Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Spotkanie sekcji śląskiej, Pszów październik

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
    W czasie, kiedy koledzy forumowicze raczyli się piwem, tuż obok jedna z naszych koleżanek kibicowała miejscowemu Górnikowi.
    Tylko gdzie jest reszta kibiców, no i piłkarze?
    PS.
    Poza tym, to było chyba na poprzednim spotkaniu.
    No wiesco, jak mogłeś!

    A co do zupki czosnkowej to przepis nie jest trudny, wystarczy mieć kostkę rosołową, ser żółty, czosnek i szyneczkę, które wrzucasz do rosołku i wsjo. Czosnek można ewentualnie 3 minuty pogotować, ale ja preferuję wersję całkiem surową, albo gotowaną minutę, żeby nie stracił na ostrości smaku
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • mark33
      Idę po piwo do piwnicy.
      • 04-2005
      • 3283

      Dzięki za przepis uskutecznie w najbliższym czasie. Osobiście preferuję czosnek pod sam koniec gotowania, szkoda cennych aromatów.

      Comment

      • Wielki_B
        Senior
        • 02-2005
        • 1968

        Dopowiem jeszcze tylko tyle, że ten pomocnik nadsztygara, który figuruje na zdjęciach zamieszczonych w galerii, to... mój serdeczny kolega! Nie poznałem go (takiego umorusanego) na zdjęciach.
        Dopiero on sam kilka dni temu zagadnął mnie i opowiedział o wycieczce, którą pomagał oprowadzić po czeluściach ziemi. Fajnie było posłuchać jego opowieści...
        Prosił wszystkich Was pozdrowić, co niniejszym czynię!

        Comment

        • jasiu_piwosz
          Senior
          • 12-2004
          • 620

          Dziękujemy pomocnikowi za pozdrowienia ale może trzeba żeby On opisał swoje spostrzeżenia na Forum. Ciekawi mnie jakie jest jego zdanie o tej cywil bandzie która oglądała kopalnie od dołu.

          Comment

          • darekeb
            Member
            • 05-2004
            • 80

            Czy jest w planach tegoroczne październikowe spotkanie sekcji śląskiej (i nie tylko) w Pszowie?

            Comment

            • jasiu_piwosz
              Senior
              • 12-2004
              • 620

              Co na tą propozycję powie gospodarz terenu czyli Wielki B.
              Czy będzie nas tam chciał przyjąć ?

              Comment

              • Wielki_B
                Senior
                • 02-2005
                • 1968

                Przyjmę
                Jak się gawiedź skrzyknie i powie, że chce do Pszowa - to ja natychmiast uruchamiam "procedurę".
                Potrzebuję tylko min. 2-miesiecznego wyprzedzenia, abym mógł przygotować na taką okazję jakiegoś spotkaniowego tanka z piwem.
                Tegoroczny październik i listopad odpada, ale np. początek 2007 r...
                Inicjatywa nalezy do Was

                No chyba, ze ktos chciałby wpaść do mnie do domu w którys z piątków, kiedy to degustujemy (w znanym Wam gronie) moje mniej lub bardziej udane wyroby z beczułek 5-litrowych. Tu też zapraszam

                Comment

                • darekeb
                  Member
                  • 05-2004
                  • 80

                  A czy wzorem ubiegłorocznego spotkania można liczyć na jakieś dodatkowe ekstremalne atrakcje?

                  Comment

                  • Wielki_B
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 1968

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekeb
                    A czy wzorem ubiegłorocznego spotkania można liczyć na jakieś dodatkowe ekstremalne atrakcje?
                    Można. Np. skok na bandżi do szybu... , mecz hokejowy Pszów-Reszta Świata, taniec figurowy na lodzie itd.
                    Poza tym, mogę zrobić wieczorek integracyjny z załogą kopalni, na którym np. górnicy ugoszczą lokalną strawą w zamian za towarzystwo domowych piwowarów i możliwość skosztowania ich wyrobów.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                      Poza tym, mogę zrobić wieczorek integracyjny z załogą kopalni,
                      Takie wieczorki sa na każdym zlocie.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                        Poza tym, mogę zrobić wieczorek integracyjny z załogą kopalni, na którym np. górnicy ugoszczą lokalną strawą w zamian za towarzystwo domowych piwowarów
                        Dobrego flapsa bym zjadł ale kiszot mi mówił, że teraz już flapsów nie ma tylko dają jakieś talony na paczki regeneracyjne, czy jest to prawda ?!

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                          Dobrego flapsa bym zjadł ale kiszot mi mówił, że teraz już flapsów nie ma tylko dają jakieś talony na paczki regeneracyjne, czy jest to prawda ?!
                          Kurde, Ziomek! Musiałeś mi przypominac o flapsie? Tylko apetyt i tak już głodnemu, robisz.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                            Kurde, Ziomek! Musiałeś mi przypominac o flapsie? Tylko apetyt i tak już głodnemu, robisz.
                            Dzisiaj proponuję langosz z kwaśnicą !

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎