Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Titus_Fox
    Senior
    • 10-2005
    • 400

    hmmmz....obym pamiętał

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19168

      może być piątek, bo dziś to jestem poważnie zakręcony i mam urwanie głowy od rana.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19168

        btw, dziś krakowski krąg bractwa piwnego ma spotkanie w opisanej na forum knajpie przy ul. Dietla 69 o godz. 18. ja się pojawię i jeśli ktoś się może przyłączyć to fajnie. informacja zwłaszcza dla tych co nie mogą się pojawić jutro!

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19168

          Przypominam, że widzimy się dziś o 18, ale nikt nie ustalił miejsca. na pewno odradzam Nove Namesti i Szynk (wczoraj rezerwacja, ale pozwolenie mają mieć dopiero od poniedziałku). może na Westerplatte 13?

          Comment

          • mwojtaszek
            Senior
            • 09-2005
            • 114

            Hej, widzę, że ostatnio wesołe imprezy są codziennie

            Marek
            Marek - domowarzyciel namiętny

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19168

              wczoraj to było raczej trochę wymuszone przez Bractwo spotkanie organizacyjne. dziś Wam opowiem. wizyta była dość ciekawa, tak w skrócie powiem.

              Comment

              • Titus_Fox
                Senior
                • 10-2005
                • 400

                ..ja siedzę na zajęciach, a potem muszę do sąsiada wpaść. Merde !

                Comment

                • strzelczyk76
                  Senior
                  • 11-2003
                  • 823

                  Spotkanie strzelczyka76 z LajboCKami - 28 października, Pub Rutyna (ul. Westerplatte 13)

                  Przybyli poniżej uchwyceni na zdjęciu - od lewej: e-prezes, cielak, Majkel (nie forumowicz - ale niektórym forumowiczom z Wrocławia znany ), strzelczyk76, Nitka, Bahtol

                  Było bardzo miło się spotkać, pogadać, wymienić doświadczenia i nie tylko, mogłem wreszcie spróbować osławionej Smoczej Głowy - i stwierdzam, że warto było przyjechać - piwo bardzo dobre!

                  Gdyby nie to - że Nitka z Bahtolem nie mogli dłużej zostać - pewnie źle by się skończyło... - bo piwo naprawdę dobre - a z każdym łykiem lepsze

                  W pubie odbywał się też koncert - grał jakiś Anglik - i w lokalu było ze 20 jego rodaków - i o dziwo - wszyscy pili Żywca - żaden nie zdecydował się na Amber Ale ??!! Czyżby problem z ekspozycją i reklamą piwa - czy może nasz Żywiec taki dobry

                  Bardzo dziękuje wszystkim przybyłym i do następnego spotkania!
                  Wasze zdrowie
                  Attached Files
                  NORMALNOŚĆ



                  Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    Trzeba było im zwrócić uwagę, że NORMALNOŚĆ nakazuje aby Anglik pił Ale
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19168

                      już my się tym zajmiemy

                      Comment

                      • miodek
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 177

                        A może Bractwo z Kraka "zasysło" by niezrzeszonego z Olkusza? Powiedzmy w tę niedzielę ok. południa w lokalu przez Was wskazanym?
                        miodek

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19168

                          co jest? znów mam bronić honoru krakowa w pojedynkę

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            Ja mogę dopiero w następny czwartek. Proponowałbym jednak C.K. mimo tego, że nie wszystkim się to spodoba. Miodek jednak nigdy tam nie był więc się możemy poświęcić i wytrąbić rurę z dunklem

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • decio
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 165

                              hej miodek

                              Nie no jeśli Pawlo [czyt. miodek] ma wpaść do Krakowa na piwo to choćby skały sra.. to ja postaram się też być we wskazanym miejscu, tym bardziej, że świerzo po ślubie będę miał na to jeszcze ostatni dzień przed powrotem do pracy. Może uda mi się przyprowadzić swoją osobistą małżonkę Czekam na info. Numer tel do mnie macie, a i na necie też będę teraz na bierząco.
                              www.decio.friko.pl

                              Comment

                              • decio
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 165

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                                Miodek jednak nigdy tam nie był

                                a właśnie że był, po ostatniej giełdzie krakowskiej
                                www.decio.friko.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎