Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
    ... Cielak, mam dla ciebie obiecaną powtórkę z ciemniaka!
    Super! Tylko że jutro o 18 godz. mam zebranie w pracy. zakończy się pewnie ok.21:00
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

    Comment

    • Cez
      Senior
      • 01-2003
      • 1789

      Spotkanie jak najbardziej , ale może poczekamy na powrót naszego jedynego przedstawiciela na Zlot?
      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        Zleciałem już
        Jutro idę do roboty i odpada.
        W tym momencie nic nie deklaruję bo muszę się rozeznać co i jak.
        Teoretycznie wtorek, czwartek, sobotę mam wolne.
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • Cez
          Senior
          • 01-2003
          • 1789

          Mnie te dni pasują ....
          Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            Obalanie Parufora

            Ponieważ Monachujski Parufor się już ładnie przez dwa miesiące wyleżakował proponuję wynajęcie Espresso tak jak po ostatniej Giełdzie Krakowskiej i zrobienie tam imprezki przyniesiemy tylko 36 piw z beczki a resztę wypijemy z beczki Espressowej Można by zaprosić też forumowiczów ze Śląska...

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19168

              widzę, że będzie nam trudno się dogadać... ja ten tydzień (poza dzisiejszym dniem) pracuję na popołudnie, a 14.09 wyjeżdża Titus, stąd ustalaliśmy spotkanie na na poniedziałek (wstępnie).

              Comment

              • Titus_Fox
                Senior
                • 10-2005
                • 400

                Shlangie, coś mi się widzi, że nie zdążymy takiej tłumnej imprezki zrobić przed moim wyjazdem. Nie da rady tego na październik przenieść, po 5tym ?

                Comment

                • Cez
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1789

                  dobry pomysł, degustację piw aparuforowego lepiej zrobić w większym gronie np. razem z grupą śląską (chociaż jak wyjdzie kwas ....). na razie spotkajmy się w ramach emocji pozlotowych. MarcinKa ma pewnie co opowiadać
                  Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19168

                    po pierwsze, nie słyszałem, żeby sekcja śląska miała przyjechać do Krakowa! prędzej my pojawimy się w Katowickim BierHalle.
                    po drugie, w październiku jest giełda tyska i znów to my wyjedziemy do nich.
                    po trzecie, jak mniemam na dziś mam sobie znaleźć kompanów do piwka gdzie indziej?
                    po czwarte, w temacie spotkania pozlotowego jak na razie nie ma żadnych konkretów, czyli po staremu...

                    Comment

                    • Cez
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1789

                      ad. 1. Shlangie proponował zaproszenie sekcji śląskiej do domu, pisał o tym wcześniej
                      ad. 3. Dla mnie dzisiaj odpada, zarobiony jestem
                      ad. 4. ...czyli po staremu coś z tego wyjdzie
                      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                      Comment

                      • Titus_Fox
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 400

                        ja wciąż podtrzymuję swoją wersję : po godzinie 19 będę tam gdzie ustalimy, a do tego leją tanią Smoczą

                        Comment

                        • MarcinKa
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 2729

                          Qurde, ciężko coś wymyślić żeby wszystkim pasowało. I nie są to nasze fanaberie tylko konsekwencja pracowania tam gdzie się pracuje.
                          Ja ten miesiąc jestem w robocie w nieparzyste popołódnia, więc czasu wtedy nie mam. Będę miał dodatkowo jedną sobotę parzystą zajętą (zastępstwo). Resztę czasu mam do dyspozycji, tylko żeby wcześcniej wiedzieć, bo mam też innych znajomych i czasem mogę być umówiony już.
                          Prezesie proponuję żebyś wyznaczył termin pasujący Ci w powiązaniu z moimi nieparzystymi zajętymi wieczorami.
                          A jutro muszę spotkać się z Cezem (choćby nawet na minutę) żeby przekazać mu piwo od pogoniarza (chodzi o Janów ze zlotu do krachli nalany).
                          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19168

                            Titus, przeczytałem wszystkie ostatnie posty i poza sugestią Ceza o Lwowskiej oraz twoją sugestią o Stolarskiej to nawet godzina jest tylko propozycją. Zresztą i tak nie będzie obu Marcinów, Cezarego, Łukasza...
                            Marcin, też mam znajomych pozaforumowych. Grafik niby znam, ale czasem się coś trafi poza grafikiem tak jak ostatnio.
                            Wolne dni mam w najbliższą sobotę i niedzielę, a kolejny tydzień pracuję na pierwszą zmianę - dobrze i źle (będą wolne popołudnia, ale wcześnie trzeba się "zmywać" z imprezek).

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              Czyli pierwszy wspólny termin to Sobota. Jutro się dowiem czy przypadkiem nie jest to ta sobota z zastępstwem i jeśli nie to będę proponował spotkać się. Piszcie co myślicie o tym terminie.
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • Titus_Fox
                                Senior
                                • 10-2005
                                • 400

                                w sobotę pozdrowię was gorąco z Pekinu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎