Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19177

    brak wpisów jak mam rozumieć?
    dobra, zatem tak... mamy beczułkę (30 litrów) Bonera Ciemnego (ale) i wstępnie także lokal, gdzie go opróżnimy. W zależności w ile osób 150 zł do podziału na współbiesiadników. Nalegam, by się określać, gdyż weekend mam zajęty, ale "wyczaruję" czas jak trzeba. Nie możemy odkładać w czasie konsumpcji, zatem proszę o deklaracje tych co jeszcze się nie wypowiedzieli kiedy komu pasuje.
    Last edited by e-prezes; 12-10-2007, 20:12.

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      No wpisywać się!
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23809

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
        No wpisywać się!
        przyjeżdżajta z tym do Adminowa
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          Ho ho ho. Ale się ludziska rozpędzili z tym wpisywaniem. Normalnie nie nadążam śledzić tego wątku.
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            Ja już się wpisywałem i potwierdzam gotowość
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • delvish
              Senior
              • 11-2004
              • 3508

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              25-28.10. są Targi Książki w Krakowie, więc pewnie kolega Strzelczyk nas odwiedzi jak co roku. Robimy jakieś spotkanko?
              Chyba nie za bardzo, o ile o tym koledze mowa.
              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
              (Frank Zappa)

              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19177

                bryndza ogólna... jakby co od środy jestem bardziej dostępny i można się gdzieś umówić na piwko. opcja z bonerem dalej aktualna, choć w tej chwili mam problem lokalowy, ale do rozwiązania jak tylko będą chętni.

                Comment

                • Garus
                  Member
                  • 06-2004
                  • 30

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  bryndza ogólna... jakby co od środy jestem bardziej dostępny i można się gdzieś umówić na piwko. opcja z bonerem dalej aktualna, choć w tej chwili mam problem lokalowy, ale do rozwiązania jak tylko będą chętni.
                  ciężka sprawa. nie będę ukrywał. mój duch będzie z wami ..

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19177

                    OK, nie ma sprawy. Winiarze ostatnio są bardziej chętni to i będzie z kim obalić beczułkę guślarza np na zlocie winiarzy w Krakowie w Hotelu Florian.
                    Last edited by e-prezes; 16-10-2007, 21:30.

                    Comment

                    • Garus
                      Member
                      • 06-2004
                      • 30

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      OK, nie ma sprawy. Winiarze ostatnio są bardziej chętni to i będzie z kim obalić beczułkę guślarza np na zlocie winiarzy w Krakowie w Hotelu Florian.
                      kiedyż to ta zacna impreza się odbędzie ??

                      Comment

                      • Garus
                        Member
                        • 06-2004
                        • 30

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        OK, nie ma sprawy. Winiarze ostatnio są bardziej chętni to i będzie z kim obalić beczułkę guślarza np na zlocie winiarzy w Krakowie w Hotelu Florian.
                        kiedyż to ta zacna impreza się odbędzie ??

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19177

                          10.11.07 w hotelu Florian po godz. 18. Wejściówka 20 PLN i własny wyrób. Żarcie i różnorodność trunków zapewnione, jak w zeszłym roku.
                          Last edited by e-prezes; 20-10-2007, 18:15.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13951

                            Myślcie szybko by tę bryndzę odmienić w nadchodzącym tygodniu. A jak nie, to się sam napiję

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • delvish
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 3508

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Myślcie szybko by tę bryndzę odmienić w nadchodzącym tygodniu. A jak nie, to się sam napiję
                              A konkretnie to kiedy kolega do Kraka zawita? Ja tak się składa jestem poza Krakowem we wtorek i środę.
                              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                              (Frank Zappa)

                              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13951

                                A już dziś. I będę chyba do piątku-soboty. No może się ponudzę do poniedziałku Raczej nie będę miał dostępu do netu, ale eprezes ma mój telefon.
                                Last edited by Pendragon; 21-10-2007, 04:25.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎