Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    19 będzie OK?

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      Dla mnie OK.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • hotgorski
        Junior
        • 12-2011
        • 21

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smakoszek Wyświetlenie odpowiedzi
        Człowieku, a jaką niby Omerta ma konkurencję? Jeśli chodzi o wybór piw polskich - konkurencji brak, z zagranicznymi - podobnie, jeśli chodzi o ilość nalewaków - bezkonkurencyjna. Nie wiem, gdzie jest najbliższa knajpa z tyloma kranami w Polsce, czy zagranicą ? Ktoś wie?
        Jestem na tak
        Nie zrozumiałeś uwagi. Knajpa, obsługa (młodzi ludzie) naprawdę w porządku. Chodzi mi o to, że miałem szansę w jeden z weekendów siedzieć przy barze. I obsługująca pani w średnim wieku wypowiadała się o konkurencji z pogardą i arogancją, co wzbudziło zdziwienie i niesmak wśród kilku osób, które to usłyszały. Można uznawać się za najlepszego, ale szacunek dla konkurencji wypada mieć. Bo ktoś ma mniej kranów, to już nie należy mu się szacunek? Czasem takie zachowanie naprawdę może zepsuć wizerunek miejsca. Wiesz kwestia klasy, smaku itd. A twój komentarz zabrzmiał niemal w takim tonie jak u tej pani.. hmmm.
        p.s. Słowo konkurencja należy rozumieć jako inne lokale z ciekawą ofertą piwną (a jest w Krakowie kilka interesujących), a nie jako miejsca, które mają więcej nalewaków, dziwne uproszczenie stosujesz.
        Last edited by hotgorski; 09-05-2012, 23:14.

        Comment

        • hotgorski
          Junior
          • 12-2011
          • 21

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smakoszek Wyświetlenie odpowiedzi
          Człowieku, a jaką niby Omerta ma konkurencję? Jeśli chodzi o wybór piw polskich - konkurencji brak, z zagranicznymi - podobnie, jeśli chodzi o ilość nalewaków - bezkonkurencyjna. Nie wiem, gdzie jest najbliższa knajpa z tyloma kranami w Polsce, czy zagranicą ? Ktoś wie?
          Jestem na tak
          Jak już tak się światowo porównujesz to chociażby Złe czasy w Pradze mają więcej nalewaków, a i w Belgii znalazłoby się kilka knajp z większą ilością kranów.

          Comment

          • smakoszek
            Member
            • 05-2009
            • 62

            Hola, hola! Coś ty taki zadziorny. Więc może na poczatek wyjaśnienie słowa "konkurencja": to proces, w którym dwa lub więcej podmiotów uczestniczy we współzawodnictwie, poprzez przedstawienie korzystniejszej oferty (taką definicję podają na I roku ekonomii, żeby było łatwiej pojąć). Konkurować można na wielu płaszczyznach i te płaszczyzny niniejszym wymieniłem. A ty nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś. Wymieniłem nie tylko ilości nalewaków!
            A porównanie z Pragą niezłe to w końcu tylko ok. 500 km. Ale fakt, byłem i chylę czoło.
            Ja tam Omertę lubię, do innych lokali (konkurencyjnych, czyli oferujących coś więcej niż Żywca. Byłem raz nawet Beer Gallery z koleżanką, bo chciała jakieś mega słodkie piwo) też często zaglądam, ale chodzę tam na piwo, a nie żeby siedzieć i słuchać co za barem piszczy.

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hotgorski Wyświetlenie odpowiedzi
              ... to chociażby Złe czasy w Pradze mają więcej nalewaków...
              ...pod warunkiem, że 28˂24
              Zlý Časy pompy też chyba nie mają, a Omerta ma 2.
              Oczywiście ilość nalewaków to nie wszystko, wystarczy spojrzeć na 12 nalewaków Beer Gallery Dominikańska.

              Przypominam, że dzisiaj o 19 spotkanie w Omercie i tam możemy podyskutować przy
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                Jak będzie ogólna tendencja do zmiany lokalu to i Strefę możemy zaliczyć.

                Comment

                • hotgorski
                  Junior
                  • 12-2011
                  • 21

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smakoszek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Hola, hola! Coś ty taki zadziorny. Więc może na poczatek wyjaśnienie słowa "konkurencja": to proces, w którym dwa lub więcej podmiotów uczestniczy we współzawodnictwie, poprzez przedstawienie korzystniejszej oferty (taką definicję podają na I roku ekonomii, żeby było łatwiej pojąć). Konkurować można na wielu płaszczyznach i te płaszczyzny niniejszym wymieniłem. A ty nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś. Wymieniłem nie tylko ilości nalewaków!
                  A porównanie z Pragą niezłe to w końcu tylko ok. 500 km. Ale fakt, byłem i chylę czoło.
                  Ja tam Omertę lubię, do innych lokali (konkurencyjnych, czyli oferujących coś więcej niż Żywca. Byłem raz nawet Beer Gallery z koleżanką, bo chciała jakieś mega słodkie piwo) też często zaglądam, ale chodzę tam na piwo, a nie żeby siedzieć i słuchać co za barem piszczy.
                  Dlaczego zadziorny? O lokalu wypowiedziałem się pozytywnie, a przestawiłem tylko swoje odczucia dotyczące kilku niefortunnych uwag pewnej pani. Jako konsument i klient mam prawo do oceny obsługi, tym bardziej, że w takim miejscach jak bar jej rola nie sprowadza się zwykle li tylko do nalewania piwa. Co więcej, lokal odwiedzam nadal.

                  Jak już kolega tak uskutecznia parafrazowanie wikipedii, to ten sam artykuł mówi w dalszej części " W języku potocznym konkurencja to także grupa przedsiębiorstw tej samej branży(...)" i jak już pisałem, zaskoczony byłem brakiem szacunku dla konkurentów. Tylko tyle i aż tyle. Co tu ma do rzeczy ile kto ma nalewaków? (sic!)

                  Co do wielkości oferty, to oczywistym jest, że Omerta ma najszerszą ofertę piw lanych i nie mam zamiaru umniejszać jej fantastycznej oferty. Przykład Pragi podałem w odpowiedzi na kolegi pytanie o podobną knajpę za granicą. W Krakowie ciekawymi miejscami są także Non Iron, Strefa Piwa czy ostatecznie House of Beer (tu przewaga piw butelkowych).

                  Comment

                  • hotgorski
                    Junior
                    • 12-2011
                    • 21

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                    ...pod warunkiem, że 28˂24
                    Zlý Časy pompy też chyba nie mają, a Omerta ma 2.
                    Oczywiście ilość nalewaków to nie wszystko, wystarczy spojrzeć na 12 nalewaków Beer Gallery Dominikańska.

                    Przypominam, że dzisiaj o 19 spotkanie w Omercie i tam możemy podyskutować przy
                    Miałem na myśli stan z najbliższej przyszłości

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak donosi Pivni Filosof, Zlý časy przejęło sąsiadujący lokal gdzie polewali Staropramena i w związku z tym instalują zdublowany nalewak z 12-ma kranami - jeden w przejętym lokalu, drugi na patio, które ma być dostosowane do funkcjonowania także w zimie. Czyli wychodzi na to, że lanych piw będzie 36...

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez
                      Akurat!
                      Wyjeżdżam na wywczasy nad morze...

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
                      Ja też mam malutki wypadzik do Pepiklandu od 15


                      Miniemy się? Mnie nie ma 15 - 19.
                      No dobra, a na kogo będę mógł liczyć miedzy 14 a 16-tym?
                      Last edited by e-prezes; 13-08-2012, 16:13.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Jeśli nic się nie pozmienia w ostatniej chwili, wieczór dzisiejszy spędzę w którejś z piwiarni. O 19:30 powinienem być w Strefie. W okolicach 19 nawiedzę kilka innych lokali w okolicy w tym Starą Zajezdnię, Mleczarnię, Wręgę, Kalashnikov i po Strefie pewnie Szynk.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          Między 16-18 listopada będę w Krakowie. Coś niecoś odwiedzę poza cmentarzem, więc pytanie czy ktoś ma czas wtedy by wyskoczyć w znane miejsca na piwo?

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            Ja się piszę.
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Na tę chwilę wygląda, że wtedy nie ma mnie w Krakowie.

                              Comment

                              • Cez
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 1789

                                Ja jestem, czekam na rozwój tematu.

                                P.S.
                                Zeszyt obowiązkowy.
                                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎