Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Jesienne spotkanie przy piwie w Gdańsku (29.X.)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10838

    Jesienne spotkanie przy piwie w Gdańsku (29.X.)

    W najbliższą sobotę około godziny 17,00 w Barze Joanna (w pobliżu rynku na Przymorzu w Gdańsku), dzięki inicjatywie Alicji, spotykamy się z Piotrrat'em na...(uwaga)...beczkowym Gościszewie Z wielką przyjemnością spotkamy się z resztą sekcji trójmiejskiej na wybornym piwku. Ale uwaga, w barze "Joanna" nie zagościmy na długo, przenosimy się do baru "Stańczyk" na znakomitego niefiltrowanego „Red’a” rodem z Ambera.
    Ktoś się do nas przyłączy???
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    #2
    Bede oczywiscie duchowo. Milej zabawy.
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • skandal
      Senior
      • 05-2002
      • 1439

      #3
      O żesz! Beczkowe Gościszewo na Przymorzu??!! Więcej szczegółów prosze! To już to Gościszewo będzie tam na stałe? Ja znów mam pecha co do spotkania-nie będzie mnie w Trójmiescie do przyszłego tygodnia. Chociaż czy ja wiem czy to taki pech, mam tu Spiża obok Czekam na dokładne info o knajpie w dziale odpowiednim

      Comment

      • Rolek
        Senior
        • 08-2001
        • 1038

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
        (...)
        Ktoś się do nas przyłączy???
        Pomacham Wam duchowo
        Nie mogę być, bo:
        1. Uczelnia (do 17.30)
        2. Abstynencja do końca roku wymuszona przyjmowaniem leków

        Comment

        • xtom71
          Member
          • 02-2004
          • 87

          #5
          zgłaszam się na ochotnika

          Comment

          • Alicja
            Senior
            • 11-2002
            • 104

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
            To już to Gościszewo będzie tam na stałe?
            Gościszewo jest i będzie po 2.50 zeta

            Ja dołącze do Was jak będziecie już biesiadować w barze "U Stańczyka"

            Comment

            • wojcisz
              Junior
              • 11-2002
              • 7

              #7
              Chętnie dołącze ale tak jak Alicja dopiero na drugą turę czyli do Stańczyka,wcześniej niestety trzeba do pracy iść
              wojcisz

              Comment

              • piotrrat
                Senior
                • 11-2002
                • 730

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojcisz
                Chętnie dołącze ale tak jak Alicja dopiero na drugą turę czyli do Stańczyka,wcześniej niestety trzeba do pracy iść
                No wreszcie kolega Wojcisz się uaktywnił, czekamy

                Comment

                • Makaron
                  Senior
                  • 08-2003
                  • 2107

                  #9
                  A czy to piwo zostanie na czas dluzszy w menu knajpy ,czy to tylko sezonowo? Najblizszy termin kosztowania tego piwa to niestety ale marzec 2006, ale trzymajcie dla mnie kufelek.
                  "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                  Comment

                  • xtom71
                    Member
                    • 02-2004
                    • 87

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                    ...około godziny 17,00 w Barze Joanna (w pobliżu rynku na Przymorzu w Gdańsku)....
                    Czy ktoś może napisać dokładniej gdzie jest ten bar

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10838

                      #11
                      Tomku niewiele więcej wiem niż ty, ale może małą wskazówką będzie oto ten temat: http://www.browar.biz/forum/showthre...045#post514045
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • xtom71
                        Member
                        • 02-2004
                        • 87

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                        Tomku niewiele więcej wiem niż ty, ale może małą wskazówką będzie oto ten temat: http://www.browar.biz/forum/showthre...045#post514045
                        Trzeba będzie sobie radzić. Oby tylko nie skończyło się jak rok temu, kiedy pierwszy raz szukałem "Stańczyka". Przeszedłem wtedy całą Dąbrowszczaków zachodząc do każdego baru po drodze, a na miejsce dotarłem mocno ... zmęczony

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xtom71
                          Trzeba będzie sobie radzić. Oby tylko nie skończyło się jak rok temu, kiedy pierwszy raz szukałem "Stańczyka". Przeszedłem wtedy całą Dąbrowszczaków zachodząc do każdego baru po drodze, a na miejsce dotarłem mocno ... zmęczony

                          Coś w tym musi być Podobno w pobliżu tego baru jest sklep "Smak" z bardzo dobrym wyborem piw.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • piotrrat
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 730

                            #14
                            Bar jest na skrzyżowaniu ul.Chłopskiej i ul.Czerwony Dwór.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10838

                              #15
                              Niestety dzisiaj się przekonałem na własnym ciele, że nie można mieszać takich zacnych piwek, jakimi są Rycerz z Gościszewa oraz Niefilter i Złoty Lew z Ambera. Po prostu czuje się dzisiaj marnie. Na szczęście o wczorajszym spotkaniu nie mogę nic złego napisać. Frekwencja dopisała, humory biesiadników także dopisały, piwo które lało się strumieniami okazało się znakomite, wykonaliśmy telepomost z Edynburgiem, Szczecinem (to już tradycja) oraz z Warszawą. Jednym słowem było znakomicie.
                              Na spotkaniu "jesiennym" pojawili się:
                              -Alicja
                              -Ewa
                              -Ania
                              -Piotrrat
                              -Ptc
                              -Xtom71
                              -abernacka
                              Ps. Serdecznie dziękujemy Ali i Piotrowi za serdeczną gościnę, jaką nam sprawili goszcząc nas u siebie. Wasze
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎