Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bahtol
    słomiany zapał
    • 10-2002
    • 331

    Ja też chętnie. Na obecną chwilę może być 17.00. Szykuje nam się też co nieco w czwartek bo przed giełdą będę gościł Darka Krasnodębskiego i nikitę_banitę.
    =bahtol=

    Comment

    • nikita_banita
      Senior
      • 06-2003
      • 1363

      Ja to bym najchętniej do CK wskoczył, napił się lanego Relaksa i jeszcze lanym porterem zakończył, ale to taki luźno rzucony plan maximum

      Comment

      • dkrasnodebski
        cymbał
        • 05-2003
        • 2316

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita
        Ja to bym najchętniej do CK wskoczył, napił się lanego Relaksa i jeszcze lanym porterem zakończył, ale to taki luźno rzucony plan maximum
        Ale Ty zachłanny jesteś
        Od siebie pragnę dodać do tej listy jeszcze DN.
        Last edited by dkrasnodebski; 08-06-2005, 12:35.
        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

        www.radoslawstolar.pl

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita
          Ja to bym najchętniej do CK wskoczył, napił się lanego Relaksa i jeszcze lanym porterem zakończył, ale to taki luźno rzucony plan maximum
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
          Ale Ty zachłanny jesteś
          Od siebie pragnę dodać do tej listy jeszcze DN.
          Szalejecie Panowie żeby aż cztery knajpy jednego wieczoru? Mam czas tylko na jedną poza tym z kobietą przyjdę i nie mam ochoty się zciaprać za bardzo.
          Może poprostu umówimy się do C.K. coby przyjezdnych w browarze jednak ugościć i dwie rury wychylimy, jasnego i dunkela??

          A poza tym to we wtorek pozostaje DN czy wogóle wtorek odpada na rzecz czwartku?
          Last edited by Shlangbaum; 08-06-2005, 18:07.

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • ergie
            Senior
            • 05-2004
            • 1041

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
            Szalejecie Panowie żeby aż cztery knajpy jednego wieczoru? Mam czas tylko na jedną poza tym z kobietą przyjdę i nie mam ochoty się zciaprać za bardzo.
            Może poprostu umówimy się do C.K. coby przyjezdnych w browarze jednak ugościć i dwie rury wychylimy, jasnego i dunkela??

            A poza tym to we wtorek pozostaje DN czy wogóle wtorek odpada na rzecz czwartku?
            We wtorek jest zebranie organizacyjne przed wyjazdem do Żywca, i spotykamy się o 17.00 w DN a we czwartek jest spotkanie reprezentacyjne kiedy to bahtol gości przyjezdnych forumowiczów w CK. Poniał?
            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
            ------------------------------------------------------------------
            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

            Comment

            • bahtol
              słomiany zapał
              • 10-2002
              • 331

              Spokojnie, spokojnie. Bahtol czuwa
              Nic z dobrych rzeczy was nie ominie i ja się o to postaram.
              Do spróbowania w Krakowie macie zaledwie 7-8 piwek więc nie widzę żadnego problemu. Kwestia jedynie kolejności ale to już mam z grubsza (i z cieńsza) obmyślane. Muszę tylko wiedzieć, o której godzinie przyjedziecie i o której chcecie wylądować w łóżku a reszta to już żaden problem.
              =bahtol=

              Comment

              • nikita_banita
                Senior
                • 06-2003
                • 1363

                Do łóżka to jak tam już wyjdzie - jak zwykle spontanicznie .
                O której będziemy w grodzie Kraka? - to się wyjaśni w przyszłym tygodniu dopiero, ale raczej wcześniej niż później coby kilka piw wychylić w Waszym towarzystwie

                Comment

                • cielak
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 2890

                  Melduje się we wtorek o 17:00
                  zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                  Comment

                  • slawekkazek
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 544

                    Organizacyjne ? O.K. Wykreślam z kalendarza inne pozycje, jeszcze tylko mały kompromis z małżonką....
                    I zwróćcie Panowie (i szanowne Panie) uwagę, co znaczy oblać egazamin. Najpierw na 5, a potem piwko !!!! Shlagbaum, oblejemy !!!!

                    Comment

                    • slawekkazek
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 544

                      Shlang.. by to trafił, ale to naprawdę źle się pisze...

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 5828

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek
                        I zwróćcie Panowie (i szanowne Panie) uwagę, co znaczy oblać egazamin. Najpierw na 5, a potem piwko !!!! Shlagbaum, oblejemy !!!!
                        Mała zmiana egzamin we czwartek nie we wtorek

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • dkrasnodebski
                          cymbał
                          • 05-2003
                          • 2316

                          Pozwoliłem sobie stworzyć nowy temat z propozycją spotkania w czwartek
                          Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                          www.radoslawstolar.pl

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            niesprecyzowane plany pogiełdowe

                            na pewien czas mam nie tylko zapas, ale i w pewnym stopniu wstręt do piwa, ale można by się spotkać i tak pogadać w realu o giełdzie. co wy na to?

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              A ja wstrętu nie mam i się chętnie spotkam i coś chlapne w LajboCKowym towarzystwie. Mam czas w piątek od około 17. Tylko, że nie chce mi się maszerować z knajpy do knajpy. Kulturalnie proponuje CK

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              • ergie
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 1041

                                jestem za tylko pytanie czy zakładamy bawarskie kapelusiki, czy też podkoszulki z cekinami no i kiedy się mamy spotkać?
                                Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                                ------------------------------------------------------------------
                                Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎