Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    A nie możnaby w czwartek koło 18-20 W weekend znowu wyjeżdżam Tym razem pieprzony Andrychów...

    Już się stęskniłem za wami

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • BULLET
      Member
      • 07-2004
      • 35

      Bar u Kristiana - promocyjna beczka Irlandera skończyła się tydzień temu - czy będzie i kiedy nowa dostawa nie wiadomo

      Comment

      • ergie
        Senior
        • 05-2004
        • 1041

        To może czwartek, Tawerna na ul.Mogilskiej przy Smoczej Głowie o godz 19.00?
        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
        ------------------------------------------------------------------
        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

        Comment

        • sardaukar
          Gość
          • 03-2006
          • 27

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BULLET
          Bar u Kristiana - promocyjna beczka Irlandera skończyła się tydzień temu - czy będzie i kiedy nowa dostawa nie wiadomo
          Pierwsza beczka tak, teraz jest kolejna. Jak pisałem wyżej - w sobotę było piwo.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19176

            i znowu się zaczyna... jeśli idzie o Smoczą, nie po to zostawiałem beczkę gratis w Espresso, by zwłaszcza teraz gdy jest tam fajnie chadzać gdzie indziej na to piwo (z wyj. Szynku). byliśmy zresztą dwa razy w Róży i jest bez porównania do Espresso czy Szynku. zresztą MarcinKa pisał, że chce iść na Irlandera póki jest, więc tego się trzymajmy. oczywiście jestem otwarty na propozycje, ale ROZSĄDNE ! chyba, że ktoś znajdzie lepszy lokal niż U Kristiana z Irlanderem...
            Last edited by e-prezes; 04-04-2006, 12:54.

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              W takim razie ja posłucham reprymendy i piszę się na Irlandera (ale się tam możemy nie zmieścić ) lub na Smoczą w Esspresso.
              Mam dla was piwo więc niech się ujawnią Ci co mają przyjść, bo nie wiem ile przynieść.
              Last edited by Shlangbaum; 04-04-2006, 12:56.

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • BULLET
                Member
                • 07-2004
                • 35

                bar u KRISTIANA - byłem tam wczoraj i piwa nie było -- pytałem włascicielki

                Comment

                • MarcinKa
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 2729

                  O.K. To w Kristansie w Czwartek. Podajcie godzinę, bo ja mogę się dostosować. To chyba najgorsza knajpa w Krakowie na spotkanie (chodzi mi li tylko o jej funkcjonalność), ale co zrobić jak tylko w niej leją Irlandera? Uprzedzając w przyszłym tygodniu proponuję Szynk lub Espresso. Jak bym miał pewność, że Irlander będzie jeszcze jakiś czas, to nie wiem czy bym nie postulował zmiany lokalu, bo szykuje się ciut większa grupka niż zwykle.
                  Prezesie, sardaukar pisał, że w sobotę był Irlander, czy jesteś w stanie sprawdzić w środę? Żeby w razie czego przenieść spotkanie, ta sama prośba do sardałkara, jeśli bywa tam. I zapraszamy kolegę na spotkanie, nie gryziemy.
                  To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    Niech ktoś tam idzie i spyta czy jest to piwo czy nie. Bullet mówi że nie ma i Mu wierzę. Proponuję zatem Esspresso.

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19176

                      ledwie 2 litry wypiłem tego piwa i już koniec k... jestem zawiedziony.

                      Comment

                      • MarcinKa
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 2729

                        Ale gapa jestem . Dopiero teraz zauważyłem 2 post BULETA, sorry BULET, ja też oczywiście Ci wierzę. Długo pisałem poprzedniego posta i w tym czasie Ty wpisałeś swojego, jak bym wiedział to bym prezesa i saudarkara nie wysyłał. Więc Espresso? O której? ergie co Ty na to? Knajpa o wiele kulturalniejsza od Róży.
                        Jak by ktoś dowiedział się o Irlanderze to niech da znać to się zrobi następne spotkanie.
                        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                        Comment

                        • sardaukar
                          Gość
                          • 03-2006
                          • 27

                          Ależ Wy Nowohucianie słabo znacie swoje rejony. Wystarczyło zweryfikować informacę MarcinKa -> oś. Górali (prawdopodobnie gdzieś pod nr. 1-8), Pub Gin. Irlander jeszcze tam, jest i jak zapewniniono mnie do czwartku będzie.

                          Comment

                          • piokl13
                            Senior
                            • 06-2003
                            • 946

                            Też bym się pisał. Na irlandera lub smoczą.

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              OK. Z Czwartkiem załatwione.
                              Jadę jutro do Huty . Ktoś chętny do obstawy? Znajdę go i wypiję to co zostało
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • sardaukar
                                Gość
                                • 03-2006
                                • 27

                                Zasadniczo jutro mam wolne, ale chyba umawialiśmy się na czwartek?? Czy coś pokręciłem?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎