Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
    ...Czy każdy reflektuje piwo z Mikrobrowaru Wielkobronowickiego?? Bo nie wiem ile przynieść
    Ja!!! Ja chcę!!!
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19177

      a jesteś pewny ?

      Comment

      • cielak
        Senior
        • 03-2004
        • 2890

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        a jesteś pewny ?
        Raz kozie śmierć!

        P.S.
        Testament napiszę dziś.
        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19177

          dobra nie zniechęcajmy kolegę Shlangiego. ja piłem tylko pierwsze i jak na pierwsze to wydaje mi się, że było OK. ja w każdym bądź razie jakiegoś owsianego ale spróbuję choćby z tego powodu, że nie robiłem takiego.

          Comment

          • bahtol
            słomiany zapał
            • 10-2002
            • 331

            U mnie niestety czasowo bardzo ubogo więc raczej mnie nie będzie, chyba że uda się tak tylko na chwilkę.
            =bahtol=

            Comment

            • ergie
              Senior
              • 05-2004
              • 1041

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bahtol
              U mnie niestety czasowo bardzo ubogo więc raczej mnie nie będzie, chyba że uda się tak tylko na chwilkę.
              OK, jakoś to przeżyjemy. Ale możesz oddelegować Nitkę
              Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
              ------------------------------------------------------------------
              Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

              Comment

              • radogol
                • 02-2004
                • 38

                Dlaczegoz znow spotkanie w terminie dla mnie nieosiagalnym. Absolutna porazka.
                Moj dentysta doprowadza mnie do szalu, to juz 3 impreza w tym roku(akademickim) ktora opuszcze dla niewatpliwej przyjemnosci spotkania sie z nim.

                Pozdrawiam,serdecznie i prosze o prywatna wiadomosc email, gdzie w Krakowie mozna dostac: irlandzkiego cidera Magners, jakiekolwiek angielskie Ale.
                powrót po latach na browar.biz

                Comment

                • cielak
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 2890

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radogol
                  ...Moj dentysta doprowadza mnie do szalu, to juz 3 impreza w tym roku(akademickim) ktora opuszcze dla niewatpliwej przyjemnosci spotkania sie z nim...
                  Najwyższy czas zmienić dentystę!
                  zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19177

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radogol
                    ...
                    Pozdrawiam,serdecznie i prosze o prywatna wiadomosc email, gdzie w Krakowie mozna dostac: irlandzkiego cidera Magners, jakiekolwiek angielskie Ale.
                    angielskich ale nie uświadczysz w kraku, oczywiście nie licząc smoczej głowy i pale ale, które pojawi się za niedługo.
                    cidera widziałem na podbrzeziu w ktorymś z lokali, ale nie pomnę czy to był ten czy strongbow. ergie wspominał, że jeszcze gdzieś widział cidera, ale też tego. mówię oczywiście o lanych piwach.

                    a tak w temacie, to będzie mała wtopa, bo lokal o 20 zaczyna koncert i wtedy jest problem z miejscem. poprosiłem, by nikt nie zajmował miejsca w loży przy kibelku tuż przed 19, to może uda się nam tam zebrać i obgadać co dalej.
                    Last edited by e-prezes; 10-11-2005, 11:02.

                    Comment

                    • Titus_Fox
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 400

                      właśnie...najważniejsza rzecz - jak was poznać, gdy wparuję tam koło 19:30-20:00

                      Comment

                      • mwojtaszek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 114

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
                        właśnie...najważniejsza rzecz - jak was poznać, gdy wparuję tam koło 19:30-20:00
                        Po czerwonych nochalach i wesołych śpiewach
                        Marek - domowarzyciel namiętny

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19177

                          fotki części masz w profilu. moją znajdziesz w wątku koszulkowym i tutaj .
                          Last edited by e-prezes; 10-11-2005, 11:11.

                          Comment

                          • berdo
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 100

                            może ustalimy jakieś hasło i odzew

                            Comment

                            • Titus_Fox
                              Senior
                              • 10-2005
                              • 400

                              no właśnie, bo drukować fotkę a potem łazić z nią po knajpie... Jeśli macie jeden upatrzony stolik to super, a jeśli nie to może postawicie na stoliku coś charakterystycznego ?

                              Comment

                              • berdo
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 100

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
                                no właśnie, bo drukować fotkę a potem łazić z nią po knajpie... Jeśli macie jeden upatrzony stolik to super, a jeśli nie to może postawicie na stoliku coś charakterystycznego ?
                                Właśnie, np. fermentor . Tak na serio to wystarczyła by buteleczka, typowa dla domowych piwowarów - czyli bez naklejek lub z wymyślną etykietą (z tego co pisano wyżej, to mają się jakieś pojawić).
                                PZDR

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎