Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19170

    będzie stand z logo lajboCKów, bez paniki...

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      cidera widziałem na podbrzeziu w ktorymś z lokali, ale nie pomnę czy to był ten czy strongbow. ergie wspominał, że jeszcze gdzieś widział cidera, ale też tego. mówię oczywiście o lanych piwach.
      Ten na Podbrzeziu to na pewno Strongbow, można go jeszcze wypić na ulicy Św. Krzyża w lokalu irlandzkim "Nic Nowego".

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19170

        spotkanie można uznać za udane! piwka powymieniane, nowe znajomości zawarte, smocza głowa obalona
        10+1 osób to rekord naszych spotkań i oby tak dalej

        Comment

        • Titus_Fox
          Senior
          • 10-2005
          • 400

          hehe, piwka raczej rozdane, bo nie wszyscy mieli się czym chwalić Trzeba przyznać, że przyjemnie było w tej kanciapie za drzwiami, ale następne spotkanie trzeba będzie urządzić przy połączonych stolikach

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19170

            jak nie będzie koncertu to na pewno się uda. choć jak słyszałeś na pewno znajdą się chętni na DN, przy następnym razie zatem do następnego i dzięki za przybycie!

            Comment

            • ergie
              Senior
              • 05-2004
              • 1041

              Było fajnie, tym bardziej, że Shlagi fundował przekąski piwo i podstawki Ale następnom razom to ubiorę się w korzuch, bo to knajpa dla ogoniastych (nie zamykają drzwi wejściowych).
              Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
              ------------------------------------------------------------------
              Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

              Comment

              • cielak
                Senior
                • 03-2004
                • 2890

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ergie
                ... Ale następnom razom to ubiorę się w korzuch, bo to knajpa dla ogoniastych (nie zamykają drzwi wejściowych).
                Jaki koŻuch? Przecie Ci po nogach ciągło!!

                P.S. No i było Nas trochę luda, jak na Nasze spotkania LajboCKowe to rekord.
                Last edited by cielak; 13-11-2005, 21:16.
                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                Comment

                • Titus_Fox
                  Senior
                  • 10-2005
                  • 400

                  w piątek powtórzyłem Rutynę z kumplami, wypiliśmy znowu nieco Smoczej Głowy, więc może chłopaki będa mogły dłużej ją produkować Wspomogliśmy lokalny browar

                  Comment

                  • mwojtaszek
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 114

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                    spotkanie można uznać za udane! piwka powymieniane, nowe znajomości zawarte, smocza głowa obalona
                    10+1 osób to rekord naszych spotkań i oby tak dalej
                    My też bardzo dziękujemy za miłe spotkanie, choć musieliśmy je opuścić przed czasem. Dupa ze mnie, że nie zabrałem swojej produkcji do degustacji. Następnym razem na pewno się poprawię. Cieszę się, że mieliśmy swój skromny udział w pobiciu rekordu. Pytanie tylko - kto to był ten "+1"?
                    Marek - domowarzyciel namiętny

                    Comment

                    • berdo
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 100

                      Ja również się cieszę, że poznałem brać piwowarską. Szkoda, że musiałem opuścić towarzystwo wcześniej i nie mogłem spróbować Smoczej Głowy (wyglądałem jak jakiś abstynent ).
                      Last edited by berdo; 14-11-2005, 10:29.

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 5828

                        A propos spotkań LajboCKów. Ku mojemu zdiwieniu spotkałem w Zakopanem Bahtola z Nitką w ostatnia sobotę. Rozmnażamy się, pączkujemy, wszędzie nas pełno

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • ergie
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 1041

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwojtaszek
                          My też bardzo dziękujemy za miłe spotkanie, choć musieliśmy je opuścić przed czasem. Dupa ze mnie, że nie zabrałem swojej produkcji do degustacji. Następnym razem na pewno się poprawię. Cieszę się, że mieliśmy swój skromny udział w pobiciu rekordu. Pytanie tylko - kto to był ten "+1"?
                          No coś wspominaliście o nadchodzącym potomstwie
                          Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                          ------------------------------------------------------------------
                          Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                          Comment

                          • mwojtaszek
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 114

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ergie
                            No coś wspominaliście o nadchodzącym potomstwie
                            Nie no, to się trochę źle zrozumieliśmy. Mówiliśmy, że piwo z anyżem jest dobre dla karmiącej matki, bo piwo jest pożywne, a anyż mlekopędny. Nam się ostatnio już coś urodziło (trzecie) więc na jakiś czas mamy spokój.
                            Marek - domowarzyciel namiętny

                            Comment

                            • berdo
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 100

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwojtaszek
                              ... Nam się ostatnio już coś urodziło (trzecie) więc na jakiś czas mamy spokój.
                              Podziwiam! Przy trójce dzieci znaleźć jeszcze czas na warzenie, też bym tak chciał

                              Comment

                              • Titus_Fox
                                Senior
                                • 10-2005
                                • 400

                                Trzeba zapytać odwrotnie ! Jak to jest, że obok warzenia piwa i mnożenia drożdży znalazł on czas na własne rozmnażanie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎