Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19177

    cóż niedziela mi też specjalnie nie pasuje, ale jeśli nie da się tego zmienić to proponuję na wstępie Rutynę. do CK to tylko przez Rynek, więc zawsze można tam zawitać...

    Comment

    • miodek
      Senior
      • 10-2005
      • 177

      No to w niedzielkę, postaram się być ok. poludnia. Mam ochotę przetrącić parę browców, tylko dogadajmy się gdzie dokładnie.
      miodek

      Comment

      • mwojtaszek
        Senior
        • 09-2005
        • 114

        Gdzie jest ta Rutyna, jeśli można spytać?
        Marek - domowarzyciel namiętny

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19177

          no i nie udało się spotkać

          Comment

          • ergie
            Senior
            • 05-2004
            • 1041

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            no i nie udało się spotkać
            Tiaaaaaaaaaaaaaa.
            A może by tak spotkanie w tradycyjnym Lajbockowym składzie.

            Termin: wtorek 8.XI lub sroda 9.XI lub czwartek 10.XI
            Miejsce: tradycyjnie DN albo Namesti albo gdzieś gdzie podają produkt Starego Krakowa

            No to jazda Lajbocki, wpisywać się i w dwuszeregu zbiórka
            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
            ------------------------------------------------------------------
            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              Jak już pisałem czwartek może być. Tyle, że proponuje nie na Kazimierzu (Ergi jak się pojawia to zawsze musi być Dom Norymberski czy co ). Za e-prezesem proponowałbym Rutynę skoro jest tam fajnie podobno

              P.S.
              Mam nadzieję, że Wrocławiacy nie czytają tego wątku bo znów się będą nalewać, że LajboCKi się duuużo umawiają a mało spotykają

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19177

                Rozumiem, że jeden chce się spotkać w czwartek o 19 na ten przykład, inny w niedzielę o 12, a jeszcze innemu pasować będzie termin poniedziałek o 22.00...
                musimy ustalić jakieś reguły, bo popijanie piwa w pojedynkę lub tak przypadkiem jak ostatnio na Stolarskiej przestaje mi się podobać.
                Zatem prosiłbym, by wpisy dotyczyły roboczych terminów i miejsc, które sobie obgadamy. Nowi proszeni są o potwierdzenie przybycia na PW i jeśli to możliwe podać nr. kontaktowy. To ułatwia życie i nie trafi się kolejna wpadka, że myśmy się przenieśli i niewiadomo gdzie.

                ja deklaruję przyjście, ale liczę, że darooo, berdo, Titus_Fox i inni, którzy deklarowali się kiedyś pojawić dotrzymają słowa
                mnie rutyna odpowiada! nie jest drogo i wszedzie stamtąd blisko, choć z chęcią odwiedziłbym Nove Namestii po awanturze jaką zrobiłem dostawcy skwaśniałego portera
                Last edited by e-prezes; 07-11-2005, 15:17.

                Comment

                • cielak
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 2890

                  Jak na razie to czwartek 19:00 jest najlepszym dla mnie terminem. Ale czy bedę na 100% dowiem się w środę.
                  zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                  Comment

                  • Titus_Fox
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 400

                    E-prezes : jeśli idzie o ten najbliższy czwartek to nie widzę absolutnych przeciwwskazań, by się pojawić, z tym że przyjdę w wyznaczone miejsce krótko przed 20:00, gdyż do 19:30 trwa wykład, z którego nie wypada mi się już po raz kolejny urywać. Z chęcią zaczerpnę nieco wiedzy, a i piwo chętnię w siebie wleję. Jeżeli idzie o dobór knajp, to zwyczajowo pierwsze słyszę o "Rutynie", "Novym Namesti" i paru innych przybytkach, dlatego najuprzejmiej prosiłbym o esesmana ze wskazówkami dojścia do umówionego lokalu, poczynając od jakiegoś ogólnie rozpoznawalnego punktu. Mój numer komórkowy to 502 99 11 42. Nie wiem, czy potrzebuję jeszcze puszczać priva z potwierdzeniem, ale deklaracja jest jak najbardziej pozytywna

                    Comment

                    • cielak
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 2890

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
                      ... Jeżeli idzie o dobór knajp, to zwyczajowo pierwsze słyszę o "Rutynie"...
                      Coś więcej jest tu:http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=46769
                      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                      Comment

                      • Titus_Fox
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 400

                        Heh, zapowiada się niezła mordownia, jak moja osiedlowa "pijalnia piwa". Cóż, ja się dostosuję, w końcu i pijalnia na mnie zarabiała onego czasu...

                        Comment

                        • radogol
                          • 02-2004
                          • 38

                          W Anglii to ale pija tak umiarkowanie, zwlaszcza mlodzi. Fosters,Carlsberg,Carling-to niestety najpopularniejsze. Majac do wyboru 6 ale 2 stouty i ze 3 cidery siegaja po lager....

                          Kiedy jakies formalne/nieformalne spotkanie w Krakowie do ktorego moznaby sie dolaczyc ?
                          powrót po latach na browar.biz

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radogol
                            W Anglii to ale pija tak umiarkowanie, zwlaszcza mlodzi. Fosters,Carlsberg,Carling-to niestety najpopularniejsze. Majac do wyboru 6 ale 2 stouty i ze 3 cidery siegaja po lager....
                            Nie na temat
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radogol
                            Kiedy jakies formalne/nieformalne spotkanie w Krakowie do ktorego możnaby sie dolaczyc ?
                            Przecież dwa/trzy posty niżej jest napisane

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19177

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
                              Heh, zapowiada się niezła mordownia, jak moja osiedlowa "pijalnia piwa". Cóż, ja się dostosuję, w końcu i pijalnia na mnie zarabiała onego czasu...
                              wbrew pozorom nie, bo od czasu zmiany nazwy i właściciela jest to klub muzyczny i jak zostało to sprawdzone podczas 10-cio lecia Bractwa Piwnego i ostatniej wizyty strzelczyka76, bardzo przyzwoity lokal. zatem do czwartku 19-19.30 w Rutynie. do 20 na pewno zabawimy, a jeśli ktoś się jeszcze pojawi to zadecydujemy co robimy dalej. w tej kwestii oczywiście.

                              Comment

                              • berdo
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 100

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                                ja deklaruję przyjście, ale liczę, że darooo, berdo, Titus_Fox i inni, którzy deklarowali się kiedyś pojawić dotrzymają słowa
                                Jak najbardziej , w zasadzie zależy to tylko od odwołania pewnych zajęć, do którego to przyczynię się z pewnością dzisiaj. Mam tylko pytanko: czy na spotkania LajboCKowe można przyprowadzać pomocników piwowarów płci przeciwnej?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎