Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Titus_Fox
    Senior
    • 10-2005
    • 400

    mnie juz wyslali, wiec pozdro z Warszawy i milej zabawy

    Comment

    • Cez
      Senior
      • 01-2003
      • 1789

      Śledzę wątek
      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!
        Właśnie się dowiedziałem, że czwartkowy plan delegacji przewiduje zakończenie dnia o 1:00 (już w piątek), więc dobre piwo w ten dzień będzie tylko w moich myślach.
        (przecie nawet jak będzie służbowe piwo, to nię będzie to PIWO )

        Ale co najważniejsze!
        Może dałby ktoś radę wolną chwilę przesunąć z czwartku na środę. Na około 21 planuję dotrzeć do Omerty. Może rugby podebnie coś specjalnego
        Także 15.X, 21:00 Omerta. Zapraszam na słowo rozmowy przy dobrym piwie.
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          jest taka szansa, jeśli inna imprezka mi się nie przesunie.

          Comment

          • delvish
            Senior
            • 11-2004
            • 3508

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
            Także 15.X, 21:00 Omerta. Zapraszam na słowo rozmowy przy dobrym piwie.
            Dla mnie ten termin odpada. Jest zarezerwowany na mecz Polska-Słowacja.
            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
            (Frank Zappa)

            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

            Comment

            • Jurandofil
              Senior
              • 10-2007
              • 976

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
              Dla mnie ten termin odpada. Jest zarezerwowany na mecz Polska-Słowacja.
              Łojoj
              Zapomniałem o meczu. No nic, jakby ktoś rzucił tu jakieś konkretne swoje możliwości, to może coś dogadamy.
              E-prezesie numer mam, więc najwyżej się przypomnę (nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie czas rozstania służbowego z pozostałymi delegacjuszami ).
              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                LajboCKowe warzenie mogłoby się odbyć 9-go lub 10-go listopada. Są chętni i jaki termin byłby bardziej stosowny. Optuje za 10-go, bo będę przynajmniej wyspany.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  zatem 10-go od 11 u mnie. jak kto chętny pytać o adres.

                  Comment

                  • Jurandofil
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 976

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    zatem 10-go od 11 u mnie. jak kto chętny pytać o adres.
                    To jak warzenie ustanowiliście na 10.11, to na 9.11 jakoś w godzinach 15-18 zapraszamy do NonIron (wstępnie).
                    e-prezes jak wstanie po trzeciej z rzędu nocnej zmianie, to wsam raz po poludniu będzie na siłach
                    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Całkiem możliwe, że będę się szwędał w pobliżu z damą to i może podejdziemy do mojego ulubionego miejsca.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Szykuje się kilka piw ze Svijan (Kvasnicove pierwsze) do podpięcia, no i Broumov Kolendrowe z beki w Non Iron. Ja mógłbym być jutro, a potem będzie trudno. Są chętni na jutro? Ew. kiedy?
                        Last edited by e-prezes; 02-12-2008, 22:22.

                        Comment

                        • delvish
                          Senior
                          • 11-2004
                          • 3508

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Są chętni na jutro? Ew. kiedy?
                          Ja jeszcze nie wiem, ale wczesne popołudnie tak ok. 16.00 wydaje się być ok.
                          P.S. To na te piwa czekają dwa wolne nalewaki w Non Iron?
                          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                          (Frank Zappa)

                          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            Ja w tym momencie nic nie mogę powiedzieć. Jeśli będę miał czas, będę dzwonił.
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              Po tym co pisze Tomek w wątku knajpowym, nie wiem czy nie lepiej kiedy indziej. Ja w weekend raczej nie będę sam a nie wiem czy będzie nam pasować być w większym gronie. Dotrę dziś, ale nie na 16.

                              Comment

                              • MarcinKa
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 2729

                                W piątek o 15.30 spotykam się w Non Ironie z Krakusem z Warszawy.
                                Jak ktoś chętny to zapraszamy
                                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎