Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Titus_Fox
    Senior
    • 10-2005
    • 400

    wstępnie jak najbardziej !

    Comment

    • Cez
      Senior
      • 01-2003
      • 1789

      raczej dam radę
      na Lwowskiej na w miarę tanim i przyzwoitym?
      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        Hmmm, jeżeli byłby to poniedziałek, to akurat bym się po eksternie z angielskiego rozerwał

        Jest szansa na jakąś nie późną godzinę ? Mam na Lwowską kawałek...

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
          To ostatni tydzień przed Zlotem, więc można by się spotkać na piwku lokalnie. Tym bardziej, że jako jedyny (chyba) z lajboCKowego grodu wybiera się MarcinKa, którego sugestia zainicjowała ten post.
          Z racji, że pracuję do 18 w tym tygodniu proponuję gdzieś koło 19 - 19.30, ew. później, ale na krótko. Miejsce? Byle nie C.K. Browar
          A mnie by najbardziej odpowiadał czwartek, ok 13 w... C.K. Tak żeby zabrać parę butelek na zlot.
          O.K. ale to chyba se ne uda tak.
          Więc niech będzie Poniedziałkowy wieczór.
          Jeśli zaś chodzi o C.K. to podtrzymuję ofertę. Ewentualnie można to przesunąć na wieczór ale nie za późno, bo muszę się troszke przespać, bo w wesołym pociągu chyba nie będzie to możliwe.
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            o CK mogę z sentymentu zahaczyć.... to kiedy chcesz być?
            pasuje mi 17-18.00. Bez nasiadówy
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              TO jak to jest z tym spotkaniem ? ja myślałem że za tydzień a MarcinKa pisze mi na PW że to dziś Ja na dłużej to mogę za tydzień a dziś to tylko zamówiony towar ludziom przynieść gdzieś w centrum.

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • Cez
                Senior
                • 01-2003
                • 1789

                to ja też czekam na szczegóły...
                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                Comment

                • MarcinKa
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 2729

                  Qurde chyba ktoś tu czytać nie umie
                  Sory przeoczyłem tę 11 w poście e-prezesa i myślałem, że to dziś. A to jak Shlangi mi napisał za tydzień.
                  U mnie z czasem bardzo cieńko, więc napiszę tak. Jak ktoś już coś poprzekładał, porezerwował i mu plany pokrzyżowałem to niech pisze i jestem do dyspozycji ok.20 w sumie w dowolnej knajpie. Jeśli nie to z chęcią przełożył bym to na Czwartek do C.K., przynajmniej na chwilę, bo chcę zatankować piwo do wymiany. W więcej osób łatwiej by było przetestować wszystko i wybrać coś najlepszego, bo niektórzy zdają się na mnie z zakupem.
                  Jeszcze raz sorry za nieumanie czytania, Ale żeby wyszło Wam to Bockiem a nie bokiem, wynagrodzę Wam to po Węgiersku
                  Co do 11 to będę w robocie. We Wrześniu wolne mam parzyste wieczory.
                  To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    Czyli wszystko jasne. Widzimy się za tydzień )

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • Cez
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1789

                      W czwartek o której chcesz być w CK, bo ja mogę dopiero po pracy czyli przed 17ą...
                      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                      Comment

                      • MarcinKa
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 2729

                        Cezie to już jak Ci tam pasi.
                        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
                          Cezie to już jak Ci tam pasi.
                          Prawdopodobnie Cez cosik przyniesie dla mnie...
                          Napisz czy coś chcesz łodemnie Na PW czy tu...


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            ja w czwartek dowlekłbym się pewnie na 18.45-19 dopiero.

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              No to w sam raz prezesie. Ja z Cezem umówię się koło 18 - 18.15. Jak byś mógł kapslownicę zabrać żeby elegancko zapakowć piwo do wymiany, nie jakieś PETy. Kapsle mam. A może jeszcze ktoś w czwartek ok. 18 ma ochotę się spotkać?
                              Ja za długo nie posiedzę, bo muszę się przespać przed wyjazdem.
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                no to my som umówieni...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎