Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Spotkanie Forumowiczöw Wodzislaw slaski i Okolice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    #61
    Więc podsumujmy - na chwilę obecną w Pszowie będą:
    1. Marusia
    2. Wielki B z przyległościami lokalnymi
    3. Jasiu Piwosz
    4. Iommi (być może też z przyległościami)
    5. Andi (???)


    ... i kto jeszcze?
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • Wielki_B
      Senior
      • 02-2005
      • 1968

      #62
      1. Marusia
      2. Wielki B z przyległościami lokalnymi (oprócz piwowara Mariusza vel Miasiaczka będzie też jeden kolekcjoner (jakieś tam etykiety i sam nie wiem co jeszcze) - prosił mnie, żebym przekazał innym wariatom-zbieraczom, żeby zabrali ze sobą do Pszowa swoje skarby).
      3. Jasiu Piwosz
      4. Iommi (być może też z przyległościami)
      5. Andi (bez pytajników, bo przed Wrocławiem też nie było z nim kontaktu, a przyjechał. No i to w końcu z jego inicjatywy jest to spotkanie)
      6. Misiaczek
      7. "Kolekcjoner"
      8. Boguś - właściciel knajpy.

      I jeszcze jedna istotna informacja: Misiaczek przygotowuje na przekąskę jakiś "Schab Heretyków", ale prosił mnie żeby nikomu o tym nie mówić. Przysięgam więc, że nikomu o tym nie powiedziałem!

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz
        Ja potwierdzam przyjazd do Pszowa . Co się dzieje z Ziomkiem 2 ?

        ZIOMEK ODEZWIJ SIĘ , GDZIE JESTEŚ ?
        Już jestem.
        Życzę dobrej zabawy - do następnego razu.

        Comment

        • iommi
          Senior
          • 07-2003
          • 1522

          #64
          Jako że od godz. 17 nie będę miał raczej dostępu do Internetu chciałem tylko napisać: DO JUTRA!!!
          Będę ok 16 w umówionym miejscu. Powrót do Rybnika planuję na godz. 20, żeby w miarę świeży być w niedzielnej pracy...
          Last edited by iommi; 29-07-2005, 14:56.
          *****************************

          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

          *****************************

          Comment

          • jasiu_piwosz
            Senior
            • 12-2004
            • 620

            #65
            Czy wszystkie osoby zapisane na listę przygotowane na spotkanie w PSZOWIE ?
            Jeśli tak to o 16 sprawdzam stan osobowy a potem już :
            itd.

            Comment

            • Alchemych
              Senior
              • 12-2003
              • 349

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz
              Czy wszystkie osoby zapisane na listę przygotowane na spotkanie w PSZOWIE ?
              Jeśli tak to o 16 sprawdzam stan osobowy a potem już :
              itd.
              No, no - to się zapowiada...
              Życzę mocno nachmielonego spotkania

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #67
                Właśnie szykuję się do podróży. Tzn. wstałam i usiadłam przed kompem
                Upał się zapowiada taki jak był wczoraj, mam nadzieję, że dojadę do Raciborza, skąd Jasiu ma mnie odebrać, bo jest duże prawdopodobieństwo że rozpłynę się w pociągach, albo chociaż udaru dostanę
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • iommi
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1522

                  #68
                  No i juz po spotkaniu. Bylo milo, wszyscy dotarli do Pszowa, a Wielki B jako organizator stanal na wysokosci zadania. Ucieklem pierwszy ok. godz. 21, bo dzis czekala mnie praca. Ekipa bawila sie dalej i jestem ciekawy, co z tego wyniknelo. Czekam na relacje!
                  Tradycyjne DZIEKI dla:
                  Marusi - za cudnego Maliniaka, wspanialego Chimaya i przesympatyczne pierwsze wrazenie, ktore potwierdzilo sie w dalszym ciagu spotkania. No i jeszcze za Toporka i pare innych probowanych piw, ktore zapadly w mej pamieci
                  Wielki B - Milk Stout to poezja. Poza tym dzieki za organizacje i transport. A tym imbirowym z wapnem sie nie przejmuj, moze dojdzie do siebie.
                  Jasiu_Piwosz - za poczucie humoru
                  Andi - za sile spokoju nawet w czasie zapowiadajacego sie przesilenia... No i za wedzone i pszeniczne powalajace wprost.
                  Misiaczek - za chmielowego lagerka.
                  Oby do nastepnego razu!!!
                  *****************************

                  Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                  *****************************

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #69
                    Kurczę, to jednak jestem sympatyczna

                    Iommi, dla mnie impreza też nie potrwała za długo, bo ilość wypitego piwa (w końcu z Jasiem zaczęliśmy już przed 14.00) plus koszmarrrrrny upał nie zadziałał zbyt pozytywnie na mój organizm i dość wcześnie udalam się na spoczynek (a wcześniej przez jakiś czas oglądałam mecz, którego nie było)

                    Spotkanie przesympatyczne, chętnie tam jeszcze pojadę, może uda się nawet większą ekipkę sformować - warunki lokalowe i noclegowe są bardzo przyjazne

                    Bardzo smakowały mi chmielowe lagerki Mariusza, natomiast ja i Wielki_B ustalilismy, że moje piwa są kwaśne, a jego papierowe

                    W hotelu "Górnik" polecam również jedzonko - bardzo smaczna zupka czosnkowa, degustowałam też przystawki w postaci brokułów w sosie czosnkowym i pieczarki z patelni - tez bardzo dobre. Golonkę podjadałam kolegom z talerzy - pierwsza klasa!

                    Nie obyło sie bez przygód, bo samochód Jasia zaliczył lekką awarię, która spowodowała, że siedzi jeszcze chłop w Pszowie, bo sklepy dziś nieczynne i gumki nie można kupić
                    Towarzyszy mu Wielki_B, zatem pewnie chłopaki już trochę Brackich zdążyli sie napić

                    Dziękuję Jasiowi i Wielkiemu za transport, a Leszkowi ogólnie za wzorową organizację. Acha, pani Asia barmanka tez bardzo miła, ogólnie atmosferce niczego nie brakowało, tylko ten uuuuupał
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Wielki_B
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 1968

                      #70
                      Relacja z frontu...

                      Taaak, własnie wróciłem do domu. Jasiu_Piwosz... jeszcze się bawi! Tym razem w innym lokalu o wdzięcznej nazwie "Bankrut". Napiszę coś więcej jutro, może pojutrze. Teraz muszę w końcu zjeść niedzielny domowy obiad (!).
                      Jutro zaczynam nowy tydzień od poszukiwania gumki dla Jasia. Ta gumka, to jakaś uszczelka do jego bolidu.

                      Comment

                      • jasiu_piwosz
                        Senior
                        • 12-2004
                        • 620

                        #71
                        Pół godziny temu dotarłem dopiero do domu .
                        Prawie 3-dniowa impreza w PSZOWIE.
                        Nawet nie mam siły tego dzisiaj opisać.

                        Comment

                        • Wielki_B
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 1968

                          #72
                          Cieszy mnie, że Wam się podobało. Wasze pochwały mile połechtały moją próżność

                          Najlepsze piwa miał Andi. Ale najgorsze jest to, że właściciel lokalu zakosił mi (i wychlapał!) wędzone i pszeniczniaka (z browaru "Szchwelmer"), które Andi dał mi bym sobie przypomniał ich smak nazajutrz.

                          Marudka również miała parę piwek naprawdę bardzo smacznych: warka #27 "Double Moon Stout", warka # 14 "Maliniak" i warka # 23 "Toporek" (ma się tę pamięć, co?) . Nie pamiętam samku warki # 31 "Koźlak Wrocławski"
                          Inne miały ciut kwaśnawy posmaczek, na który jestem wyczulony, dlatego...
                          ... na spotkanie przezornie zabrałem jedynie swojego "Milk Stouta" (warka #11) i "wapienne" imbirowe (warka #8).

                          Iommi, dzięki za ciemniaka z PKP (Diamant) i porterka! Były wspaniałe. Zgodnie z ustaleniami, następne "warsztaty" zorganizujemy chyba razem?! Bawiliśmy się do północy. Szkoda, że masz taką durną pracę ( ) i musiałeś się tak wcześnie zbierać.

                          Marudko, ta zupa czosnkowa, to była śląska wodzionka! - Jak myślisz, w ilu knajpach na Ślasku takie cuś można spałaszować? Natomiast golonka miała handlową nazwę "a la Mefisto". Przyznam się, że lepszej golonki jeszcze nie jadłem nigdzie. A widziałaś w karcie ile jeszcze wspaniałych dań było do spróbowania?

                          Miasiaczek ma krechę jak pas startowy za to, że najpierw przyrządził "Schab Heretyków" (niby na nasze spotkanie), a potem go zeżarł razem... ze swoją rodzinką! Dlatego uważam, że był Misiaczek do kitu i w ogóle...

                          Natomiast przebojem był Jasiu, a właściwie jego bolid! Ten fajny, wesoły człek dzięki swojemu wehikułowi zdążył poznać parę knajp i połowę mieszkańców Pszowa (z całą pewnością biedak teraz jeszcze odpoczywa po trudach zwiedzania miasta!). Dziękuję Jasieńku za prezenty!

                          Wszyscy macie pozdrowienia od włascicieli lokalu (lokali). - Dzisiaj mnie zapytali kiedy Was znowu zobaczą i w ich oczach była szczera tęsknota...

                          Comment

                          • iommi
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1522

                            #73
                            Pytanie do wszystkich, którzy fotografowali nasze spotkanie - czy i kiedy będą zdjęcia?
                            *****************************

                            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                            *****************************

                            Comment

                            • jasiu_piwosz
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 620

                              #74
                              Zdjęcia zamieścimy jak będę znowu miał dostęp do internetu w domu bo niedobrzy złodzieje ukradli nadajnik radiowy i jestem odcięty od świata.

                              Comment

                              • jasiu_piwosz
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 620

                                #75
                                Na temat spotkania w Pszowie napisano już chyba wszystko. Ja chciałbym tylko dodać że było to bardzo fajne spotkanie w miłym i sympatycznym gronie. Faktem jest że mój pobyt w Pszowie z powodu małej awarji bolida trwał do poniedziałkowego wieczoru.
                                Ale był to czas spędzony bardzo miło - poznałem dużo fajnych ludzi .

                                Podziękowania dla :
                                Marusi - za wspaniałe piwka i uroczy klimat
                                Wielkiemu B - za piwka i organizację , za czas w niedzielę
                                Andiemu - za wspaniałe wędzone, towarzystwo i prezęt
                                Iiomiemu - za to że był z nami
                                Mariuszowi - za piwka i towarzystwo
                                Witkowi - za podstawki
                                Joasi i Bogusiowi - za lokal i jedzonko

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎