Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, spotkania między poniedziałkiem a czwartkiem:-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Wrocław, spotkania między poniedziałkiem a czwartkiem:-)

    Zaistniała potrzeba założenia takiego tematu uniwersalnego dla Wrocka - obecnie na tapecie w tygodniu mamy Rockera, ale kto wie, co będzie za pół roku, więc temat niech będzie właśnie taki

    Marcin, tera Ty
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Marcin_wc
    Senior
    • 09-2005
    • 2115

    #2
    Teraz dumnie mogę napisać mojego stopierwszego posta w odpowiednim temacie.

    Jeśli w przyszły czwartek 10.11.2005 będzie zainteresowanie Lwówkiem, to ja także chętnie się pojawię.

    Zastanawiam, się tylko, czy nie powinno być między niedzielą a piątkiem, tzn. czy miedzy poniedziałkiem i czwartkiem nie wyklucza poniedziałku i czwartku, ale pewnie się mylę

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #3
      Z całą pewnością obecne brzemienie tematu wyklucza niedziele. Drugi temat spotkaniowy obejmuje piątek i sobotę. Tak więc trzeba będzie założyć jeszcze jeden, albo w niedziele odpoczywać od piwa w gronie Forumowiczów...
      To co, zakładać?
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • Marcin_wc
        Senior
        • 09-2005
        • 2115

        #4
        Chodziło mi o to, czy przypadkiem jeśli mówimy między poniedziałkiem a czwartkiem to czy znaczy to poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, czy wrotek środa, ale to przecież... nieważne

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #5
          Dokładnie to zrozumiałem. Ale w tym towarzystwie wszelkie wątpliwości (czyli czy to jest przedział zamknięty, czy otwarty) rozstrzyga się na korzyść... piwa!
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • Marcin_wc
            Senior
            • 09-2005
            • 2115

            #6
            A już się bałem, że nie zrozumiałeś, a po Tobie bym się tego nie spodziewał, ale rozwiązaniem na kożyść piwa były by niedzielne spotkania z piwem, a bez forumowiczów

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              #7
              przepraszam nie mogłem się powstyrzymać

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
              czy wrotek środa, ale to przecież... nieważne
              oczywiście wszystko kręci się koło wrotek
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                #8
                Mi ostatnio trafił się czwartek na Jatkach (nie przepadam) przy Paulanerze (lubię jak najbardziej) - może by zacząć wyszukiwać jakieś fajne promocje różnych ciekawych piw i tam, gdzie je leją/podają się umawiać?
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • Marcin_wc
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 2115

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                  oczywiście wszystko kręci się koło wrotek
                  Nie przepraszaj, śmiech to zdrowie, a takie kwiatki, bardzo fajne są, szczególnie takie jak ten pisane bez żadnego

                  Comment

                  • Chris
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 812

                    #10
                    Instytut

                    We wtorki,środy i czwartki nie ma co sie wbijać do instytutu ,bo NIKOMU!!!!!!!!!! nie leją Bartka w litrowych kuflach....z uwagi na kradzieże tychże szkieł
                    chickkiller :)

                    Comment

                    • Marcin_wc
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 2115

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chris
                      We wtorki,środy i czwartki nie ma co sie wbijać do instytutu ,bo NIKOMU!!!!!!!!!! nie leją Bartka w litrowych kuflach....z uwagi na kradzieże tychże szkieł
                      Tydzień temu we wtorek, piliśmy z Jerzym i Marusią Bartka z litrowych, zawsze jak jestem sam, nie chcą mi sprzedać, ale powołanie się na Marusię zawsze pomaga.

                      Comment

                      • Chris
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 812

                        #12
                        Tak było ,ale właścicielowi sie znudziło wybieganie za kuflami
                        chickkiller :)

                        Comment

                        • Andrewbrw
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 932

                          #13
                          Chris nie przesadzaj ja w Instytucie bywam prawie tylko i wyłącznie w tygodniu ( bo w weekendy nie mogę ) i problemów z kuflami nie mam, więc nie mów że NIKOMU nie leją a poza tym co to za różnica czy z litrowego pijesz czy nie? Bartek jest Bartek a cena taka sama

                          Comment

                          • jerzy
                            piwoholik
                            • 10-2001
                            • 4705

                            #14
                            Nie jest taka sama - 4 zł za pół litra, o 7 za litr.
                            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                            Comment

                            • Andrewbrw
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 932

                              #15
                              czyli wszystko się zgadza, tak dawno piłem 0,5l że nawet nie wiem ile kosztuje.
                              jeżeli nie daja litrowych, a 4zl za 0,5l to za dużo, to rachunek jest prosty - nie przychodzić

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎