Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Perfekt prezesie! 18? Zabierz duży pusty plecak. Jeśli masz kapsle na zbyciu, a kapslownicę możesz do przysłego tygodnia pożyczyć to też zabierz.
    Spadam lać płytę.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19168

      OK, tylko gdzie mam być o 18? w Szynku czy na Lwowskiej? niestety jesteś z tych niekomórkowych
      btw, kapslownica przez tydzień nie będzie mi potrzebna, no a kapsli mam tylko 33 szt.

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        Na Lwowskiej. Też tam dawno nie byłem. Fakt, komórki nie mam, ale mam piwniczkę
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • Cez
          Senior
          • 01-2003
          • 1789

          to o której bedziecie na Lwowskiej?
          Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19168

            postaram się być na 18.10, albo na 18 nie wiem ile mi zajmą rozmowy.

            Comment

            • Cez
              Senior
              • 01-2003
              • 1789

              dobra, postaram się podjechać tramwajem.
              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

              Comment

              • Shlangbaum
                Senior
                • 03-2005
                • 5828

                mam głupią propozycję

                Znalazłem na Jana lokal gdzie leją Peroni - ma ktoś ochotę spróbować ze mną tego drogiego syfu

                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                • cielak
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 2890

                  Próbowałem i dziękuję. Ale szklanki mają fajne.
                  zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19168

                    na razie to szukamy lokalu z niezłym lanym piwem w okolicach dworca w Płaszowie, bo jak będzie wracał Pogoniarz z Westą (12.08) można by coś wychylić (czasu mają niewiele).

                    Comment

                    • Cez
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1789

                      tak, jak obiecałem w pon-wt zrobię rekonesans
                      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                      Comment

                      • Cez
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1789

                        i jak na razie to będzie dla nich niespodzianka
                        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19168

                          Są chętni na spotkanko w tym tygodniu (niezależnie od tego z paprykarzami w piątek) w Pils-Grill-Barze?

                          Comment

                          • Cez
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1789

                            szanowny MarcinKa zaleca sie przybycie w celu odebrania zamówienia
                            jeśli chodzi o mnie to jak na razie pasuje mi każdy dzień z czwartkiem włacznie...
                            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19168

                              Możemy też ew. obadać lokal z lanym Tucherem na Konfederatów. na razie to nie wiem czy wogóle jest sens się spotykać skoro nie ma chętnych

                              Comment

                              • MarcinKa
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 2729

                                Będę się starał dotrzeć w piątek do Pils-Grill-Baru.
                                Czy Wielce Szanowny Cezie zaszczycisz to spotkanie swoją obecnością? Jeśli tak to może wtedy zrealizowalibyśmy nasze interesa?
                                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎