdżałbym bardziej pod wieczór bo rano bym się chyba jeszcze nie odwarzył ). Niestety w niedzielę muszę być już w domu. Przepraszam zwłaszcza Ciebie Zythum że od początku się nie określiłem w ten sposób.
          Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            Ahumba, Drasnodębski, Grzerber, Hannibal, Wujcio_Shaggy, Żą & Zyziek - do tablicy. Jest tylko jedna właściwa odpowiedź - Jadę na cały długi łykend
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              Udzielam właściwej odpowiedzi (bynajmniej nie dlatego, że boję się dostać w ryj ).
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                Dobra informacja - czekamy na więcej!

                Comment

                • jerzy
                  piwoholik
                  • 10-2001
                  • 4705

                  Ale twardziele, hehehe.
                  browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                  Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    Fajnie jest kopać leżącego?

                    Comment

                    • jerzy
                      piwoholik
                      • 10-2001
                      • 4705

                      Leżący to ja jestem - piąty dzień bez piwa. I tak jeszcze ponad 3 tygodnie...
                      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23811

                        zythum napisał(a)
                        Uff ale długo ale powiem, że jestem trochę przybity i będzie to chyba jedyna moja próba organizacji czegokolwiek na forum.
                        nie kitłaś Zythum, tylko wyciągaj odpowiednie wnioski w celu lepszej organizacji przyszłych imprez
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • grzeber
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2869

                          Niestety jest tak jak myślałem od samego początku. Kiesa nie jest z gumy i przez długi łykend będe siedział w Warszawie
                          pozdrawiam
                          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            iron napisał(a)
                            Zythum - to nas już zaliczyłeś do tej (niestety) mniejszośći co to chce jechać na wszystkie dni?

                            No i weź i coś zrób, to niektórym nie pasuje, nie rób, też niedobrze.
                            Ludzie - ruszać d..y do Janowa na wszystkie dni, bo jak nie to w ryj (po trzykroć)
                            No ale to normalne, że Twardzieli jest mało - za to są Prawdziwymi Twardzielami - jakby ich było dużo, to cóż to by była za prestiż
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Jedziemy z Zyźkiem na DWA dni, prawdopodobnie przywlokę swoją drugą połowę. Prawdopodobnie, bo ma egzamin, którego termin może się jeszcze zmienić.

                              Wolałbym rzecz jasna na 3, ale jak to ładnie ujął Grzeber, kiesa nie jest z gumy.

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Ale które to byłyby dni - proszę piszcie takie informacje czy wraccie wcześniej jak Peter czy przyjeżdżacie później.

                                W sumie ART masz rację tylko co mogłem jeszcze zrobić? Zgłosiły się osoby i na takiej podstawie zrobiłem pewne kroki a teraz albo rezygnują całkiem albo skracają wyjazd stawiając mnie przed faktem dokonanym gdy wszystko jest już załatwione. Jak mam to przewidzieć??? Od początku pisałem, że musi się zebrać 16 osób i prosiłem o POWAŻNE deklaracje i potraktowanie tematu. Teraz to Ja wyjdę na idiotę i będę świecić oczami przed browarem i ośrodkiem - i tak dobrze, że nie trzeba było wpłacać zaliczki. Natomiast zamówione beczki piwa trzeba będzie odebrać co podroży koszt pobytu dla tych którzy pojadą. I dlatego powiem szczerze nie zamierzam już nic organizować albo nie wiem - miesiąc przed wyjazdem będę brał od ludzi pieniądze i będę brał pod uwagę tylko tych którzy takiej przedpłaty dokonają.
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎