Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ukraina, Łuck, Kiwerciwśka 49, Luchan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12201

    Ukraina, Łuck, Kiwerciwśka 49, Luchan

    W 2020 roku ruszył w Łucku nowoczesny browar kraftowy. Prowadzą go bracia Walenty i Aleksy Popoowycz.

    Browar warzy na sprzęcie firmy Craft Innovation ze Lwowa. Słód i chmiel imoprtowany jest między innymi z Niemiec, Polski, USA i Australii.
    Na stałe warzą: German Pils, Red Ale, Schwarzbier, Witbier, India Pale Ale (IPA), American Pale Ale (APA). Poza tym mają piwa rotacyjne.

    Istnieje możliwość zwiedzenia browaru. Na miejscu funkcjonuje firmowy lokal-sklep. Niestety w niedzielę był zamknięty (wtedy tam byłem). Na szczęście po drugiej stronie ulicy (większego skrzyżowania) znajduje się kolejny ich lokalik. Zresztą w Łucku takich ich punktów znalazłem kilka - bardzo fajny format. To takie nowoczesne, estetyczne budyneczki (większe kioski), w środku i na zewnątrz można napić się piwa (w środku mają 2-3 miejsca siędzące na wysokich krzeszłach, reszta wysokie łąwy - na stojaka, również na zewnątrz). Można dostać wszystkie gatunki ich asortymentu w wersji lanej, lanej do PETa oraz szklane butelki. Poza tym gadżety (m.in. szkło i koszulki). Do tego kwas chlebowy i napoje bezalkoholowe. Są też przekąski na zimno (kiełbasy, suszone mięso, krewetki, itp., takie delikatesy).

    Wszystko wygląda nowocześnie, piwa naprawdę dobre. Widać, że cały biznes jest przemyślany, świetnie zaprojektowany. Zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.




    Luchan Brewery, Łuck. 2008 osób lubi to · 48 osób mówi o tym · 59 użytkowników tu było. Browar
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12201

    #2
    Click image for larger version

Name:	P1080625.JPG
Views:	139
Size:	24,4 KB
ID:	2319236Click image for larger version

Name:	P1080626.JPG
Views:	137
Size:	31,2 KB
ID:	2319237Click image for larger version

Name:	P1080628.JPG
Views:	140
Size:	36,2 KB
ID:	2319238

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎